Live stream – Kríza ako šanca: Príbeh pokračuje

Popis udalosti

Pre úspech a výborné ohlasy pokračujeme s druhou časťou podujatia Kríza ako šanca. Karin a Peter budú hovoriť o tom, čo sa zmenilo po uvoľnení prvých opatrení, čo sa ukázalo, ako silné stránky karantény, čo sa dá v tejto situácií robiť v rámci home office, ako zvládnuť fakt, že niektorí zákazníci už nie sú, alebo kedy je lepšie svoj biznis už ďalej nerobiť. :)

Kde? Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb
Kedy? 14.05.2020 (štvrtok) od 17:00 – 18:30 hod.

Karin už viac ako 20 rokov školí a prednáša. Špecializuje sa na aktívny predaj, orientáciu na zákazníka a psychológiu podnikania. Koučuje predajný a servisný personál, poskytuje poradenstvo pre manažment a majiteľov. V roku 2008 založila vlastný biznis. Spolupracuje s firmami všetkých veľkostí, od živnostníkov, cez hotely a reštaurácie, malé a stredné firmy až po výrobné závody a nadnárodné korporácie. S radosťou vždy konštatuje, že robí to, čo ju baví a to čo ju baví, ju aj živí.

Peter Kniez vyštudoval sociálnu prácu PF UK Bratislava. Má viac ako 10-ročné skúsenosti z aktívneho pôsobenia v servisných a predajných službách v oblasti automotive. Špecializuje sa na social media a tvorbu newsletter kampaní.

Tešíme sa na teba!