Live stream – Kríza ako šanca

Popis udalosti

Budeme online! :)

Karin a Petra z našich podujatí už určite poznáš! Na live streame sa budú venovať otázkam, nad ktorými možno aj ty, ako človek z biznisu, premýšľaš. Čo ťa najviac trápi, čoho sa bojíš, prípadne, čo ti momentálna situácia vzhľadom na korona vírus dala alebo vzala? Kľudne nám posielaj otázky do správy alebo len sleduj live stream a určite sa dozvieš tipy a rady, ako to zvládnuť.

Kde? Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb
Kedy? 16.04.2020 (štvrtok) od 17:00 – 18:30 hod.

Karin už viac ako 20 rokov školí a prednáša. Špecializuje sa na aktívny predaj, orientáciu na zákazníka a psychológiu podnikania. Koučuje predajný a servisný personál, poskytuje poradenstvo pre manažment a majiteľov. V roku 2008 založila vlastný biznis. Spolupracuje s firmami všetkých veľkostí, od živnostníkov, cez hotely a reštaurácie, malé a stredné firmy až po výrobné závody a nadnárodné korporácie. S radosťou vždy konštatuje, že robí to, čo ju baví a to čo ju baví, ju aj živí.

Peter Kniez vyštudoval sociálnu prácu PF UK Bratislava. Má viac ako 10-ročné skúsenosti z aktívneho pôsobenia v servisných a predajných službách v oblasti automotive. Špecializuje sa na social media a tvorbu newsletter kampaní.

 

LIVE:  https://www.facebook.com/events/2698356320450613/

Tešíme sa na teba!