Mechanika koncentrácie

18766826_1435115496570279_9022523830302449745_o
Popis udalosti

V dnešnej hektickej dobe je stále náročnejšie sa sústrediť a udržať pozornosť a preto rozbiehame v Connect Olive jedinečný interaktívny kurz MANUÁL POZORNOSTI, ktorý pozostáva zo 4 workshopov.

Nečakajte žiadnu teóriu. Pôjde o interaktívne zážitkové workshopy, na ktorých sa postupne naučíte ako byť pozornejší, ako sa lepšie koncentrovať a sústrediť.

17.6. začíname s prvým workshopom:
#1 Mechanika koncentrácie.

INFO o WORKSHOPE:
Naša pozornosť sa riadi jasnými univerzálnymi pravidlami a z nich vyplývajúca mechanika je logická, zrozumiteľná a dá sa jednoducho využívať. Stačí iba porozumieť ako mechanika funguje. A práve to sa na workshope naučíte.

Na workshope sa dozviete všetko, čo vás o koncentrácii nikdy neučili, čo sa skrýva za schopnosťou koncentrovať sa, ktorú majú vrcholoví športovci a ako ju získať tiež.
Naučíte sa čo to je a ako funguje stav FLOW a čo znamená legendárne TU a TERAZ v každodennom živote.

Lektormi workshopu sú:
Drahomír Rozič a Ján Matúš, bývalí profi tenisoví hráči, tréneri a mentálni kouči, ktorí 15 rokov vyvíjali tréningovú metódu TULOT- The Unbearable Lightness of Tennis/ Neznesitelná ľahkosť tenisu založenú na vedomom používaní zákonov mechaniky pozornosti a tela. Funkčnost tejto revolučnej metódy však medzičasom prerástla rozmery tenisového kurtu a tak vznikol univerzálny beTULOT.