Mirka Števková: Ako začať, keď ti všetci hovoria, že sa to nedá

22426204_1696627187015787_8751552700109408763_o
Popis udalosti

Milí študenti, priatelia, priaznivci,

na najbližšej prednáške Maxman University vám prezradíme, ako pretaviť nápady do praxe, aj keď vám okolie tvrdí, že to nevyjde. Ako a kde v sebe nájsť odvahu začať, nevzdať sa na pol ceste, ale vytrvať a ísť ďalej až do úspešného konca, vám prezradí Mirka Števková.

Veľké veci začínajú v malom. Každá veľká vec bola na začiatku len myšlienka, ktorá sa rozvinula do obrovských rozmerov. Máte v hlave kopec nápadov, ktoré by ste chceli preniesť do praxe? Stretávate sa s pozitívnou odozvou okolia alebo naopak demotivujúcou? V stredu budeme s Mirkou diskutovať o bariérach, ktoré nám bránia rozvíjať svoje nápady a kvôli ktorým máme strach začať robiť na vlastných projektoch. Okrem toho sa s nami Mirka podelí o svoje skúsenosti s podnikaním a prezradí nám, aké prekážky a ťažkosti ju postretli na jej dnes už úspešnej ceste vo svete biznisu.

Mirka Števková je zakladateľka portálu jaspravim.sk, na ktorom sa ponúka práca a brigáda na doma. Rozbehla start-up peehero.sk a stala sa víťazkou súťaže E-žena roka 2012. Je tiež autorkou e-booku na Amazone a pôsobí ako marketing guru pre malé aj väčšie firmy.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a dozvedieť sa viac o tom, ako začať a vytrvať pri svojich projektoch.

Teší sa na vás Mirka Števková a tím Maxman Consultants.