Mišo Duchoň: Ako začat s life designom

22181180_1690181790993660_5572421406403221019_o
Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,

na najbližšej prednáške Maxman University sa dozviete, ako si zariadiť život podľa svojich snov a nie podľa očakávaní druhých. Nielen o tom, aké sú najväčšie stereotypy, ktoré nás limitujú, ako sa s nimi vysporiadať a ako si nastaviť život len podľa seba nám príde porozprávať mladý inšpiratívny Mišo Duchoň.

Každý si chce plniť svoje sny, žiť naplno, vzdelávať sa, byť fit, cestovať, zarábať a nadizajnovať si svoj život tak, aby bol šťastný, no napriek tomu je realita často úplne odlišná. Pritom v dnešnej dobe plnej zaručených návodov a neustálej motivácie sa zdá, že na tom naozaj nie je nič ťažké. Mišo Duchoň nám príde porozprávať o tom, aké to je, nežiť podľa očakávaní druhých, čo sú najväčšie chyby, ktoré dnes robíme a aké taktiky a rozhodnutia mu najviac pomohli na jeho vlastnej ceste. Prezradí nám tipy, ktoré nám dajú veľa inšpirácie na témy, ako si vytvoriť svoj život podľa seba, byť fit, neustále sa vzdelávať, veľa cestovať, žiť v dome svojich snov, nájsť si prácu svojich snov a užívať si život.

Mišo (28) študoval na troch rôznych univerzitách v troch rôznych krajinách a momentálne je CEO startupu NESEDA. Ako tréner založil vlastnú outdoorovú workoutovú akadémiu, organizuje školenia a eventy a keď nerieši manažérske úlohy, tak sám trénuje. S priateľkou Jankou precestovali obaja vyše 40 krajín, vrátane Seychel, Maldív či Zanzibaru, všetko zo “študentského” rozpočtu a každoročne strávia dokopy minimálne 2 mesiace v nových exotických krajinách. Vo voľnom čase sa buď otužuje v ľadovej vode, chodí na preteky OCR, organizuje vzdelávacie projekty, cestuje alebo sa sám vzdeláva. Taktiež bloguje a rád prednáša, takže sme radi, že prijal aj naše pozvanie.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a dozvedieť sa viac o využití zmien pre svoj vlastný rast.

Teší sa na vás Mišo Duchoň a tím Maxman Consultants. Prednášku podporil portál Startitup.