Pančlajn (pridané predstavenie)

Popis udalosti

Slovenský stand-upový ústav hlási pre veľký záujem na november ešte jednu prietrž bránic s pravdepodobnosťou záplav smiechu! Pančlajny silné ako krúpy a osvietené ako blesky na nás zošlú Matej Sajfa Cifra, Gabo Žifčák, Jakub Lužina, Jakub Gulík, Števo Martinovič, Docent a Samo Trnka. Medzi ich výstupmi bude hrmieť hudobná hostka Andrea Bučko.

Matej Sajfa Cifra
je ostrieľaný performér a humorista známy široko-ďaleko, ktorý vie kedy treba spustiť poriadny lejak humoru, aby osviežil naše bránice.

Gabo Žifčák
tuhý severák, ktorého humor nám vyštípe bránice lepšie ako domáca. Líca rozhorúčené od smiechu sú pri jeho stand-upe absolútna samozrejmosť.

Jakub Lužina
je to povestné premenlivé počasie, ktoré lieta z vyslnených chvíľ do šialených búrok svojich myšlienkových pochodov. Zážitok, na ktorý nikdy nebudeme dostatočne dobre pripravení.

Jakub Gulík
a jeho vždy pekne vypointovaný humor vás nakopne ako jarná rosa, a keď si nebudete dávať pozor, ľahko sa pošmyknete na jeho dobre mierených vtipoch.

Števo Martinovič
je ďalší známy herec so slabosťou pre humor, ktorý sa nechal zlákať vidinou bujarých potleskov pri vydarenom stand-upe. Na Pančlajne sa predstaví po prvýkrát, ale jeho talent napovedá, že nám rozžiari úsmev na tvári.

Docent
vyženie mráz z vašich bránic a rozihrá na nejednom líčku smiechový rumenec. Jeho stand-up má vždy šťavu, tak si z neho príďte vytlačiť poriadne smiechy.

Samo Trnka
je vám taká prízemná poľadovica, na ktorej sa pokĺzne nejedna bránica. A čo ako dávame pozor, zakaždým sa objaví na nečakaných miestach a stiahne nás k huronskému zasmiatiu.

Andrea Bučko
je talentovaná hudobníčka, speváčka a skladateľka. Jej tvorba sa vyznačuje pútavými hudobnými nápadmi, vynikajúcim spevom a sugestívnym citlivým prejavom autorky. Vo svojej hudbe mieša viaceré žánre, počnúc jazzom, indie, slovenským folklórom,vážnou hudbou, končiac vplyvmi francúzskeho šansónu.

18. 11. (pondelok)
Štart: 20:00 hod.

KC Dunaj
Lístky: bit.ly/Panclajn1811