Prečo ráno vstávať do práce? | Hana Okruhlicová – Transformeri

Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,
po horúcom lete vás opäť vítame v zimnom semestri Maxman University. Tešíme sa, že v rámci série prednášok vám môžeme predstaviť prvého „transformera“ – je ním Hana Okruhlicová.

Ako nájsť každé ráno motiváciu, aby sa nám chcelo vstať do práce? Ako zmeniť svoj postoj a nastavenie pozitívnym smerom? Odpoveď na tieto otázky nám už najbližšiu stredu prinesie Hanka. Na základe svojich skúseností nám prezradí, prečo dobre sformulované a silné poslanie môže byť kľúčovým pre našu motiváciu, motiváciu zamestnancov a ako môže zmeniť smerovanie celej firmy. Ukáže nám jednoduchý návod, ako si sformulovať silné poslanie, ktoré nás bude poháňať vpred každý deň.

Hanka je spoluzakladateľkou konzultačnej spoločnosti Prometheus Partners, ktorá pomáha organizáciám a lídrom nájsť svoju misiu a prenášať ju do reality, aby si tvorili svet, v ktorom chcú žiť. Ako prezidentka klubu Slovenskí Toastmasters má zodpovednosť za fungovanie a smerovanie klubu a ako líder Toastmasters na Slovensku sa spolupodieľa na jeho rozvoji a ďalšom smerovaní. Hanka niekoľko rokov pracovala pre medzinárodnú spoločnosť, kde bola súčasťou brand marketingového tímu a mala na starosti výstavy či podujatia po celom svete, ako aj budovanie značky v online svete.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a byť pripravený objaviť svoje silné poslanie. Prednášku podporil Startitup.

Ak chcete mať pravidelné informácie o ďalších prednáškach a témach, prihláste sa do nášho mailinglistu: eepurl.com/dHLjjX
Minulé prednášky nájdete vo video archíve: tinyurl.com/youtubearchiv

Teší sa na vás Hanka Okruhlicová a tím Maxman Consultants.