Pricemania Academy Kickoff VII.

12645224_1098742973470478_8404885526538389275_n
Popis udalosti

Milí Pricemaniaci,
radi by sme vás opäť pozvali na otvárací event jarnej sezóny vzdelávania v Pricemania Academy, ktorý sa bude konať v coworkingovom centre Impact Hub v Bratislave vo štvrtok 25. februára 2016 od 18.00 h.

Pripravili sme pre vás naozaj nadupaný program zameraný hlavne na webovú analytiku a SEO. Tieto oblasti sú následne prepojené prakticky na všetko ostatné v on-line marketingu, takže ak chcete na trhu dominovať, na Kickoffe by ste jednoznačne nemali chýbať. Navyše sa nám podarilo dotiahnuť až troch popredných expertov z ČR, ktorých na Slovensku uvidíte veľmi ojedinele. Tešíme sa na vás na prednáškach aj pri panelovej diskusii!

Moderátor podujatia:
Michal Král, Pricemania

Prednášať budú:
Tomáš Hanáček, Dano Zaiček, B2B Group
Viac dát, lepšie rozhodnutia – ako na rozšírený elektronický obchod v Analytics

Pavel Ungr
Najväčšie SEO chyby e-shopov

Vlado Cintula, Riesenia.com
Ako prepojiť on-line analytiku s off-line predajmi

Jan Tichý, Medio Interactive
Skutočne sledujete správne dáta?

Panelová diskusia na tému: SEO vs. PPC. Veční konkurenti alebo naopak “parťáci“?

Prvých 70 vstupeniek na Pricemania Academy Kickoff VII. je v cene 10 eur bez DPH, zvyšných 60 v hodnote 15 eur bez DPH. Kapacita podujatia je obmedzená, preto neváhajte a rezervujte si to svoje čím skôr. Objednávať môžete priamo na našom webe. V prípade, že objednávate viac vstupeniek, prosím, obratom nám pošlite mailom na [email protected] aj meno, priezvisko, pozíciu a kontaktné údaje na kolegu/kolegyňu. Ďakujeme.

V cene je okrem hodnotného obsahu prednášok aj občerstvenie. Okrem toho, každý zaregistrovaný účastník získa leták s kompletným programom školení na sezónu jar 2016 (marec – jún) s 15 % zľavou z ceny školení.

Viac informácií o evente nájdete na našom webe:
http://www.pricemaniaacademy.sk/pricemania-academy-kickoff-vii

Tešíme sa na Vás!

Tím Pricemania Academy