Štart UPs po Zvolensky

16179029_1248778358550320_3190688958046430916_o
Popis udalosti

MEGA PODUJATIE, KTORÉ ŤA NAKOPNE

Podujatie Štart Ups po Zvolensky je motivačná talkshow s úspešnými podnikateľmi o ich ceste za úspechom, ktorá Vás nakopne. Na podujatí sa okrem zaujímavých a častokrát úsmevných príbehov podnikateľov dozviete množstvo cenných informácií o štátnej podpore podnikania, možnostiach získania financií potrebných na rozbehnutie vlastného biznisu a pripravovaných projektoch, ktoré Vás môžu posunúť na Vašej ceste za úspechom.

Na podujatí môžete odprezentovať vlastný projekt a zapojiť sa tak do súťaže o najlepší podnikateľský nápad/startup a vyhrať zaujímavé ceny.

Registračný formulár do súťaže o najlepší podnikateľský nápad: https://form.jotformeu.com/70286656186365

ŽIVÁ HUDBA!!! Na podujatí bude cez prestávky hrať živá hudba.

Na Štart Ups po Zvolensky bude odprezentovaný aj svetový unikát – slovenský startup – drevený počítač Xerry Slovensko.

Podujatie je organizované Stredoeurópskym startup centrom – CESC. Organizačným partnerom je Business innovation center – Banská Bystrica.

Generálnym partnerom projektu je Slovak Business Agency.

Podujatie sa bude niesť v uvoľnenej atmosfére pri živej hudbe. O chutné a zdravé občerstvenie sa postará spoločnosť Alfa Bio, výrobca zdravých rastlinných potravín značky Lunter,spoločnosť Svet bedničiek, ktorá dodá chutné jabĺčka od farmárov a spoločnosť Schreiber Slovakia prostredníctvom mliečnych výrobkov značky Zvolenský, ktorá do súťaže venuje aj chutné ceny. Podujatie tiež podporila a ceny do súťaže venuje spoločnosť AGRO-MOVINO.

Partner podujatia: Mesto Zvolen

Podujatie tiež podporili: spoločnosť MGROUP, spoločnosť Alfa Bio,Zvolenský a Zvolenské kultúrne centrum.

Vstupné je dobrovoľné.