Surf It Challenge of 12’s

18342040_207713386402953_5886991919181347888_n
Popis udalosti

Pozývame Vás na debutový prvý ročník festivalu Surf IT, ktorý sa uskutoční už 5.8.2017 v areáli WakeLake na Zlatých pieskoch v Bratislave.

Hlavnou myšlienkou prvého športovo-hudobného festivalu v Bratislave SurfIT je podporovať spojenie ľudí s podobnými myšlienkami, vytvára priestor na tvorbu priateľstiev, partnerstiev v osobnej alebo pracovnej rovine. Už 5. augusta v areáli WakeLake Zlaté Piesky od 12.00 do 05.00. Príď si užiť zábavu, šport, hudbu a relax na festivale Surf IT!

Podporujeme slovenskú tvorbu, ľudí!

Robíme to formou športu, zábavy, umeleckého či tanečného zážitku. Dávame tak priestor na budovanie vzťahov. Počas denných aktivít sa Vám predstavia úspešní Slováci ako skvelá lektorka, tanečníčka, choreografka a zakladateľka projektu Riddim Dance Aron Mitu a jej dancehallový, tanečný workshop, Michaela Podolanová a jej Salsation fitness workshop. Spojenie oddychu a dobrého jedla pokračuje v našej hipster village, kde máte príležitosť ochutnať pastrami od BARsKDE, španielsku paelu od La Bottegy, osviežiť sa chladivým zázrakom od Kounu, či Johna Lemona, ochutnať najlepšie donutky v meste od La Donuteria , či vychutnať si kávičku od Tulac-u a oddýchnuť si v našej Chill zóne.

Celý deň je pre Vás pripravených množstvo športových aktivít ako vodné lyže, paddle board, flyboard či zacvičiť si spolu s emJOY pri kondičných cvičeniach, hodine pilatesu a yogy. Greenbike si pripravil aktivity na bicykloch pre veľkých aj malých. Pre súťaživých sme si pripravili sériu challengov, výziev prebiehajúcich v jednotlivých stánkoch. Ak sa ti podarí pokoriť všetky výzvy staneš sa kráľom prvého ročníku SurfIT a na konci dňa ťa čaká výhra. Ak by mal niekto chuť vystriedať športovo náročnú aktivitu v rámci sprievodného programu podujatia môžu návštevníci využiť testovacie jazdy MINI od Autopalace, ličenie profesionálnymi vizážistami od Dermacolu, fotostenu CANON a odniesť si spomienku z festivalu v podobe fotografie domov. Najlepšie si však návštevníci budú môcť oddýchnuť v chill out zóne na tulivakoch a posteliach, kde sme pre nich zriadili aj mini čítareň.

Pre najmenších máme pripravený detský kútik, tvorivé dielničky, maľovanie na tvár a detskú gymnastika. O dôvod viac vziať svoje ratolesti je, že deti do 12 rokov v sprievode rodiča majú na tohtoročný festival vstup voľný.

Po západe slnka nič nekončí, ale práve začína. Na Wake Laku sa predvedú profesionálni wakelake jazdci Tomi Kecskes, Jano Jerga, dvojnásobny majster Slovenska vo wakeboardingu v kategorii do 19 rokov a Aaron Tabak, tohtoročný majster slovenska v kategori U15. Pre milovníkov filmov pod hviezdami máme pripravenú filmovú projekciu komédie Itinéraire bis – Náhradný plán pod holým nebom distribuovanú spoločnosťou Magicbox, ktorá už toto leto uvedie nový film Luca Bessona – Valerian do Vašich kín. Krv žilách Vám rozprúdia na pódiu slovenské kapely Komajota a Puding Pani Elvisovej. A inšpiráciu k tanečným kreáciám Vám dodá vystúpenie tanečnej skupiny Lil Mitu Crew. Zabávajte sa s nami do rána s rytmami DJ Spina a vychutnajte si ranný východ slnka s nami.
Celým festivalom Vás bude sprevádzať moderátor Otec Mirec, ktorý svojou živelnosťou dodá festivalu tú správnu letnú energiu.
Nové zážitky spoja skvelých ľudí, buďte medzi nimi aj Vy!