Tajomstvo efektívnej spolupráce

14192796_1145769752171523_2273154969221890286_n
Popis udalosti

V Connecte nám začína nová workshopová sezóna! :)
Poďte sa s nami učiť nové veci a zdokonaľovať v tom, čo robíte.
Už 7.9.2016 vás pozývame na workshop „TAJOMSTVO EFEKTÍVNEJ SPOLUPRÁCE“ do našej novej prevádzky Connect Olive na Kramároch.
Spoznajte typy osobnosti podľa teórie MBTI a zlepšite komunikáciu s ostatnými v pracovnom aj v osobnom živote.

O WORKSHOPE:
,,Je neuveriteľné, koľko dobrých nápadov je denne zahodených kvôli neschopnosti zvládať vzájomné vzťahy“ John Kotter

Určite ste sa už dostali do nasledovnej situácie. Nadšene kolegovi prezentujete svoj nápad na riešenie problému, ale on vám namiesto súhlasu, kladie otravné a nepodstatné otázky.
Podobné situácie sú veľmi bežné, vlastne sú úplne prirodzené a výsledkom nemusí byť konflikt, stačí len porozumieť, prečo ten druhý rozmýšľa tak, ako rozmýšľa.

Ak je vám vyššie uvedená situácia dobre známa a napadajú vám aj ďalšie podobné, potom si nenechajte ujsť interaktívny workshop Tajomstvo efektívnej spolupráce.

Nečakajte teóriu, základom workshopu sú praktické úlohy v skupinách, vďaka ktorým si zodpoviete otázky typu ,,prečo sa mi s niektorými ľuďmi spolupracuje dobre a s inými nie?“, ,, prečo sa neviem rozhodovať pocitovo“? či ,,na akú prácu sa najlepšie hodím?“

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE?
1.) Príprava na workshop predstavuje vyplnenie dotazníka na určenie vlastného osobnostného typu a následne prostredníctvom praktických cvičení v skupinách zistíte aká je charakteristika vášho typu a ako to majú iní.

2.) Dozviete sa aké sú rozdiely medzi jednotlivými osobnostnými typmi, ich silné stránky, „slepé“ miesta, limity a obmedzenia.

3.) Naučíte sa ľahko identifikovať osobnostné typy a porozumieť ľuďom, ktorým ste doteraz mali problém rozumieť. Prejdeme si všetky 4 kombinácie psychických preferencií, pomocou ktorých sa naučíte ľahko rozoznávať:
– Kam primárne ľudia zameriavajú pozornosť a ako dobíjajú energiu (extroverzia vs introverzia)
– Preferovaný spôsob získavania a spracovania informácií/podnetov a aký filter ľudia používajú (intuícia vs zmysly)
– Preferovaný spôsob vyhodnocovania informácií/podnetov a ako sa ľudia rozhodujú (myslenie vs cítenie)
– Spôsob akým ľudia organizujú svoj život a okolitý svet (usudzovanie vs vnímanie)

ČO JE MBTI?
Myers-Briggs Type Indicator® (MBTI®) je jedným z najuznávanejších indikátorov osobnostných typov. Ide o všestranný nástroj, ktorý dáva jednotlivcom i tímom možnosť spoznať ich vlastné osobnostné typy a typy ostatných. Nejde o hodnotenie schopností, či inteligencie. Na základe výsledkov MBTI sa ľudia delia na 16 preferenčných typov, ktoré predstavujú prehľad silných a slabých stránok, predpoklady správania v tíme ale tak isto aj v súkromnom živote.

Lektorom workshopu je Jana Bernaťáková, Koru Academia

Počet miest na workshop je obmedzený.

STORNO PODMIENKY:
14 – 7 dní pred workshopom – 0 %
7 – 3 dni pred workshopom – 50 %
menej ako 3 dni pred konaním workshopu – 100 %

V prípade otázok kontaktujte workshop managera: [email protected] / 0915411513