16112724_688153421372186_1651721820298033551_o
Popis udalosti

A je to tu! Po minuloročných sériach nových dobrodružstiev sa vrátime spolu k tradičnému. Po tretí raz sa môžete tešiť na konferenciu [email protected]! Zas a znovu, v novom šate. Prvý ročník sa niesol v duchu motivácie, na druhom sme zase nazreli k domovine a na treťom sa zastavíme a prihliadneme k téme identiTY. Nájsť svoju identitu je jedna z najťažších životných úloh. Lenže nejde len o identitu každého človeka osobitne, ale identita skupiny, národa a ľudstva sú rovnako dôležité pojmy. Ako ste určite postrehli, je samozrejmé, že si tento pojem môže každý vysvetliť odlišne. Napriek mnohým významom slova identita je témou podujatia „identiTY“, lebo pokiaľ všetci nezačneme svojou vlastnou, nemôžeme hľadať identitu iných. Ako je už zvykom, tému [email protected] 2017 ozrejmia inšpiratívni rečníci.

Rovnako sa môžete tešiť na sprievodné aktivity a workshopy, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou podujatia. Spoznať nové možnosti a ponuky na zaujímavé podujatia či akcie budete môcť práve v info stánkoch. A spoločne veselo ukončíme tento deň na afterparty, kde budete môcť upevniť nové priateľstvá.

CENA LÍSTKA je 13 eur.

Počet lístkov na konferenciu je obmedzený a aj napriek veľkej kapacite priestorov sa môže stať, že nebudeme môcť privítať všetkých záujemcov. Čím skôr sa teda prihlásiš, tým máš väčšiu šancu dostať sa na konferenciu. Prihlásiť sa môžeš na tomto linku: https://goo.gl/forms/bHV1i7EMV7voVVjD2do 10. FEBRUÁRA.