TRÉNING: Myšlienkové mapy

1917758_905542162874773_7569086841240075822_n
Popis udalosti

Stáva sa vám, že strácate nápady? Cítite sa zahltení informáciami a chýba vám efektívny nástroj na ich organizáciu?

S takýmito problémami môžu pomôcť mapy myšlienok v elektronickej forme. Podporujú stručnosť vyjadrovania, rýchlu orientáciu v informáciách a ich rýchle preusporiadanie podľa zmenených okolností. V rámci školenia si ukážeme FreePlane, prepracovaný otvorený softvér na manipuláciu s myšlienkovými mapami, a naučíme sa ho ovládať.

Zmapujte svoje myšlienky do prehľadných a účinných máp. Rozdeľte si informácie tak, aby ste vedeli presne kde sú, ako spolu súvisia a vedeli sa pozrieť s nadhľadom na to, čo spolu vyjadrujú.

Nutnou podmienkou účasti je priniesť si notebook (s ľubovoľnou platformou). Výhodou bude taktiež vopred premyslená téma, na ktorú si potrebujete usporiadať myšlienky.

TRÉNER: Michal Žarnay

Väčšinu svojich lektorských skúseností získal Michal Žarnay pôsobením ako učiteľ na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline a v neziskovom sektore (najmä AIESEC). Najviac sa venuje zážitkovému vzdelávaniu a koučovaniu v oblasti osobnostného rozvoja s dôrazom na efektivitu jednotlivca a jeho komunikácie s okolím, participatívne fungovanie tímov, facilitáciu a rozvoj osobnej i tímovej tvorivosti. Taktiež vzdeláva aj v oblasti modelovania systémov a operačnej analýzy, v ktorej sa venuje aj výskumu. Manažérske zručnosti si okrem fakulty rozvíjal aj v neziskovom sektore (najmä OZ MULICA).