Úvod do koučingu

19092608_1107826929318829_259795244095442627_o
Popis udalosti

Premýšľate, prečo je na obrázku raketa a s loptičkou? :) Koučing má svoje základy v tenise. Príďte medzi nás, zistiť na vlastnej koži, aké účinky prináša :)
Kurz je určený:
– pre tých, ktorí sa o koučing zaujímajú, chcú zistiť, čo to je, čo to znamená byť koučom a ako koučovať.
– pre tých, ktorí sa chcú naučiť koučovať seba aj iných alebo sa chcú stať profesionálom v tejto oblasti.
– tak isto je určený pre každého, kto chce lepšie pochopiť a spoznať seba samého aj iných, chce sa naučiť správne komunikovať a efektívne riešiť problémy.

Cieľom dvojdňového kurzu je oboznámiť účastníkov s podstatou a základnými princípmi koučovania. Spoznáte najnovšie trendy v koučovaní a budete vedieť koučovať, budete vedieť používať základné nástroje koučingu, budete vedieť efektívne riešiť problémy, ale aj správne a efektívne komunikovať. Budete poznať rozdiel medzi koučingom a ostatnými štýlmi riadenia.
Lepšie spoznáte svoju osobnosť, motívy a ciele.

Všetky získané informácie Vám pomôžu v osobnom aj profesijnom živote, dokonca vás môžu ovplyvniť natoľko, že sa rozhodnete svoj doterajší život od základov zmeniť v pozitívnom a obohacujúcom smere.

V prípade akýchkoľvek otázok a záujmu nás kontaktuje na [email protected] Informácie nájdete i na www.business coaching.sk,www.coaching-poradna.skwww.silvialangermann.sk.