Vectary Bootcamp – ACE Creative

14650349_1257554284308095_6974902713749227246_n
Popis udalosti

//Workshop will be held in English. Scroll down for further information.//

Zaujímaš sa o modelovanie a 3D tlač? Vo štvrtok 24. novembra sme pre teba pripravili workshop, kde sa naučíš ako si vytvoriť trojrozmerné modely vo Vectary a zároveň si ich budeš môcť vytlačiť vďaka Central European Institute of Technology (CEIT).

Workshop je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Prines si vlastný notebook (Windows 7 a novší, MacBook alebo Chrome book) s nainštalovaným prehliadačom Google Chrome a myš.

Registrácia je zadarmo, stačí ak vyplníš tento krátky formulár ( http://bit.ly/VectaryBootcamp ) . Počet účastníkov je obmedzený.

WORKSHOP BUDE VEDENÝ V ANGLICKOM JAZYKU!


Prihlásiť sa môžeš do 18. novembra.

Užívateľské prostredie Vectary je jednoduché a prehľadné – priateľské pre začiatočníkov i profesionálov. S parametrickými modelovacími nástrojmi a pokročilými metódami vyhladzovania vytvoríte profesionálne modely pre 3D tlač rýchlo a jednoducho.

Za asistencie lektora Jána Perneckého (rese arch | VECTARY) získate základy meshového modelovania, spoznáte pokročilé techniky práce vo Vectary a pripravíte si modely na 3D tlač. Okrem toho sa dozviete aj viac o fungovaní 3D tlačiarní a o spôsoboch 3D tlače vďaka lektorom z Central European Institute of Technology.