Workshop: Ako byť sám sebe koučom?

12728930_1040740659298477_4291227954210208915_n
Popis udalosti

Srdečne ťa pozývame na interaktívny workshop, ktorý je na tému: Ako byť sám sebe koučom?

Ako sa motivovať? Ako si vytvoriť správne plán? Ako si stanovovať ciele?

Čo robiť ak ma prepadne strach, neistota či obavy? Čo robiť, ak prídu prekážky?

To sú otázky, ktoré si kladie každý, kto sa snaží nejakým spôsobom na sebe pracovať!

Čo ak je byť sám sebe koučom omnoho jednoduchšie ako sa môže zdať?

Poďte sa naučiť pracovať so samým sebou ľahko a jednoducho k dosiahnutiu lepších výsledkov a vyššej produktivity!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

< O čom bude tento workshop? >
Tento workshop je rozdelený do štyroch častí:

• PREČO ROBÍM TO, ČO ROBÍM?
To naše veľké „PREČO?“ je častou príčinou, prečo nedokážeme mať lepšie výkony a výsledky. Pozrieme sa na to, čo ťa „motivuje“, prečo vlastne chceš, to, čo chceš a akým spôsobom sám sebe brániš v naplnení toho, po čom túžiš.

• AKO NA PROBLÉMY?
Rozhodnutia, voľby, prekážky, strach, stres, neistota – to všetko sa našej ceste životom z času na čas vyskytne. Ako sa postaviť pred tieto situácie? Ako ich riešiť? Aké otázky si klásť? Akým smerom sa pozerať, keď príde „ujo Problém?“

• ČO MÁM NA STOLE?
Veľakrát sa zamotáme v tom, čo môžeme a čo nemôžeme urobiť pre naše ciele, projekty. Čo robiť, keď sa stratím vo svojich myšlienkach? Čo robiť, keď neviem kam ísť? Ako ďalej? Čo robiť „keď sa mi nechce?“

• DOKONALÁ NAVIGÁCIA
Domnievame sa, že správne si naplánovať program, vytvoriť si check listy, používať stratégie iných, je to, čo nám pomáha. Čo ak ti tieto veci škodia? Čo ak to vôbec nepotrebuješ? Čo ak je tu omnoho dokonalejšia navigácia ako je náš malinký intelekt?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

VEĽKÉ UPOZORNENIE: To, o čom sa budeme na workshope baviť nespadá pod nálepku OSOBNÝ/ DUCHOVNÝ rozvoj a môže vám to RADIKÁLNE NABÚRAŤ všetky vaše predstavy o týchto oblastiach. V živote veci fungujú ÚPLNE INAK, ako sa totižto domnievame. Tento workshop nebude o teoretických bláboloch, ale o tom, ako môžete reálne tvoriť bez čáry-máry, self-help nástrojov, mrkvičiek pred nosom či pozitívneho priťahovania za úplnku pri správnom vibrovaní.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

< Aký má pre vás tento workshop prínos? >

• Dozvieš sa akým spôsobom pracovať sám so sebou pri tvojich cieľoch či projektoch tak, aby si bol efektívnejší a produktívnejší.

• Sám pre seba uvidíš, že ťa nič v skutočnosti nedrží a že môžeš, jednoducho a ľahko tvoriť.

• Budeme sa baviť o tom, že pozerať sa na veci inak, ako sme zvyknutí, je to jediné riešenie našich problémov. To je pekné. Ale ako mám uvažovať? Aké otázky si klásť? Presne o tom to bude!

• Niekedy je fajn mať pri sebe parťáka – kouča, ktorý ťa povedie, ktorý ťa dokáže dostať do inej perspektívy. No tak či onak, všetky odpovede máme vždy ukryté v sebe. Tento workshop ti ukáže jednoduché princípy, ako byť sám sebe koučom, ako sa sám dostať z tých vlastných motaníc v hlave a v živote.

< Dám ti to najpodstatnejšie know-how, ako koučovať samého seba, z vlastnej praxe, z vlastných skúseností a skúseností s klientmi. Uvidíš, ako je možné čokoľvek dosiahnuť bez stresov, tlaku, tvrdej a ťažkej práce, o to viac s nadšením a radosťou. >