Eventbrite a ich nový kancel snov

Martin Kráľ / 9. septembra 2014 / Lifehacking

Väčšina z nás pozná Eventbrite ako onlinovú platformu na predaj a kúpu lístkov na rôzne eventy. Ako sa však spoločnosť rozrastá, bolo potrebné rozšíriť aj svoje priestory. A to nie hocijak!

Keď si dával Eventbritu nadizajnovať nový priestor dizajnérskym štúdiom, malo len jednu podmienku – priestor musí byť zariadení podľa chúťok a vkusu jeho zamestnancov. Rapt Studio sa nedalo zahanbiť a vytvorilo ozaj niečo unikátne.

 Ako predloha poslužil Rapt Studio Pinterest, aby videli, čo chcú mať zemestnanci Eventbrite najviac vo svojich nových kanceláriách. Výsledkom je priestor, ktorý je hravý, ale zároveň aj funkcionálny. Miestnosť s bicyklami ma absolútne dostala, nehovoriac jednotlivých detailoch ako sú oddelovače priestoru a podobne. 

 Veľa zamestnancov jazdí do práce na biku, tak ich je potrebné aj niekde uskladniť. Prečo ich nezavesiť rovno na stenu, veď why not?

  

 

S priestorom asi problém mať nebudú. Čo myslíte?

  

Aj keď sídli Eventbrite iba na piatom poschodí, výhľad stojí celkom za to. Vysoké stropy a veľa svetla sú dôvodom, prečo si zamestnanci nosia do práce aj slnečné okuliare – no joke :).

  

  

Niekedy treba prijať konferenčné hovory v horizontálnej polohe, absolútne súhlasíme!!

  

 

 

 Plne zariadená kuchyňa a kaviareň nesmú chýbať…samozrejme všetko for free.

 

 

Pre extrovertov aj malé pódium.

 Zdroj: businessinsider

Pridať komentár (0)