ČLÁNKY KOMUNITA EVENTYLIVE VIDEÁ
Filter

Developeri

Freelancer
Developeri / Web frontend

Wal

Close

Wal

Developeri / Web frontend

Programátor na voľnej nohe. Poväčšinou web stránok a web aplikácií. Začínal som s PHP už skoro 20 rokov dozadu, ale posledné dva roky PHP ignorujem a učím sa všetko okolo JS a Node. Nie frameworky, tie odchádzajú a prichádzajú, preto sa hlavne snažím ovládať čistý JS.

Ak by bol nejaký slovenský start-up, rád by som preň pracoval. Ale slovenský, angličtinu ovládam len pasívne - celý čas sa učím prevažne z anglických materiálov, ale prax v komunikácii vyslovene nulová a beletriu v angličtine by som tiež asi nedal... Hlavnou mojou devízou sú skúsenosti a všeobecný prehľad, počítačom sa venujem vo všeobecnosti asi asi 35 rokov, takže som počul / videl / skúsil už fakt všetko možné. Takže keď o niečom poviem, že to nejde, tak to naozaj nejde a viem povedať prečo. Rovnako aj keď poviem, že to ide, tak to ide a viem to urobiť, alebo aspoň viem čo na to treba.

Freelancer
Developeri / Web frontend

Dávid Ďur­čo

Close

Dávid Ďur­čo

Developeri / Web frontend

Zdravím, som študent na Technickom Lýceu - zameranie Informatika. Venujem sa Front-End vývoju webu. Snažím sa nasledovať trendy a každý deň sa zlepšujem.

Freelancer
Developeri / Administrátor

Ber­nard Halas

Close

Ber­nard Halas

Developeri / Administrátor

Hi there, I'm a DevOps engineer, focusing on Android, Java and Linux platforms with significant SW development and networking skills. If you need a solid player in your team that you can always rely on, I'd be pleased to give you a hand.

In a nutshell I offer you my skills gained from: - 2 yrs of SW development in ISP world (Full Development Cycle, Bash, Perl, Python, TCP/IP) - 1 yr of system support (Linux, Solaris, Bash, Ksh) - 6 yrs of end-to-end service support (Linux, VMware, SOA, Deployment, Scalability, Resiliency, Availability, Troubleshooting) - 10 yrs of end-to-end ISP experience (Linux administration, Networking, Architecture, Scripting, Support; part-time/hobby) - 4 yrs of Android development (SOA, REST, XML, JSON, Gradle, AWS; part-time/hobby)

Freelancer
Developeri / Web backend

Peter Pal­ko­vič

Close

Peter Pal­ko­vič

Developeri / Web backend

Webove aplikacie programujem uz 11 rokov a za ten cas som si presiel naozaj roznymi typmi projektov, preto sa nebojim ziadnej vyzvy.

Freelancer
Developeri / Web frontend

Mar­tin Mali

Close

Mar­tin Mali

Developeri / Web frontend

Volám sa Martin a som web developer momentálne študujúci v Bratislave. Rád pracujem na rôznych zaujímavých projektoch od web stránok až po mobilné aplikácie. Pokiaľ práve nebúšim do klávesnice, nájdete ma vo fitku alebo na skúšobni za bicími.

Freelancer
Developeri / iOS

Marek

Close

Marek

Developeri / iOS

Volám sa Marek a zameriavam sa na vývoj aplikácii pre iOS. Pri svojej práci spájam skúsenosti z oblasti tvorby aplikácii a UX/UI dizajnu so znalosťami z predchádzajúceho zamestnania v oblasti vedy a výskumu. Mojim cieľom je vytvárať hodnotnú prácu ktorá Vám pomáha.

Popri vývoji aplikácii pre iOS dokončujem doktorské štúdium zamerané na spracovanie leteckých a satelitných snímkov na Vysokém Učení Technickém v Brně. Počas doktorského štúdia som pôsobil na Ústave výzkumu globální změny AV ČR, kde som zodpovedal za vývoj a zavádzanie algoritmov pre spracovanie termálnych leteckých sníkov. Vývoju aplikácii pre iOS som sa najskôr venoval iba z nadšenia a záujmu o nové technológie. Neskôr sa môja záľuba premenila na prácu na plný uväzok. Momentálne pracujem ako freelancer pre agentúru Gorilla Arm v Barcelone. Portfolio projektov na ktorých som sa podieľal je nasledovné: • Aktivus https://itunes.apple.com/us/app/aktivus/id1208457912?mt=8 • My Random Story https://itunes.apple.com/us/app/my-random-story/id1207571239?mt=8 • Huerama https://itunes.apple.com/us/app/huerama/id1120830456?mt=8 Moje znalosti a skúsenoti sú Vám k dispozícii. Neváhajte ma prosím kedykoveľvek kontaktovať. Veľmi rád Vám pomôžem pri realizácii Vaších nápadov.

Freelancer
Developeri / iOS

Ján Májek

Close

Ján Májek

Developeri / iOS

Ahojte, volám sa Janči a pred istým časom som založil gastro appku a popri nej aj reklamnú agentúru. Rád pomáham klientom s ich propagáciou a marketingom.

Pracujem na projektoch, ktoré dávajú zmysel a majú v sebe aj pridanú hodnotu pre spoločnosť. A samozrejme je pri nich dobrý kolektív a klient. Ak potrebujete pomôcť, alebo poradiť vo vašom projekt, rád sa podelím o môj názor a skúsenosti.

Freelancer
  / Developeri

Hugo Ada­move

Close

Hugo Ada­move

  / Developeri

Som mladý chalan, ktorý sa venuje vývoju hier na Android a IOS. Chýba mi miesto, kde by som mohol ukázať moje projekty širokej verejnosti.

Od malička som trávil veľa času pred počítačom a pri výkrese. Môžem povedať, že kreslenie a dizajn mi vždy šli. Prácu s PC som si osvojil hravo. Vo veku 11 rokov som po prvý krát začal editovať videá a uploadovať ich na Youtube. Pri tejto príležitosti som sa po prvý krát stretol s programami na edit videa ako Sony Vegas, Adobe Premiere a Adobe After Effects. S tým prišlo aj editovanie obrázkov v Adobe Photoshop. Od vtedy som sa len zdokonaľoval. Neviem čo ma k tomu viedlo, ale necelý rok dozadu som sa po prvýkrát stretol s game enginom Unity a skriptovaním v C#. Učil som sa pozeraním Youtube tutoriálov a metódou pokus-omyl. Po necelom polroku skúšania, keď som si myslel, že som vytvoril niečo hodné publikácie, som sa rozhodol kúpiť si licenciu Google Play a vydal som moju prvú hru. Pointou bola kocka preskakujúca prekážky, ktorá sa dá upraviť ako chcete - vlastná farba a ďalšie estetické doplnky. V čom bola výnimočná? Asi v ničom. A to bol ten problém. Nezožalo to veľký úspech, ani som sa to nesnažil rozširovať ďalej, no naučil som sa veľa dôležitých vecí a hlavne ako optimalizovať moje aplikácie čo najlepšie. Nedávno som dokončil a publikoval nový projekt, ktorý sa mi zdá byť oveľa nádejnejší a zaslúži si pozornosť. Je to Arcade hra, ktorá spočíva v zostrelovaní farebných blokov nábojom so zhodnou farbou. Nie je to revolučný nápad, ale zo strany dizajnu, hrateľnosti a celkovej originality je podľa mňa viac než obstojný. Jediný problém je propagácia. Veľmi rád by som túto hru dostal medzi ľudí. To je asi tak všetko.

Freelancer
Developeri / WordPress

Mário Jan­ko­vec

Close

Mário Jan­ko­vec

Developeri / WordPress

Chceš web stránku ? Tak neváhaj a napíš :)

Freelancer
Developeri / WordPress

Anton Seman

Close

Anton Seman

Developeri / WordPress

Ahoj. Veľmi ma baví tvoriť nové veci a riešiť problémy komplexne. Problematika okolo web stránok poskytuje dostatok priestoru pre kreativitu.

Tvrdím, že dizajn stránky je vec druhoradá. Doležité je vybudovať ju tak aby sa dostala na špičku rankingu vo vyhľadávačoch a aby sa hovorilo o tej konkrétnej firme resp. produkte. To znamená hlavne v začiatkoch radšej investovať čas-peniaze tvorbe dobrého contentu než plateným reklamám alebo zbytočne predraženej web stránke. Napr: www.danielmagyar.com

Freelancer
Developeri / Web frontend

Andrej Cibík

Close

Andrej Cibík

Developeri / Web frontend

Som dizajnér a front-end developer. Aktuálne na pozícii hl. webdizajnéra v Lemon Lion.

Nie som freelancer, pracujem v tíme Lemon Lion. Sme malá, ale všestranná full-servisová reklamná agentúra z Púchova (okres Trenčín). Zameriavame sa na malé a stredné podniky. Naše služby: webdizajn, web development, e-commerce, online marketing, fotografovanie, reklamné video, print, outdoor reklama. Viac o nás - www.lemonlion.sk

Freelancer
Developeri / Web frontend

Ľuboš Len­ghart

Close

Ľuboš Len­ghart

Developeri / Web frontend

Hello, My name is Lubos and I'm Front & Back-End Developer from Slovakia

I’m a freelance web developer with passion for the latest solutions and interactive design. I'm a creative person and positive thinker. I prefer challenges and have no fear of new things and tasks.

Grafici

Freelancer
Grafici / Webdesign

René Mora­vec

Close

René Mora­vec

Grafici / Webdesign

Som mladý grafický dizajnér, mám 19 rokov a grafickému designu som sa začal venovať od strednej školy. Snažím sa ísť s dobou a preto pozerám nové trendy a rôzne inšpirácie pre moderný design. Mojou obľúbenou záľubov v grafike je Webdesign.

Freelancer
Grafici / Brand identity

Peter Kocur

Close

Peter Kocur

Grafici / Brand identity

Spolupracujem s najväčšími agentúrami a štúdiami. Ako freelancer spolupracujem s veľkými korporáciami, ale aj s one-person podnikateľmi.

Freelancer
Grafici / UX design

Mar­tin Dru­gaj

Close

Mar­tin Dru­gaj

Grafici / UX design

Pomáham podnikateľom preraziť s ich biznisom na internete. Venujem sa optimalizácii procesov, návrhu aplikácií, vnútrofiremných systémov a projektovému riadeniu.

Freelancer
Grafici / 3D modeling

Peter Kubík

Close

Peter Kubík

Grafici / 3D modeling

3D vizualizácie interiérov a exteriérov, interiérový dizajn, dizajn nábytku.

Freelancer
  / Grafici

Filip Mrl­lák

Close

Filip Mrl­lák

  / Grafici

Kto som ? Som 24.ročný grafický dizajnér, záujimam sa o reklamnú grafiku a tvorbu firemnej identity. Konkrétne sa venujem oblasti print, logo, online a corporate identity design. Mám 3.ročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu ako externý grafik. Zakladám si na ľudskom a priateľskom prístupe v komunikácií s klientom a robím preto všetko aby klient bol s mojou prácou spokojný. Som ambiciózny, cieľavedomý, flexibilný grafik preto viem doviesť každý projekt do úspešného konca. Vždy sa učím nové veci ohľadom grafické dizajnu, čítam odborné články inšpirujem sa od iných grafikov a samozrejme sledujem moderný trend v oblastiach v ktorých sa venujem. Vždy sa snažím dať do určitej zákazky seba, moje nápady a myšlienky. Budem rád ked ma kontaktujete a zažijeme dobrú a úspešnú spoluprácu.

FM-GRAFIK je projekt na poskytovanie grafických služieb externou formou. Založil som ho v roku 2013, začiatky ako v každej oblasti boli ťažké ale nakoniec sa môj projekt vypracoval do súčasnej podoby a bude stále ďalej rásť. Projekt funguje už 3.rok.

Freelancer
Grafici / 3D modeling

Terix

Close

Terix

Grafici / 3D modeling

Venujem sa tvorbe 3D hier a aplikácii a pri tom využívam často aj 3D program Blender. Tak pracujem na zákazkách aj čo sa týka modelovania. Ale neviem moc pekne kresliť tak niekedy potrebujem k tomu grafika.

Freelancer
Grafici / 3D modeling

Jakub Kosi­ba

Close

Jakub Kosi­ba

Grafici / 3D modeling

3 roky pracuje v oblasti navrhovania prototypov a uvádzania ich do výroby. A ak nerobím toto, venujem sa triatlonu.

Freelancer
Grafici / 3D modeling

Rebe­ka Rihos­ko­va

Close

Rebe­ka Rihos­ko­va

Grafici / 3D modeling

Keďže momentálne nežijem na Slovensku, stretnute je možné v obmedzenom časovom rozpetí, no komunikujem online prípadne telefonicky.

Freelancer
Grafici / Ilustrátor

Zuza­na Ver­bov­ská

Close

Zuza­na Ver­bov­ská

Grafici / Ilustrátor

Volám sa Zuzana Verbovská a venujem sa digitálnemu umeniu, Kreslím ilustrácie, charakterové portréty, postavy... rada skúmam ich anatómiu, výraz, pohyb, svetlo, vlastnosti... Mám veľmi rada animované filmy a inšpirujem sa tvorbou svetových digitálnych a tradičných umelcov, no tiež hľadám nápady v detailoch bežného života, ľuďoch, móde...

Freelancer
Grafici / Brand identity

Lukáš Šaf­ran

Close

Lukáš Šaf­ran

Grafici / Brand identity

Jednoducho povedané som človek, ktorý sníva a a rád si plní svoje sny.

Som "grafik" ( "grafik" - keďže to nemám vyštudované nepovažujem sa za grafika ale skôr za človeka ktorý grafiku miluje). ktorý mal to šťastie spolupracovať na menších ale aj väčších projektoch a jeho hobby ho aj živí.

Freelancer
Grafici / Ilustrátor

Pet­ra Šte­fan­ko­vá

Close

Pet­ra Šte­fan­ko­vá

Grafici / Ilustrátor

Som ilustrátorka a grafická dizajnérka pracujúca pre medzinárodných klientov v oblasti časopiseckej, knižnej, reklamnej a filmovej ilustrácie. Najznámejšie propagačné projekty boli plagáty pre ekonomickú fakultu University of Udine v Taliansku a brožúra, logo a plagáty pre Divadlo Andreja Bagara v Nitre v spolupráci s Jozefom Bednárikom pre muzikál Adam Šangala. Ďalšie významnejšie projekty boli napríklad ilustrácie pre web a dvd obaly americkej firmy Lynda.com, ilustrácie pre časopisy The Economist, Popular Mechanics, Dialogue Review a Future Music. Popri vlastných projektoch animovaného filmu, medzi ktoré patrí aj kreslený hudobný klip pre skupinu Elán na skladbu Byť Mladý, sa podielala aj na tvorbe animovaných titulkov pre filmovú rozprávku Nanny McPhee 2 ako dizajnérka objektov a pozadia.

Víťazka talentovej súťaže televízie Channel 4, 4Talent 2007 vo Veľkej Británii. Okrem komerčnej tvorby vystavujem aj voľnú tvorbu na samostatných výstavách napríklad v Slovenskom národnom divadle v roku 2009, na Slovenskej ambasáde vo Washingtone DC v USA v roku 2010 pod názvom Pink Freud Anyone. V roku 2016 prebehla samostatná výstava nazvaná London Scene v súkromnom medicínskom centre Medissimo v Bratislave, výstava Vizuálny mikrofón v divadle Malá scéna, ale aj na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.

Freelancer
Grafici / Webdesign

Lukáš Zať­ko

Close

Lukáš Zať­ko

Grafici / Webdesign

Držím sa v živote a aj v práci dvoch múdrostí: „Nikdy nehas, čo ťa nepáli“ a „Buď sám sebou, lebo ostatní už niekým sú“

Som veľký pedant a mám silný šiesty zmysel pre detail. Som zapálený pre veci, ktoré ma napĺňajú v pracovnom, ale aj v súkromnom živote. Moja práca je ako diamant. Počas niekoľkoročnej praxe ho brúsim k čo najväčšej dokonalosti v rámci sebarozvoja a kreativity. Úspešný dizajn je podľa môjho názoru zložený z dvoch prvkov – kreatívneho nápadu a jeho profesionálneho vyhotovenia. Tvorím grafický dizajn, ktorý podporuje filozofiu a ciele mojich klientov. Dôležitým faktorom je pre mňa rozvíjanie dlhotrvajúcich vzťahov s klientmi. Poskytnúť im podporu a pochopenie. Špecializujem sa na web dizajn, redizajn, branding, rebranding, logo dizajn, tvorbu tlačových dokumentov alebo aj kaligrafiu.

Marketéri

Freelancer
Marketéri / Copywriter

Moni­ka Michál­ko­vá

Close

Moni­ka Michál­ko­vá

Marketéri / Copywriter

Som mladá, 23 ročná začínajúca copywriterka. Pár mesiacov vlastním osobný blog s názvom zbalimaidem.sk, v ktorom nájdete moje zážitky z cestovania. Všetky články som písala výlučne sama. Snažím sa ľuďom ukázať, že cestovať po svete sa dá aj lacnejšie ako si mnohí predstavujú. Keď som mala 21 rokov, rozhodla som sa odísť pracovať do Anglicka, kde som strávila 2 roky. Táto skúsenosť mi dala veľa a hlavne ma nakopla v budovaní niečoho vlastného. Copywriting, facebook reklama, budovanie emailovej databázy, zlepšovanie webovej stránky - to je to, čomu sa venujem v súčasnosti. Dovolím si o sebe tvrdiť, že na začiatočníčku píšem články, ktoré majú hodnotu a vedia ľudí osloviť. Okrem cestovania ma zaujíma psychológia človeka, jeho vnímanie a prejavy v rôznych životných situáciách. Som zástancom toho, že každý si je strojcom vlastného šťastia a myslím si, že ak chce človek v živote niečo dosiahnuť musí na sebe tvrdo makať. Týmto sa aj sama riadim.

Freelancer
Marketéri / Ideamaker

Zuza­na Slo­bo­do­vá

Close

Zuza­na Slo­bo­do­vá

Marketéri / Ideamaker

Na poli IT pôsobím už nejaký ten dlhší čas. Počas tohto času som navrhla niekoľko mobilných aplikácií, webových riešení i matematickú hru pre deti. Dnes sa zameriavame i na tvorbu vizuálnej identity a celkovú pomoc s rozbehnutím projektov, kde využívam znalosti z praxe profesionálneho kouča. Rozbehla som projekt http://potrebujemlogo.become.sk, ktorý spája šikovných ľudí, aby spoločne dokázali nakopnúť štart nového projektu.

Dokážeme pomôcť v zdanlivých maličkostiach od posunutia kontaktu, vytvorenia loga, názvu spoločnosti, cez vytvorenie eshopu, kreatívneho konceptu, až po koučovanie člena tímu alebo celého tímu. Všetko preto, aby sme podporili úspech snaživých jedincov.

Freelancer
Marketéri / Ideamaker

Jana Lip­tá­ková

Close

Jana Lip­tá­ková

Marketéri / Ideamaker

Mám 39 rokov, žijem v Bratislave. Moje životné krédo " Keď si zvolíš prácu ktorú miluješ, nikdy nepracuješ"! :-) Voľný čas trávim cestovaním, športom , návštevou kultúrnych udalostí.

Freelancer
Marketéri / Ideamaker

Pet­ra Háj­ková

Close

Pet­ra Háj­ková

Marketéri / Ideamaker

Věřím,že věk v podnikání je jen číslo. Důležitý je nápad, chuť, finance. Líbí se mi, že každý podnikatel je jiný . Ke každému podnikateli přistupuju jako k originálnímu malířskému plátnu. Když budeme Vaše podnikání tvořit jako obraz uvidíme, co se stane. Budu se snažit , aby se obraz líbil. V jednom článku jsem napsala JE TO VAŠE PODNIKÁNÍ . Pokud se mi nelíbí celá šablona toho, jak to či, ono dělají ostatní udělám si vlastní představu.

Je mi 26 let. Napsala jsem knihy: Colourful Start-Up Business a Barevný rozjezd Ráda cestuju. Nejraději mám jižní státy a Spojené království . Ráda s lidmi mluvím o tom jak změnit profesi , začít s vlastním projektem . Na podnikaní je skvělé že není lehké, ale je krásné. Píšu články na různá témata . Od podnikání až po to, čemu lidé říkají inspirující články . Chci, aby se lidé nebáli dělat podnikání tak, jak to chtějí oni, a ne podle toho, co je moderní.

Freelancer
Marketéri / Copywriter

Correctit.eu

Close

Correctit.eu

Marketéri / Copywriter

Som vyštudovaný slovečinár. Tvorbe a úpravám textov rôzneho charakteru sa venujem už vyše 10 rokov. V súčasnosti sa orientujem na tvorbu obsahu pre weby.

Freelancer
Marketéri / Social media

Sil­via Púchov­ská

Close

Sil­via Púchov­ská

Marketéri / Social media

Som skúsená marketérka, ktorá má rada sviežu a hodnotnú online komunikáciu. Ako freelancer v oblasti digital marketingu so zameraním na osahový marketing a social media pôsobím tri roky. Predtým, som žila štyri roky v Dánsku a pracovala som ako marketing projekt manažér pre Sennheiser - špičkové slúchadlá a mikrofóny. V portfóliu mám projekty pre klientov z oblastí architektúry, dizajnu, módy, gastro a travel. Blogujem na platforme www.silviapuchovska.com a venujem sa témam: práca na diaľku, nomádstvo a surfing.

Mám rada projekty, ktoré sú komplexné a môžem sa postarať od stratégie až po realizáciu jednotlivých úloh. Spolupracujem s Wordpress dizajnérkou a grafickým dizajnérom. Teším sa na vašu správu a krátke informácie o vašom projekte a o tom, s čím by ste potrebovali pomôcť.

Freelancer
Marketéri / SEO

Roman Vra­ňák

Close

Roman Vra­ňák

Marketéri / SEO

Volám sa Roman Vraňák a mojou hlavnou úlohou je pomáhať malým a stredným podnikateľom k lepším výsledkom vo vyhľadávačoch.

Freelancer
Marketéri / Copywriter

Erik Ora­vec

Close

Erik Ora­vec

Marketéri / Copywriter

Copywriter a vizuálny fetišista so záľubou v pekných veciach a dobrých ľuďoch.

Freelancer
Marketéri / PR

Lucia Víg­la­šová

Close

Lucia Víg­la­šová

Marketéri / PR

Pomáham klientom meniť ich vízie na značku. Orientujem sa najmä na oblasť PR a online marketingu. Pracujem pre klientov v oblasti nakupovania, gastronomických služieb a kultúry. Nebránim sa však ďalším novým skúsenostiam. Geograficky sa pri mojej práci sústreďujem prevažne na Nitriansky kraj.

Freelancer
Marketéri / Copywriter

Peter F. ‘Rius Jílek

Close

Peter F. ‘Rius Jílek

Marketéri / Copywriter

Píšem.

Ponúkam copywritingové a PR služby. Mám tiež skúsenosti editora, korektora a prekladateľa. Viem organizovať eventy. Viac o mne na webe.

Freelancer
Marketéri / Copywriter

Micha­ela Šan­ková

Close

Micha­ela Šan­ková

Marketéri / Copywriter

Študujem mediálny obor na univerzite v Prahe. Vd'aka skúsenostiam a znalostiam, ktoré som doposiaľ už nadobudla, viem, ako obohatiť obsah článku tak, aby bol atraktívny a bol dočítaný až do konca. A samozrejme, aby si z neho čitateľ aj odviedol zážitok. Veľa cestujem, čo ma inšpiruje, aby som si zaviedla vlastný blog s plno inšpirujúcimi článkami, kde nájdete informácie, ktoré sa nikde inde nedočítate.

Milujem písanie a mám veľmi pozitívny vzťah k žurnalistike. Do svojich textov vkladám vášeň, čo iste ocení aj čitateľ. Vždy sa snažím byť kreativna osoba s vlastný názorom a plno zaujímavých námetov. Vediem si vlastný blog zameraný na cestovanie, do ktorého vkladám všetkú svoju dušu. Nerobí mi žiaden problém písať články i na iné témy. Skúsenosti mám napríklad s módou, jedlom, zdravím, kultúrou či umením.

Freelancer
Marketéri / PR

Ela Dekan­ko­va

Close

Ela Dekan­ko­va

Marketéri / PR

Som špecialistka na externú komunikáciu, alebo ak chcete Public Relations. Mojou každodennou prácou je vytváranie priesečníkov medzi biznisom a žurnalistikou. Od roku 2015 pôsobím ako freelancer a na konte mám jedno ocenie Prokop 2016 v kategórii “Korporátna komunikácia”.

Multimédia

Freelancer
Multimédia / Kamera

Tatia­na Šve­cová

Close

Tatia­na Šve­cová

Multimédia / Kamera

www.tsmoments.sk

Freelancer
Multimédia / Postprodukcia

Sam Dau­da

Close

Sam Dau­da

Multimédia / Postprodukcia

Strihám videá, tvorím 2D a 3D animácie.

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Jakub Ben­ko

Close

Jakub Ben­ko

Multimédia / Fotografia

Sám seba považujem za dokumentárneho fotografa – pod dokumentárnou fotografiou sa väščinou chápe všetko, čo sa dá zdokumentovať, či už ide o koncerty alebo spoločenské udalosti, prípadne trhy, jarmoky. Okrem toho sa vo mne nachádza aj štipka kreativity, improvizácie a umeleckosti, ktorú využívam pri fotení rôznych portrétov a vlastných projektov – Art Workov, ktoré mi slúžia na sebazlepšovanie.

Aký mám štýl? Snažím sa na fotkách vyjadriť pocity človeka, zvieraťa, ktoré fotím. Pri koncertoch sa snažím vyjadriť atmosféru, aby sa človek dokázal pri pohľade na fotografiu preniesť do deja a užiť si to rovnako, ako som si fotenie užil ja. Niektoré veci sa snažím poňať minimalisticky a iné zas megalomansky, záleží na tom, čo fotím. Prečo si vybrať práve mňa? Budem sa snažiť a urobím všetko pre to, aby moje fotky robili ľudí šťastnými, aby tie fotky boli dokonalé a aby boli čo najviac jedinečné. Snažím sa, aby sa človeku pri pohľade na fotku vynorili spomienky a aby fotka mala určitú výpovednú hodnotu a príbeh. Chcem, aby boli ľudia mojimi fotkami ohúrení. Kto je môj ideálny klient? TY!… a každý človek, ktorý zablúdil na moju stránku. Prečo? Pretože ak si teraz čítaš tento text, niečo ťa na tej stránke zaujalo, možno som Ti dal vizitku a Ty si si povedal, že si pozrieš moju prácu. Zaujala Ťa a ty máš záujem o nejaký projekt alebo o pár rodinných fotiek nad krb. Možno som Ťa zaujal na nejakom koncerte a Ty chceš pokecať o tom, či aj Tebe môžem zdokumentovať Tvoju akciu. Nevravím, každý klient je jedinečný a niekomu možno nakoniec nesadne môj štýl fotenia, ale za pokus to stojí a keď už si tak ďaleko, napíš mi mail, zavolaj, dohodneme si stretnutie a prediskutujeme Tvoje požiadavky.

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Adam Šul­gan

Close

Adam Šul­gan

Multimédia / Fotografia

Fotografii sa aktívne venujem už od základnej školy a nerobí mi problém orientovať sa v nových trendoch a technológiách. V súčasnosti sa zameriavam najmä na oblasť produktovej a interierovej fotografie, pričom mi napomáhajú najmä znalosti a skúsenosti z iných fotografických žánrov. Vo voľnom čase ma okrem fotografie baví študovať novinky z oblasti efektov videa. Mám za sebou prax na pozícii kameramana, ktorá mi umožnila nadobudnúť skúsenosti s tvorbou a strihom videa. Na základe nadobudnutých znalostí a skúseností s produkciou a postprodukciou fotografií a videa Vám ponúkam fotografické a kameramanské služby v týchto oblastiach. Neváhajte ma kontaktovať ohľadne akýchkoľvek otázok.

Freelancer
Multimédia / Kamera

Matej Chr­vala

Close

Matej Chr­vala

Multimédia / Kamera

Zaoberám sa produkciou rôznych typov videí. Prevažne tvorím produktové videá, propagačné videá firiem, dokumentárne videá z rôznych eventov a športových akcií, prezentačné videá občianskych združení, vzdelávacie videá... Ako vyštudovaný grafik ovládam programy Cinema 4D, Photoshop, CorelDraw, ktoré využívam pri spracovaní 2D a 3D animácií vo videu, čiže som pomerne multifunkčný.

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Ľubo­mír Rech­to­rík

Close

Ľubo­mír Rech­to­rík

Multimédia / Fotografia

Som mladý chalan, ktorý sa našiel vo fotografií. Na začiatku bolo fotenie mojím sebavyjadrením a to mi dodnes aj zostalo. Za tie roky som sa však naučil, že odfotiť čokoľvek (aj to čo sa mi prvotne možno nepozdáva) je obohacujúce a rozvíja to osobnosť samotného fotografa. Fotenie ma baví, fotím s vášňou a láskou a vždy do toho vkladám maximum zo seba, techniky a podmienok v danej chvíli. Snažím sa neustále učiť nové veci a napredovať.

"Perfection does not exist. Everything perfect means emptiness. Little imperfections carry emotion and charisma."

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Peter Dre­zik

Close

Peter Dre­zik

Multimédia / Fotografia

Okrem fotenia produktov sa venujem aj rucnemu spracovaniu čiernobielych fotomaterialov. Laboratorium a štúdio v areali Cvernovky. www.azbest.us, www.drezik.sk

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Ľubo­mír Žig­rai

Close

Ľubo­mír Žig­rai

Multimédia / Fotografia

Som mladý kreatívny človek, ktorý sa nebojí nových vecí a hlavne si vyberám veci, ktoré sú pre mňa dôležité a dokážu ma posunúť dopredu! Milujem vizuálnu tvorbu, preto je pre mňa prvoradé dosahovať čo najlepšie výsledky v kreatívnom priemysle.

Nikdy som nemal rád žiť život podľa pravidiel druhých! Druhých, ktorí ma nútili robiť niečo nezmyselne a duchaprázdnym spôsobom. Už od malička vo mne prúdila kreatívna krv. Vždy ma bavilo vymýšľať niečo nové a to mi zostalo dodnes. Na jeden semester som zo zvedavosti zavítal aj na vysokej škole. Konkrétne na stavebnej fakulte v Bratislave. No! Rýchlo som si štúdium rozmyslel. Pretože som sa presvedčil na vlastnej koži, že slovenské školstvo presadzuje veľmi staré učebné systémy a aby toho nebolo málo, profesori si tam veľmi radi posilňujú svoje ego na študentoch. Vždy som nenávidel toto „normálne“ vzdelávanie. Už popri štúdiu na strednej a vysokej škole som sa vždy radšej všetko učil sám. Učil som sa veci, ktoré sú pre mňa dôležité a dokážu ma posunúť dopredu. Všetko čo viem, som sa v živote naučil vďaka mojim skúsenostiam. Skúsenosti ma postupne posunuli na cestu kreatívnej tvorby. Mojou obrovskou záľubou sa stala vizuálna tvorba, pretože vo mne prebúdza pocit slobody a radosti. Keď tvorím, je pre mňa veľká česť dodať veciam jedinečnú krásu. Nechcem premrhať svoje najlepšie roky prácou, ktorá by ma nenapĺňala, celý život iba čakať na dôchodok a dúfať, že potom budem šťastný. Tak to nie! Chcem toho v živote dosiahnuť naozaj veľa aby som tu niečo zanechal.

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Pavel Kudi­vá­ni

Close

Pavel Kudi­vá­ni

Multimédia / Fotografia

Moje meno je Pavel. Som fotograf na voľnej ruke.

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Róbert Šimeg

Close

Róbert Šimeg

Multimédia / Fotografia

Ahojte, venujem sa už niekoľko rokov fotke. Zameriavam sa hlavne na komerčnú, svadobnú a módnu fotku. Práca je zároveň mojím koníčkom, takže na každý nový projekt sa veľmi teším :). Keď zrovna nefotím, hľadám nové inšpirácie, postupy a spôsoby ako robiť svoju prácu ešte zaujímavejšiu.

Freelancer
Multimédia / Postprodukcia

Tomáš Miku­la

Close

Tomáš Miku­la

Multimédia / Postprodukcia

Volám sa Tomáš Mikula a grafike sa venujem už vyše 9 rokov. Študoval som na SOŠ Handlová odbor Grafik digitálnych médií. Najviac sa venujem VFX grafike (špeciálnym efektom) v podstate dokážem spraviť čokoľvek, som obmedzený len fantáziou. Okrem VFX robím aj 2D grafiku (úprava fotiek, fotomontáž, plagáty, bannery a rôzne iné veci...) a 3D grafiku (dosť často modelujem a animujem do natočenej scénky).

Freelancer
Multimédia / Fotografia

Ivan Štr­ba

Close

Ivan Štr­ba

Multimédia / Fotografia

Anglofilny literat s umeleckymi s[k]lonmi

Fotím. Niekedy viac, niekedy menej. Svadba, konferencia, event, pocit, seba takmer nikdy. A potom mám obdobie ticha. Jeden kruh, raz väčší, raz menej.

Close

Ľubo­mír Žig­rai

Multimédia / Fotografia

Som mladý kreatívny človek, ktorý sa nebojí nových vecí a hlavne si vyberám veci, ktoré sú pre mňa dôležité a dokážu ma posunúť dopredu! Milujem vizuálnu tvorbu, preto je pre mňa prvoradé dosahovať čo najlepšie výsledky v kreatívnom priemysle.

Nikdy som nemal rád žiť život podľa pravidiel druhých! Druhých, ktorí ma nútili robiť niečo nezmyselne a duchaprázdnym spôsobom. Už od malička vo mne prúdila kreatívna krv. Vždy ma bavilo vymýšľať niečo nové a to mi zostalo dodnes. Na jeden semester som zo zvedavosti zavítal aj na vysokej škole. Konkrétne na stavebnej fakulte v Bratislave. No! Rýchlo som si štúdium rozmyslel. Pretože som sa presvedčil na vlastnej koži, že slovenské školstvo presadzuje veľmi staré učebné systémy a aby toho nebolo málo, profesori si tam veľmi radi posilňujú svoje ego na študentoch. Vždy som nenávidel toto „normálne“ vzdelávanie. Už popri štúdiu na strednej a vysokej škole som sa vždy radšej všetko učil sám. Učil som sa veci, ktoré sú pre mňa dôležité a dokážu ma posunúť dopredu. Všetko čo viem, som sa v živote naučil vďaka mojim skúsenostiam. Skúsenosti ma postupne posunuli na cestu kreatívnej tvorby. Mojou obrovskou záľubou sa stala vizuálna tvorba, pretože vo mne prebúdza pocit slobody a radosti. Keď tvorím, je pre mňa veľká česť dodať veciam jedinečnú krásu. Nechcem premrhať svoje najlepšie roky prácou, ktorá by ma nenapĺňala, celý život iba čakať na dôchodok a dúfať, že potom budem šťastný. Tak to nie! Chcem toho v živote dosiahnuť naozaj veľa aby som tu niečo zanechal.

Chceš tie najlepšie infošky zo sveta Startitup?