Google hľadá testerov pre ich bláznivé 360 stupňové videá!

Tomáš Kahn / 23. júna 2015 / Lifehacking

Chceli by ste sa aj vy stať testerom pre program Google Jump a nahrávať 360 stupňové videá? Google teraz spustil jedinečné prihlasovanie na túto pozíciu.

 

Zaujíma ťa, čo všetko môžeš zachytiť pomocou 360 stupňového videa? Google teraz ponúka všetkým jedinečnú možnosť prihlásiť sa do ich testovacieho programu Google Jump. Tieto 360 stupňové bláznivé videá budú natáčané pomocou 16-tich GoPro kamier. Celý testovací program začne už toto leto a prihlásiť do neho sa môžeš už dnes! Z veľkou pravdepodobnosťou Google vyberie iba zopár jedincov z celého sveta, ktorí dostanú šancu testovať 360 stupňové videá.

 

 

Zdá sa, že Google hľadá ako testerov predovšetkým filmárov, producentov, umelcov a novinárov, avšak prihlásiť sa môže každý. Pretože pre Google je najdôležitejšie to, prečo by si sa mal práve ty stať testerom 360 stupňových videí! Tie najlepšie videá budú na konci programu zverejnené na Youtube a použité na propagáciu celého programu.

Prihlasovanie do programu prebieha prostredníctvom jednoduchého formulára, kde sa vás Googlu spýta na základné otázky a hlavne, čo by si chcel s Google Jump súpravou robiť. Na to, aby si uspel a Google si vybral práve teba, je potrebné sa zamerať hlavne na časť s opisom tvojej aktivity s Google Jump. Google si potom vyberie tie najlepšie nápady a job je tvoj. Takže ak chceš byť priekopníkom vo svete virtuálnej reality, mal by si sa zamerať na dokonalé premyslenie tvojho projektu.

 

Prihlásiť do programu sa môžeš už dnes, tak to zbytočne neodkladaj ;)

 

 

 

zdroj: Business Insider

Pridať komentár (0)