Hviezda z OnlyFans robí to, čo vláda nedokázala. Prišla s nápadom ako od Borisa Kollára

  • Rebecca Goodwin zarába viac než 110-tisíc eur mesačne
  • OnlyFans jej prináša zisk, ktorý plánuje investovať do biznisu
  • Pomôže chudobným a svojim dcéram
rebecca goodwin onlyfans dom
Ilustračný obrázok, Instagram/reprofoto/@beckymil1_, Unsplash/Jonathan Farber
  • Rebecca Goodwin zarába viac než 110-tisíc eur mesačne
  • OnlyFans jej prináša zisk, ktorý plánuje investovať do biznisu
  • Pomôže chudobným a svojim dcéram

Sociálne siete nemusia predstavovať len prezentáciu seba a svojej tvorby, môže za nimi byť aj hlbší význam. Svoje o tom vie populárna tvorkyňa obsahu na platforme OnlyFans, ktorá sľúbila, že svoje zárobky venuje rodinám s nízkymi príjmami, aby im pomohla nájsť si útočisko.

28-ročná Rebecca Goodwin má v pláne kúpiť niekoľko domov a prenajímať ich chudobnejším rodinám za primeranú cenu. Nápad je podobný tomu, s akým prišiel predseda parlamentu Boris Kollár. Britka sa pre túto cestu rozhodla z dvoch dôvodov: chce pomôcť tým, ktorí to potrebujú, a začať so zabezpečením dedičstva pre svoje dve dcéry, ktoré majú štyri, respektíve jedenásť rokov. 

739 eur mesačne

Červenovlasá slobodná mama zarába na OnlyFans vďaka svojmu provokatívnemu obsahu vyše 113-tisíc eur, uvádza The Manc. V pondelok večer sa o svoju víziu „dostupného systému bývania“ podelila so svojimi sledovateľmi na Twitteri

Sama tvrdí, že z predplatného, ktoré si platia jej sledovatelia, zarába viac než dosť. Teraz sa však chce zamerať na bočný zdroj príjmov, z ktorého budú profitovať jej deti. Jej plán pozostáva z kúpy ôsmich domov a ich následného dostupného prenájmu rodinám, ktoré majú problémy s financiami.

Ako príklad uvádza plne zariadený trojposchodový dom so štyrmi spálňami, tromi kúpeľňami a parkovaním pre dve autá za, v prepočte, 739 eur mesačne.

Cieľ tohto biznis plánu je jasný

Rebecca pochádza z mesta Mansfield v strednom Anglicku a v minulosti živila rodinu s veľkou pomocou štátnych stravných lístkov, pričom mala problém s platbami za plyn a elektrinu. Od štartu na OnlyFans v roku 2019 však jej život nabral úplne iné obrátky.

V komentároch pod tweetom o jej dostupnom systéme bývania, ktorý nájdeš v článku vyššie, pridala ďalšie informácie a zdôvodnila tento biznis plán.

Na OnlyFans zarábam dosť peňazí, nemám žiadne hypotéky, takže platby za nájomné predstavujú 100-percentný zisk, pokiaľ nepočítam údržbu a poistenie. Toto je vedľajšia vec, ktorú môžu moje deti zdediť. Nerobím to preto, aby som zarobila viac peňazí, investujem do budúcnosti svojich detí,“ uviedla Goodwin.  

Napísala tiež: „Je to ziskové. Mesačne zarábam viac než 100-tisíc libier na OnlyFans, takže keď táto etapa skončí, pôjdem do dôchodku s príjmom z ôsmich nehnuteľností.“ Dodala tiež, že domy, ktoré bude prenajímať, budú kompletne zrekonštruované a zariadené.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebecca Goodwin (@beckymil1_)

Čo nespravila vláda, robí slobodná matka

Tvorkyňa obsahu za svoje úsilie a myšlienky zožala slová chvály od viacerých používateľov sociálnych sietí. „Keď to dokážete vy (pričom míňate svoje ťažko zarobené peniaze na vytvorenie dostupného bývania), prečo to nemôže spraviť vláda? S miliardovými príjmami z daní? Tlieskam tomu, čo robíš, máš veľké srdce, ale plačem nad stavom tejto krajiny,“ napísal jeden z komentujúcich.

Pripojil sa ďalší: „Je to neuveriteľné a mnohým rodinám, ktoré nikdy nemali domov, alebo peniaze na to, aby si ho mohli založiť, to zmení život.“ 

Zdroje: The Manc, Twitter, Instagram

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá