Inšpiruj sa najlepšími: TOP podnikatelia ukázali svoje mobilné obrazovky

Martin Bohunický / 18. decembra 2015 / Lifehacking

Už aj menu aplikácií v mobile dokáže dnes povedať o človeku mnohé. Preto Business Insider požiadal niektorých TOP podnikateľov, investorov a výkonných riaditeľov o screenshot hlanej obrazovky. Tu je výsledok.

Satya Nadella, CEO Microsoft

Nadela miluje kriket, takže je pochopiteľné, že si cestu na jeho home screen našla aplikácia ESPN Cricinfo. A pochopiteľne je to Windows Phone.

satya-nadella-microsoft-ceo

Dennis Crowley, zakladateľ a CEO Foursquare

Crowley prezradil, že je posadnutý startupom Electric Objects – na jeho displeji je to tá “EO” appka. Crowley je v tejto spoločnosti aj investorom.

dennis-crowley-foursquare-founder-and-ceo.jpg

Amit Singhal, senior VP vyhľadávania v Google

Singhalova obrazovka je plná brain-games ako Lumosity či Elevate, zvyšok sú, pochopiteľne” aplikácie Google.

amit-singhalsenior-vpof-search-at-google.jpg

Payal Kadakia, CEO ClassPass

ClassPass dovoľuje používateľom po zaplatení mesačného poplatku navštevovať hodiny fitness v sieti partnerských gymov. Na čo si však dovolím upozorniť je prázdna mailová schránka. Frajer!

payal-kadakia-classpass-ceo.jpg

Marc Lore, zakladateľ jet.com

Jet je predajte, ktorý chce zničiť Amazon dynamickým pricingom a nízkymi cenami. Na obrazovke si určite všimni aplikáciu JetStream, ktorá je určená jeho investorom. Marc verí na transparentnosť a v tejto aplikácií vidia investori doslova všetko. Startup už naraisoval 570 miliónov dolárov.

marc-lore-jetcom-founder-and-ceo.jpg

Bryan Goldberg, zakladateľ Bustle

Bryanova mediálna spoločnosť Bustle nedávno spustila novú stránku Romper. Jeho domovská obrazovka zhruba sedí s tým, čo sám o sebe tvrdí. Goldberg neznáša niektoré druhy komunikácie a sám vyhlásil, aby mu ľudia nepísali správy, že nemajú šancu.

bryan-goldberg-founder-and-ceo-of-bustle-2

Jennifer Hyman, zakladateľka Rent the Runway

Rent the Runway umožňuje požičať si luxusné šperky a po použití ich vrátiť. Ako vidíš na obrazovke, Jennifer na dobrom vkuse naozaj záleží – hovoria o tom predovšetkým aplikácie Glamsquad a PS Dept.

jennifer-hyman-rent-the-runway-cofounder-and-ceo.jpg

Amanda Bradford, zakladateľka The League

The League je prestížna zoznamka pre ambicióznych ľudí s brutálnou čakacou listinou. Amanda prezradila, že jej najobľúbenejšou aplikáciou je Sunrise. To je kalendár, ktorý stojí za pokus.

amanda-bradford-founder-and-ceo-of-the-league-a-dating-app-targeted-toward-smart-busy-and-ambitious-singles-that-currently-has-an-enormous-waiting-list

Hiroshi Mikitani, zakladateľ Rakuten

Hiroshi je Japonec, takže ti asi jeho domovská obrazovka moc neprezradí. Lyft a Ebates tam má asi zrejme len preto, že do nich ako investor nalial svoje peniaze.

hiroshi-mickey-mikitani-founder-and-ceo-of-enormous-japanese-e-commercecompanyrakuten

David Hayes, hlava kreatívnej stratégie Tumblr

Zaujímavé je, ako David používa smajlíky pri pomenovaní zložiek. Tiež som si všimol veľmi zaujímavé aplikácie – Faded pre editovanie fotiek, Day One pre písanie denníka a Freeletics pre workout s vlastnou váhou.

Bonus: Moja obrazovka

Z mojej obrazovky sa dajú vyčítať len tri veci – som minimalista, potrebujem ísť pre nabíjačku a asi by som mal prehodnotiť priority :))

Screenshot_2015-12-17-15-12-00

zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)