Kryptomeny menia životy. Z 15-ročného mladíka je v osemnástich milionár

  • Američan Eddy Zillan sa rozhodol vôbec po prvýkrát vstúpiť do sveta kryptomien pred tromi rokmi
  • Svoje rozhodnutie dnes vôbec neľutuje, a to aj napriek počiatočným pochybnostiam jeho rodiny
  • Začínal s málom, ale neskôr obetoval všetky úspory a vyplatilo sa.
  • Dnes je z neho milionár a podnikateľ
kryptomeny
instagram.com
  • Američan Eddy Zillan sa rozhodol vôbec po prvýkrát vstúpiť do sveta kryptomien pred tromi rokmi
  • Svoje rozhodnutie dnes vôbec neľutuje, a to aj napriek počiatočným pochybnostiam jeho rodiny
  • Začínal s málom, ale neskôr obetoval všetky úspory a vyplatilo sa.
  • Dnes je z neho milionár a podnikateľ

Mladý milionár a dnes aj majiteľ poradenskej firmy začínal ako naivný 15-ročný teenager. Práve odvaha a naivita však môžu priniesť mnohokrát viac ako neustále premýšľanie. Všetko sa začalo pred tromi rokmi, keď sa Eddy dozvedel o kryptomenách. Podobne ako iní milionári bol voči nim spočiatku skeptický. Spájal si ich totiž s čiernym trhom a drogami. Za negatívny pohľad na kryptomeny môže web Silk Road, ktorý bol rajom pre online obchodovanie s so zakázanými látkami. Ako platidlo sa tu masívne využíval práve Bitcoin.

Vďaka tomu sa na kryptomeny nahliadalo ako na menu kriminálnikov a podvodníkov. Zvedavosť však nakoniec vyhrala a mladík sa rozhodol skúsiť investovať len tak zo zábavy malú sumu. Keď chceš niečo vyskúšať, musíš porušiť nejaké tie pravidlá. Web Coinbase, ktorý slúži na nákup a výmenu kryptomien umožňoval registráciu len od 18 rokov. Eddy si teda pridal tri roky naviac a nesmelo nakúpil za prvých 80  kryptomenu ether, ktorá je duchovným nástupcom Bitcoinu, pričom má mnoho výhod.

S pasívnym príjmom sa neuspokojil

V roku 2015 bolo informácií o investovaní do kryptomien ako šafránu. Eddy strieľal na slepo, ale trafil. V priebehu pár hodín po prvej investícii získal rovných 10 percent z vloženej sumy. Ovládla ho eufória a na druhý deň sa rozhodol investovať 805. Po tom, ako zistil, že aj táto investícia mu priniesla zisk o pár dní investoval viac ako 4000  a o týždeň neskôr takmer 5000 . Zbavil sa tak všetkých svojich úspor, ktoré zarobil. Pozitívne výsledky vzbudili jeho záujem na maximum, a tak začal študovať všetko čo našiel na internete. Stal sa samoukom a niekedy venoval štúdiu hodiny a hodiny denne.

Po pár mesiacoch jeho zisk narástol na 282 000 . Vtedy prestal pochybovať nielen on sám, ale aj jeho rodina. Podľa Eddyho je investícia do kyptomien otázkou správneho načasovania. Vtedy sú zisky obrovské. Dnes disponuje portfóliom vo výške viac ako milión eur. S týmto výsledkom sa neuspokojil a v súčasnosti vďaka nadobudnutým informáciám poskytuje poradenské služby v oblasti kryptomien.

O služby jeho firmy Cryptocurrency Financial je pravdepodobne veľký záujem. Veď kto by si nenechal poradiť od človeka, ktorý má reálne výsledky. Eddy verí v budúcnosť kryptomien. Na webe sa prezentuje ako kryptomilionár. Na fotografiách sa ukazuje v exotických destináciách so športovými automobilmi. Celkom vlastní tri kúsky. Nezískal ich len vďaka kryptomenám, ale aj vďaka financiám, ktoré dostal od rodičov. Obaja sú totiž úspešní podnikatelia.

zdroj: businessinsider.com , wikipedia.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech