Kde si kúpiť nové Spectacles okuliare od Snapchatu?

Timotej Vančo / 14. novembra 2016 / Zaujímavosti

Chceš mať aj ty svoje Spectacles a natáčať snapy nie len z mobilu? Musíš nájsť Snapbota.

Snapchat vie, ako zaujať ludí, čo dokázal aj pred pár dňami, keď uverejnil Snapbota. Jeden z prvých Snapbotov, žltých skriniek so žltými balónmi, mohli ľudia stretnúť na pláži vo Venice. Takto nejako vyzerá kúpa prvých Spectacles:

Snap bude predávať svoje Spectacles okuliare cez špeciálny stroj menom „Snapbot“, ktorý celkom vyzerá ako žltý Minioni.

snap

Foto: businessinsider.com

Spoločnosť bude aktualizovať mapu, kde sa nachádzajú Snapboty, každých 24 hodín. Takže už budeš vedieť, kde sa dajú kúpiť Spectacles.

jk

Foto: businessinsider.com

Zatiaľ prvý Snapbot pristál na pláži vo Venice v utorok ráno. Za jasne žltým Snapbotom, ktorý mal na sebe pripnuté žlté balóny, sa okamžite vytvorila dlhá rada záujemcov.

foto: twitter.com/DominusNoctis

Snapbot je naprogramovaný veľmi priateľsky. Ak okolo neho prejde človek, Snapbot sa zobudí a „otvorí oči“. Fakt, že sa na teba stroj usmeje v tebe vzbudí príjemný pocit a cítiš sa, ako keby si si kupoval hračku a nie okuliare.

cw6grvgusaad2do

Foto: businessinsider.com

„Veľké oko“ Snapbota, používa tú istú technológiu na rozpoznávanie tváre, ako používa Snap v aplikácii. Ak teda nie si rozhodnutý, či si chceš Spectacles kúpiť, ako s nimi budeš vyzerať alebo akú farby si máš vybrať, Snapbot ti to všetko zobrazí na displeji.

cw6jzrvveaa06ot

Foto: businessinsider.com

Ak nechceš Spectalec práve v tomto momente, je tu aj možnosť použiť špeciálny Snapcode, ktorý ti odomkne jedinečný filter na tvár s pridaním Spectacles. Takto uvidíš, ako s nimi budeš vyzerať, aj keď sa nenachádzaš pri Snapbotovi.

kk

Foto: businessinsider.com

Snapcode môžeš nájsť tu.

Ak si v Snapbote vyberieš, aké Spectacles chceš, musíš zaplatiť 130 dolárov (120eur) cez svoju kreditnú kartu. Po tejto úhrade sa otvoria „ústa“ Snapbota a môžeš si vybrať svoje nové Spectacles. 

cw6r1gkuuaatic0

Foto: businessinsider.com

V balení sa nachádzajú pochopiteľne Spectacles a okrem nich ešte adaptér na nabíjanie, krátky návod pre použitie a handrička, aby boli tvoje nové Spectacles vždy čisté.

cw69npwusaawebw

Foto: businessinsider.com

Snap si dáva záležať na detailoch.

cw7b-bbvqaasont

Foto businessinsider.com

Ľudia po Spectacles doslova šalejú. Za prvý deň sa hneď vypredali. Keď dopĺňajú zásoby, Snapbot je prikrytý bielou plachtou.

cw7fg-gusaazhk8

Foto: businessinsider.com

Najprv Snapbot umožňoval nákup 2 Spectacles na jednu osobu, ale časom sa tu vytvárali veľké rady a ľudia začali kupovať Spectacles na rôzne kreditné karty. Čím Snap zareagoval znížením počtu Spactacles na osobu na jeden kus.

cw7wi5musaardgi

Foto: businessinsider.com

Najzložitejšie je teda nájsť Snapbota. Štastný lov prajem :)

botblink_v3-877852825

Foto: businessinsider.com

Zdroj článku: businessinsider.com, zdroj prezentačného obrázku: businessinsider.com

Pridať komentár (0)