Aké ojazdené vozidlá sa na Slovensku najviac kupujú?

  • Spoločnosť AAA Auto usporiadala výročnú tlačovú konferenciu, kde sa pochválila svojimi úspechmi a prezradila svoje plány
  • Okrem toho zverejnila prvú desiatku najpredávanejších ojazdených vozidiel na Slovensku.
  • Čo u nás letí?
AAA auto
Flickr
  • Spoločnosť AAA Auto usporiadala výročnú tlačovú konferenciu, kde sa pochválila svojimi úspechmi a prezradila svoje plány
  • Okrem toho zverejnila prvú desiatku najpredávanejších ojazdených vozidiel na Slovensku.
  • Čo u nás letí?

AAA auto patrí k najobľúbenejším predajcom ojazdených vozidiel na Slovensku. O úspechu medzinárodnej siete autocentier svedčí aj počet pobočiek, ktoré sa rozrastajú ako huby po daždi. Celkovo ich počet dosiahol číslo 44 po tom, čo boli otvorené dve nové v Poľsku a jedna v Maďarsku. Vysoký počet predajní sa podpisuje aj pod množstvo predaných vozidiel.

Za jeden jediný deň AAA Auto predá vo všetkých svojich pobočkách dohromady v priemere 213 kusov áut. To je hodné veľkej pochvaly. Za časový úsek od začiatku roka do začiatku apríla sieť predala 21 000 vozidiel. Za prvý štvrťrok to bolo 19 200 vozidiel. Najúspešnejším mesiacom, čo sa predajov týka sa stal marec. V tomto období AAA Auto predalo rekordných 7 190 vozidiel.

Obrovský úspech závisí od viacerých faktorov. Spoločnosť sa sústreďuje hlavne na spokojnosť zákazníka, a preto sa snaží každým rokom zlepšovať svoje nákupné a predajné služby. Dôležité sú taktiež sústavné inovácie. Tie sa týkajú hlavne zlepšovania cenovej konkurencieschopnosti a zvyšovania zákaznického komfortu. K tomuto sa napomáha aj najmodernejší softvér, ktorý umožňuje jednoduché vyhľadávanie a monitorovanie situácie v rámci danej oblasti.

Všetky plánované inovácie, aj tie existujúce sa združujú do inovačného laboratória AuresLab, ktoré začalo svoju činnosť v januári tohto roka. Laboratórium slúži na testovanie všetkých zaujímavých nápadov. V prípade, že sa osvedčia, sú nasadené do ostrej prevádzky. Inovácie sa zameriavajú na celý proces od výkupu vozidiel, ich predaja, popredajného servisu alebo na oblasť marketingu. Spoločnosť chce jednoducho rásť vo všetkých oblastiach svojho podnikania.

Škoda na prvých priečkach

Okrem plánov a parádnych čísel sa AAA Auto na tlačovej konferencii zameralo aj na tú najdôležitejšiu vec, ktorá zaujíma všetkých potencionálnych zákazníkov. Aké ojazdené vozidlá sa v AAA Auto predávajú najlepšie? Spoločnosť zverejnila aj tieto údaje, a tak máš možnosť nahliadnuť na 10 vozidiel, ktoré idú u nás momentálne na dračku. Jedná sa o tieto vozidlá:

1. Škoda Octavia
2. Škoda Fabia
3. Volkswagen Passat
4. Volkswagen Golf
5. Ford Focus
6. Opel Astra
7. Škoda Superb
8. Kia Ceed
9. Kia Sportage
10. Dacia Duster

 

Zdroj: AAA Auto

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech