Má len šestnásť a kúpe sa v peniazoch. YouTuber Rashed Saif Belhasa je známy svojou kolekciu luxusných automobilov

  • Rashed Saif Belhasa je mladým YouTuberom, ktorý sa s obľubou pýši zbierkou luxusných vozidiel
  • Vo svete je známy pod prezývkou Money Kicks. Peniaze sú totiž jeho druhým ja
  • Je veľkým podnikateľom a vlogerom, a to mu ešte ani fúzy nenarástli
youtuber
Rashed Saif Belhasa
  • Rashed Saif Belhasa je mladým YouTuberom, ktorý sa s obľubou pýši zbierkou luxusných vozidiel
  • Vo svete je známy pod prezývkou Money Kicks. Peniaze sú totiž jeho druhým ja
  • Je veľkým podnikateľom a vlogerom, a to mu ešte ani fúzy nenarástli

Rashed Saif Belhasa nie je obyčajným YouTuberom. Existujú totiž YouTuberi chudobní, bohatí a extrémne bohatí. Práve do poslednej menovanej skupiny patrí len 16-ročný mladík, ktorého jeho publikum pozná pod prezývkou Money Kicks. Peniaze sú jeho druhou identitou. Rád pózuje na kapotách svojich luxusných automobilov a predvádza svoje bohatstvo. Odkiaľ na to má? Žeby objavil zlatú baňu? V prenesenom význame áno. Jeho„ zlatou baňou“ je jeho otec Saif Ahmed Belhasa, ktorému sa peniaze len tak sypú.

Jeho otec svoj miliardový majetok zarobil vďaka stavebnému biznisu. Treba však dodať, že aj napriek ideálnym podmienkam, v ktorých Rashed vyrastal si svoje vlastné meno na internete buduje úplne sám. Na svojom kanáli má v súčasnosti viac ako 1,6 milióna odberateľov. Ľudí jeho život zaujíma. Veď kto by netúžil byť pekelne bohatým človekom. Toto je jedna z top túžob mladej generácie, ktorá predstavuje najpočetnejšie publikum.

Slávne osobnosti si podávajú kľučky

Medzi jeho kamarátov patria známe osobnosti, ktoré s obľubou navštevujú ich rodinnú zvieraciu farmu, kde chovajú množstvo tigrov. Mohol si tu vidieť Lionela Messieho, Cristiana Ronalda. Ukázali sa tu aj známe celebrity ako Jackie Chan, Wiz Khalifa, Paris Hilton či Mariah Carey.

Je zbohatlíckym dieťaťom? To určite, ale buduje si vlastný biznis. Hlavným ťahákom jeho podnikania je práve YouTube kanál a jeho sociálne siete. Toto predstavuje základ, bez ktorého by jeho podnikanie nefungovalo tak, ako má. Obrovské množstvo fanúšikov totiž dychtivo hltá všetko, čo im ponúkne na podnose. Má vlastný internetový obchod a vlastnú značku oblečenia KA-1. Biznis mu ide naozaj dobre.

Vôbec prvýkrát dal o sebe vedieť v roku 2013, keď si založil účet na Instagrame. Na to, aby pritiahol masívne množstvo odberateľov na svoju stránku mu stačilo uverejniť iba jeden jediný obrázok z jeho luxusného života. Fanúšikovia začali pribúdať raketovým tempom. Keď videl, že o jeho obsah je na internete obrovský záujem, rozhodol sa ho tvoriť aj vo video podobe. To bola cesta k jeho kariére YouTubera. Vôbec prvý videom, ktoré zverejnil v roku 2015 bola jeho zbierka sneakers.

Toto video sa stalo virálnym hitom. Následne jeho hviezda masívne stúpala, až sa dostal tam kde je dnes. Pri tomto tempe bude zaujímavé sledovať, kam sa vo svojej kariére posunie, kým dovŕši sladkých osemnásť.

zdroj: indiatimes.com , biowikis.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech