Máš to rád naostro? Mal by si navštíviť jednu z nasledujúcich nudistických reštaurácií

  • Na celom svete nájdeš množstvo prekvapení.
  • Šok ti však dokáže privodiť aj „obyčajná reštaurácia“
  • Keď kvalita jedla na prilákanie zákazníkov nestačí, príde na rad bonus z iného súdka
reštaurácia
pixabay.com
  • Na celom svete nájdeš množstvo prekvapení.
  • Šok ti však dokáže privodiť aj „obyčajná reštaurácia“
  • Keď kvalita jedla na prilákanie zákazníkov nestačí, príde na rad bonus z iného súdka

Ak máš rád netypické stolovanie, prípadne si nudista ako hrom, tak by si mal navštíviť aspoň jednu z nasledujúcej štvorice reštaurácií. Určite si prídeš na svoje. Veď si len predstav! Vojdeš do krásneho podniku, zhodíš svoje zvršky a s veľkou pompou si prisadneš k ďalším podobne zmýšľajúcim osobám. Žiadne pohoršene pohľady. V týchto štyroch podnikoch sú si jednoducho všetci rovní.

O’Naturel v Paríži

Prvá reštaurácia pre nudistov sa nachádza v obľúbenom turistickom meste – Paríži. Od otvorenia si získala srdcia mnohých priaznivcov nahoty. V reštaurácii je miesto pre 40 osôb a priemerná cena za jedlo sa pohybuje vo výške 29 . Hostia sa pri vstupe vyzlečú a oblečenie si uložia do šatníka. Pre hanblivých začiatočníkov je tu možnosť opásať si okolo pása uterák. O zákazníkov sa reštaurácia nemusí báť, keďže vo Francúzku žije okolo 2,6 milióna vyznávačov nudizmu.

Innato Tenerife v Španielsku

Bola to vôbec prvá reštaurácia pre naháčov v krajine. Vyzerá, že jej majitelia sú poriadne divokí ľudia, keďže im ide skôr o pikantnejšiu verziu typickej nudistickej reštaurácie. Už len slogan „Orgazmická atmosféra“ dáva vedieť o trošku inom zameraní. Môžeš si dať naservírovať afrodiziakálne menu, na ktorom si ako labužník pochutnáš priamo z tela nahého muža alebo ženy. Ako čerešnička na torte je tu možnosť nechať švárnych modelov poliať čokoládou a ponárať si do nej jahody. Nič pre hanblivky.

Bunyadi v Londýne

Otvorená v roku 2016 ako dočasná reštaurácia vzbudila pár pohoršených reakcií. Kritici však stíchli po tom, čo sa začala tešiť obrovskej obľube zákazníkov. Na čakaciu listinu sa dostalo okolo 50 000 ľudí. Majitelia po konci experimentu plánujú vytvoriť trvalú verziu, a preto spustili crowdfundingovú kampaň na jej obnovenie. Pôvodne chceli otvoriť ďalšiu dočasnú verziu v Paríži. Od plánov však nakoniec upustili.

Amrita v Tokiu

Táto exkluzívna reštaurácia ponúka exkluzívne jedlá a tomu odpovedajú aj ceny. Toto je určite jedna z najdrahších nudistických reštaurácií. Jej brány sa pre zákazníkov otvorili vôbec po prvý raz v júli 2016. Cena jednej porcie sa tu pohybuje vo výške 466 . Reštaurácia chce mať dokonalú klientelu, a preto sa rezervácia neodporúča ľuďom, ktorí majú priemerne 15 kilogramov nad priemernou hmotnosťou dospelého človeka.

Nudizmus sa stáva pomerne obľúbenou aktivitou. Tí, ktorí ho vyznávajú, tvrdia, že je to priam oslobodzujúca a posilňujúca činnosť. Všetci sú na jednej lodi. Nik nikoho nahlas nekritizuje kvôli tomu ako vyzerá. So zložením oblečenia odpadáva aj stres a obavy. Je jedno či si manažér, alebo smetiar, rozdiely jednoducho miznú.

zdroj: curiosity.com, eater.com, themorningbulletin.com.au

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech