Muž, ktorý tvrdí, že je mimozemšťan a pricestoval z roku 6491, prešiel testom na detektore lži

  • Tajomný muž, ktorý tvrdí, že pricestoval z ďalekej budúcnosti hovorí podľa všetkého pravdu
  • Podrobil sa totiž teste na detektore lži a ten neodhalil v jeho výpovedi žiadne pochybenie
mimozemšťan
youtube
  • Tajomný muž, ktorý tvrdí, že pricestoval z ďalekej budúcnosti hovorí podľa všetkého pravdu
  • Podrobil sa totiž teste na detektore lži a ten neodhalil v jeho výpovedi žiadne pochybenie

Muž menom James Oliver je buď profesionálnym klamárom alebo bláznom. Väčšina z nás by sa asi priklonila k druhej verzii, avšak nebude to také jednoduché. Tento muž neznámeho pôvodu, ktorý budil pozornosť verejnosti aj expertov na paranormálne javy sa totiž po dlhom čase podrobil testu na detektore lži. Ako inak sa totiž zbaviť nedôvery a pochybností zo strany verejnosti?

Či celý test prebehol tak ako mal, je otázne. Cestovateľa v čase sa totiž rozhodli otestovať ľudia z ApexTV, čo je kanál, ktorý sa zameriava na paranormálne aktivity, ktoré ľudí svojim spôsobom priťahujú.

To čo sa dozvedeli od cestovateľa v čase bolo prekvapujúce, až šokujúce. James sa na našej planéte totiž tak trochu zasekol. Pôvodne chcel cestovať do iného roku a na iné miesto, ale jeho stroj na cestovanie sa pokazil vďaka nášmu Mesiacu. Ten prerušil funkcie komunikačných zariadení. A tak mu neostáva nič iné než tu s nami trochu pobudnúť. Cestovateľ, ktorý žije mnohé tisícky rokov v budúcnosti pochádza podľa jeho slov z planéty, ktorá obieha v obrovskej vzdialenosti od Slnka. Roky tú preto ubiehajú pomalšie.

Podľa jeho vyjadrení nás čaká zaujímavá budúcnosť. Objavíme nové planéty a galaxie. Na niektorých bude inteligentný život. S niektorými mimozemskými obyvateľmi si sadneme, ale iní nám spôsobia zopár vrások na čele. Budú mať totiž nepriateľské úmysly. Mnohé konflikty sa však dostanú pod kontrolu pomerne rýchlo. Ich riešenie bude mať na starosti akési neznáme spojenectvo, ktoré sa bude starať o udržiavanie poriadku.

Vesmír je plný mimozemšťanov

Ak si si myslel, že sme tu jediní a najinteligentnejší, tak si sa mýlil. Podľa Jamesových slov existuje mnoho planét, ktorých obyvatelia sú na omnoho vyššej inteligenčnej úrovni než sme my. Svoje povedal aj ku globálnemu otepľovaniu. V budúcnosti nám tu bude poriadne horúco. Cestovanie v čase má naozaj výhody. James má priateľov mimozemšťanov na mnohých miestach vo vesmíre. Jeho najlepší priateľ žije v úplne inej galaxii. Tí, ktorých pozná sú podľa neho veľmi milí.

Ako vyzerajú nie je známe. V budúcnosti bude mať každý jeden obyvateľ Zeme doplnok v podobe milej a príjemnej umelej inteligencie s názvom Siri. Podobnosť s virtuálnym asistentom od Apple je pravdepodobne čisto náhodná. Škoda, že James zložil akýsi sľub mlčanlivosti, a tak sme sa všetky detaily o našom ďalšom smerovaní nemohli dozvedieť. Dokonca odmietol povedať meno budúceho amerického prezidenta.

zdroj: dailymail.co.uk , thesun.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech