Na Hornej Nitre si dáš „Áziu“ vo veľkom štýle. Do Palmstreetboyz sa zákazníci pravidelne vracajú

  • Bratia priniesli do srdca Hornej Nitry výnimočné gastro
  • Ich Svetové menu je skutočným unikátom
  • Za Prievidžanmi by im bolo smutno
palmstreetboyz prievidza ázia kuchyňa reštaurácia streetfood foodtruck
Ilustračný obrázok, Instagram/reprofoto/palmstreetboyz
  • Bratia priniesli do srdca Hornej Nitry výnimočné gastro
  • Ich Svetové menu je skutočným unikátom
  • Za Prievidžanmi by im bolo smutno

Bratia Štefan a Erik Rybárski priniesli do srdca Trenčianskeho kraja jedinečné ázijské bistro. Stoja za založením projektu Palmstreetboyz, ktorý v súčasnosti patrí k najjedinečnejším prevádzkam Prievidze. Pre 27-ročného Štefana a 24-ročného Erika však gastropriemysel nebol žiadnou neznámou.

Pre návštevníkov si pravidelne pripravujú Svetové menu, ktoré pozostáva z kuchýň vzdialených krajín. V posledných týždňoch to boli Čína, Vietnam, Japonsko, Taiwan či Thajsko. Obaja boli na rozbehnutie prevádzky veľmi motivovaní. Tvrdia totiž, že správna motivácia je základ k úspechu.

Startitup sa so Štefanom osobne spojil a spoluzakladateľ Palmstreetboyz nám poskytol exkluzívny rozhovor o doterajšom pôsobení a úspechoch prevádzky na Hornej Nitre.

Do srdca Hornej Nitry priniesli Áziu vo veľkom štýle

Bratia Rybárski odjakživa pracovali v gastre, či už v zahraničí, alebo na Slovensku, kde naberali skúsenosti. „Ešte pred založením kamennej prevádzky v Prievidzi sme jazdili po Slovensku s pojazdným foodtruckom, v ktorom sme sa už od začiatku venovali thajskej kuchyni.“

Precestovali takmer všetky väčšie mestá na Slovensku, až pokým ich nezastavila pandémia covidu-19. Práve z toho dôvodu sa museli usadiť a za svoje stanovište si zvolili centrum Prievidze, kam prišli s foodtruckom.

Do Prievidze šli s myšlienkou priniesť niečo nové. „Prvotný impulz spočíval vo vytvorení niečoho nového, čo na našom trhu chýbalo. Už dlhší čas ma fascinovala ázijská kuchyňa, tak som dostal nápad na vytvorenie ázijského konceptu.“

palmstreetboyz prievidza reštaurácia ázia jedlo
zdroj: Instagram/reprofoto/palmstreetboyz
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroj: Instagram/palmstreetboyz

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá