Na slnkom zaliatych Maldivách vyrastie prvá podmorská vila. Vyzerá úchvatne

  • Maldivy sú rajom na Zemi a každý by ich mal aspoň raz v živote zažiť nech to stojí, čo to stojí
  • Turistické letovisko sa stane ešte viac vyhľadávaným po tom, čo tu otvoria vôbec prvú podmorskú vilu
maldivy
conradmaldives
  • Maldivy sú rajom na Zemi a každý by ich mal aspoň raz v živote zažiť nech to stojí, čo to stojí
  • Turistické letovisko sa stane ešte viac vyhľadávaným po tom, čo tu otvoria vôbec prvú podmorskú vilu

Jar je tu a o pár mesiacov príde teplé leto. Dovolenková sezóna je takmer za rohom. V mnohých turistických destináciách sa chystajú mnohé prekvapenia, ktoré majú za cieľ priniesť turistom ešte viac. Ak rád pozoruješ podmorský svet, ale potápanie ti nič nehovorí, tak by si si mohol prísť na svoje už tento rok práve v obľúbenej turistickej destinácii Maldivy. Tie sú po celý rok hojne navštevované. Niet sa čomu čudovať, keďže toto pásmo nádherných ostrovov ponúka piesočnaté pláže, pokoj a čisté more. Jednoducho ideálna dovolenka.

Ak ti ani toto nestačí na to, aby si sa tu vybral, tak nasledujúce lákadlo ťa určite nalomí. Bude ním pravá podmorská vila, v ktorej sa namiesto žiariacej obrazovky televízora budeš pozerať na nefalšovaný podmorský život. Budeš sa cítiť jeho súčasťou. Takýto pocit ti zaručene neprinesie ani UHD program na dvojmetrovej uhlopriečke.

posteľ

Pocit ako v akváriu

Rezidencia by mala vyrásť v luxusnom rezorte Conrad Maldives Rangali Island, ktorý sa rozprestiera na dvoch ostrovoch prepojených mostom. Nachádza sa tu množstvo víl umiestnených až 500 metrov od pobrežia. Tieto obydlia sa však nachádzajú na hladine. To chystané bude pozostávať z dvoch častí. Jedna sa bude nachádzať nad hladinou podobne ako je tomu v prípade ďalších obydlí.

prvé poschodie

Do tej druhej sa dostaneš po špirálovom schodisku. Zrazu sa ocitneš rovných 5 metrov pod vodou a otvoria sa pred tebou výhľady, aké si určite nevidel. Je možné, že sa ti nebude chcieť ani odísť. S tým rátajú aj tvorcovia, ktorí chcú ponúknuť klientom len to najlepšie. V podvodnej vile, ktorá bude stáť 12 miliónov eur tak nájdeš všetko, čo má správne luxusné obydlie mať.

terasa

Na hornom poschodí bude priestranná dvojlôžková spálňa, kúpeľňa, toaleta či fitko. Okrem toho môžeš využiť služby vlastného komorníka a o tvoju bezpečnosť sa bude starať bezpečnostná služba. Jedlá si pripravíš v kuchyni, opiješ sa v bare a naješ sa v jedálni.

Ak budeš chcieť zrelaxovať pri pohľade na východ slnka, tak sa môžeš posadiť na terasu doplnenú o nekonečný bazén. Muraka, ako sa chystané obydlie nazýva otvorí svoje brány už koncom tohto roka. Oddych si tu bude môcť dopriať až 9 ľudí.

zdroj: dailymail.co.uk , wikipedia.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech