Na svete je prvý vianočný stromček pre majiteľov mačiek, internet z neho doslova šalie

  • Anglický katalógový predajca predstavil výnimočnú novinku, o ktorú je obrovský záujem
  • Jedná sa o stromček určený pre majiteľov zvedavých mačiek. Už žiadne pohromy a zhodené ozdoby
stromček
argos
  • Anglický katalógový predajca predstavil výnimočnú novinku, o ktorú je obrovský záujem
  • Jedná sa o stromček určený pre majiteľov zvedavých mačiek. Už žiadne pohromy a zhodené ozdoby

Britský katalógový predajca, spoločnosť Argos, zaradila do svojej širokej ponuky zaujímavých produktov jednu výnimočnú novinku, ktorú ešte svet nevidel. Svoju ponuku vianočných stromčekov totiž rozšírili o jeden nevšedný, ktorý na prvý pohľad vyzerá tak, ako keby mu vypadalo ihličie.

Skutočnosť je však taká, že sa jedná o vianočný stromček pre majiteľov zvedavých mačiek, ktoré priťahujú ako magnet práve lesklé ozdoby na typickom stromčeku. Majitelia tak majú o starosť menej a nemusia riešiť pohromy v podobe spadnutých stromčekov a rozbitých ozdôb.

V jednoduchosti je krása

Podľa popisu sa jedná o špeciálne navrhnuté „polovičné“ vianočné stromčeky, ktoré zaručene udržia pazúry mačiek ďaleko od vianočných ozdôb a zároveň poskytnú viac priestoru pre vianočné darčeky. Je to teda výhodná situácia nielen pre majiteľov mačiek, ale aj ich deti. Tie si tak môžu želať omnoho viac darčekov. Netypický vianočný stromček je taktiež zaujímavým spestrením interiéru. Môžeš sa tak odlíšiť od väčšiny ľudí a sledovať vyjavené pohľady svojich kamarátov a známych. Na akú sumu si cení tento vianočný stromček samotný predajca?

Dostaneš ho za sumu 33,33 £, čo je celkom primeraná cena za produkt, ktorý ti pomôže ušetriť peniaze za rozbité ozdoby prípadne spadnutý stromček. Stromček dostaneš v dvoch podobách. Pre tých, ktorí milujú nefalšovanú zeleň je tu stromček v klasickej podobe.

Pre milovníkov chladnej zimy je určená snehová verzia, ktorá je na nerozoznanie od skutočnosti. Za zimnú podobu si, samozrejme, priplatíš zopár libier naviac. Konkrétne sa jedná o sumu 37,50 £.  Ak sa na tento produkt pozrieš ako zákazník, zistíš, že nie je vôbec škaredý. Možno je dokonca krajší ako typický vianočný stromček. Ozdoby totiž pôsobia hustejšie a pocit zo stromčeka je lepší.

Tento názor zdieľa pravdepodobne obrovské množstvo ľudí, pretože o stromček je naozaj obrovský záujem. Za všetko hovorí množstvo hodnotení, ktoré sa vyšplhali v priemere na 4,8 hviezdičky z piatich. Mačky by pravdepodobne podobný názor nezdieľali a ich hodnotenie by vyzeralo úplne inak.

zdroj: ladbible.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK