Najlepšie smartfóny sveta

Kristína Šuvadová / 17. apríla 2016 / Tech a inovácie

S nespočetne veľkým množstvom smartfónov prichádza aj nespočetne veľké množstvo možností. Dokonalé fotoaparáty, výdrž baterky a ešte lepšia grafika. To všetko nám sťažuje výber „toho pravého“. Tu je preto zoznam tých najlepších smartfónov, ktoré si môžeš kúpiť.

Moto X Style

Moto X Pure je jedným z najväčších prekvapení minulého roka. Motorola sa naozaj prekonala a predstavila tento krásny smartfón, ktorý beží na najnovšiej verzii Androidu. Sú tam síce niektoré špecifické „Motorola – aplikácie“, no absolútne nepôsobia rušivým dojmom.

cena: 469 eur

10

 

Samsung Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 vyniká medzi ostatnými smartfónmi svojou extrémne veľkou obrazovkou. Rovnako ako v predchádzajúcich verziách slúži tento veľký živý displej na lepšie písanie poznámok a nový skleneno-kovový dizajn pridáva telefónu luxusnejší vzhľad.

cena: 715 eur

9

 

LG G5

Smartfón LG G5 má novú nádhernú celokovovú konštrukciu. Taktiež má odnímateľný spodok, vďaka ktorému si môžeš vybitú batériu nahradiť čerstvo nabitou. Taktiež vyniká dual – objektívom, vďaka ktorému budeše mať neprekonateľné zábery.

cena: 699 eur

8

 

iPhone 6S

Okrem výkonného hardvéru majú iPhone užívatelia zaručené vždy tie najlepšie aplikácie a spoľahlivé aktualizácie softvéru s najnovšími Apple novinkami.

cena: 569 eur

1

Samsung Galaxy S7

Galaxy S7 má zatiaľ najlepšiu kameru, akú sme kedy na smartfónoch videli. Aj keď je pravda, že iPhone 6s Plus mu je tesne v pätách.

Okrem iného je tento mobil špecifický aj vodeodolnosťou, vďaka ktorej je vhodný pre každý druh športu.

cena: 565 eur

7

 

Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 Edge má väčší 5,5 palcový displej, väčšiu výdrž batérie a všetky ostatné rovnaké vlastnosti ako Galaxy S7.

cena: 706 eur

 6

 

iPhone SE

IPhone SE so 4 palcovou obrazovkou je momentálne tá najlepšia malá forma smartfónu, ktorú si v túto chvíľu môžeš kúpiť. Vyniká všetkými osvedčenými aplikáciami, aké má aj iPhone 6s a dostaneš ho za relatívne nízku cenu.

cena: 479 eur

3

zdroj: businessinsider.com, zdroj fotografií: businessinsider.com

Pridať komentár (0)