Neznačkové whisky zo supermarketu patrí medzi najlepšie na svete

  • Sieť supermarketov ALDI ponúka naozaj kvalitné produkty od výmyslu sveta, exceluje však v jednej oblasti
  • Alkoholické nápoje, ktoré sa tu predávajú patria medzi najlepšie na svete
  • Po fantastickom gine alebo víne získalo prestížne ocenenie aj whisky za necelých 15 eur
aldi
flickr
  • Sieť supermarketov ALDI ponúka naozaj kvalitné produkty od výmyslu sveta, exceluje však v jednej oblasti
  • Alkoholické nápoje, ktoré sa tu predávajú patria medzi najlepšie na svete
  • Po fantastickom gine alebo víne získalo prestížne ocenenie aj whisky za necelých 15 eur

Nemecké supermarkety si podmaňujú srdcia európskych zákazníkov. Častokrát ponúkajú naozaj kvalitné výrobky sa ľudové ceny. Nemecká sieť supermarketov ALDI získava pravidelne mnohé ocenenia hlavne v oblasti alkoholických nápojov. V ponuke má už niekoľko takýchto produktov a pribúdajú ďalšie. Na tohtotýždňovej prestížnej súťaži In­ter­na­ti­onal Spi­rits Chal­lenge, ktorá sa koná v pravidelných intervaloch už od roku 1997 získali produkty ALDI hneď 6 ocenení.

ALDI malo v súťaži viacero druhov whisky. Na najvyššie priečky však siahli dva produkty. Prvým bolo Highland Black Scotch Whisky, ktoré stojí necelých 15 €. Druhým želiezkom v ohni bolo Speyside whisky. To stojí takmer 20 €. Na veľké prekvapenie sa oba tieto produkty umiestnili na strieborných pozíciách. Rovnaké ocenenie získalo aj značkové whisky Whyte & Mackay, ktoré však stojí dvakrát viac.

Na značke nezáleží

Toto nie je prvýkrát, čo whisky od ALDI obsadilo popredné pozície. Produkty z rady whisky získali len v minulom roku 23 ocenení a z toho dve zlaté medaily.  A to nie je stále všetko. ALDI ponúka množstvo ďalších alkoholických nápojov, ktoré patria medzi to najlepšie. Oli­ver Cro­mwell Lon­don Dry je gin z ponuky ALDI, ktorý získal v tomto roku taktiež prestížne zlaté ocenenie. Právom je tak najlepším ginom na svete. Porazil produkty značiek Sips­mith, Be­e­fe­a­ter a Gor­don’s, ktoré stáli až o polovicu viac.

Kto má rád víno, tak by si mal zaobstarať Exqu­isite Col­lec­tion Cô­tes de Pro­vence Rosé, ktoré minulý rok zvíťazilo na medzinárodnej In­ter­na­ti­onal Wine Chal­lenge. Po tom, čo sa chýry o najlepšom víne rozšírili, sa po ňom len tak zaprášilo a zmizlo z pultov predajní. Zákazníci si tak museli počkať na nové zásoby.

„Sme odhodlaní prinášať produkty vynikajúcej hodnoty bez kompromisov na pulty našich predajní, aby si ich mohli naši zákazníci náležite vychutnať. Naša rada whisky je vynikajúcim príkladom. Ocitnúť sa medzi najlepšími na svete je fantastický výsledok a dôkaz kvality týchto nápojov,“ povedala výkonná riaditeľka Julie Ashfield. Predstavitelia ALDI sú veľmi hrdí na svoje alkoholické nápoje a vysoký štandard sa budú snažiť dodržať aj pri budúcich výrobkoch.

zdroj: dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech