Po sve­te lie­ta obrov­ské ‘Star Wars’ lie­tad­lo a tak­to vyze­rá zvnút­ra

Rišo Néveri / 15. novembra 2015 / Tools a produktivita

Lie­tad­lo je die­lom japon­skej letec­kej spo­loč­nos­ti All Nip­pon Air­wa­ys (ANA) a lie­tad­lo je Boeing 787 – 9 Dre­am­li­ner JA873A nazý­va­né the “R2-D2 ANA JET”. Videl si už lep­šiu rekla­mu na Star Wars?

 

Japonská letecká spoločnosť vytvorila lietadlo v spolupráci s Disney. Ich cieľom bolo ponúknuť fanúšikom Hviezdnych Vojen ten najlepší letecký zážitok - a pravdaže poriadnu reklamu na samotný film, ktorý bude mať svetovú premiéru 14. Decembra. Lietadlo je z vonka pokryté dizajnom robota R2-D2 a nesie obrovské logo Star Wars. Jedná sa o model Boeing 787 Dreamliner a jeho vnútro skrýva aj ďalšie prekvapenia. Od tematických poťahov, farby svetlej a temnej strany, upravenej elektroniky až po svetelné meče v rukách letušiek si tu fanúšik užije mnohého. Jedná sa o skvelú reklamu pre Disney a Star Wars ale taktiež pre leteckú spoločnosť, ktorá sa snaží získať viac pasažierov na svoje paluby.

 

Lietadlo lietalo už v domácom Japonsku ale aj medzinárodne. Obrázky nižšie sú z prvého letu a Cosplay udalosti organizovanej s fanúšikmi (Tí stormtrooperi snáď trafia do dverí)

 

 

 

Čo by boli za fanúšikov, keby to nevzali vážne. Na takú príležitosť sa treba správne - formálne obliecť!

 

Dievčatá, lietadlo už odlieta...

 

Prvý let absolvovalo lietadlo 18. októbra z Tokya do Vancouveru

 

 

 

 

 

Poďme sa pozrieť na ten interiér.

 

 

 

 

Yoda nemôže chýbať.

 

 

 

Túto inováciu by mali adaptovať v každej spoločnosti.

 

 

zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)