Po svete lieta obrovské ‘Star Wars’ lietadlo a takto vyzerá zvnútra

Rišo Néveri / 15. novembra 2015 / Lifehacking

Lietadlo je dielom japonskej leteckej spoločnosti All Nippon Airways (ANA) a lietadlo je Boeing 787-9 Dreamliner JA873A nazývané the „R2-D2 ANA JET“. Videl si už lepšiu reklamu na Star Wars?

 

Japonská letecká spoločnosť vytvorila lietadlo v spolupráci s Disney. Ich cieľom bolo ponúknuť fanúšikom Hviezdnych Vojen ten najlepší letecký zážitok – a pravdaže poriadnu reklamu na samotný film, ktorý bude mať svetovú premiéru 14. Decembra. Lietadlo je z vonka pokryté dizajnom robota R2-D2 a nesie obrovské logo Star Wars. Jedná sa o model Boeing 787 Dreamliner a jeho vnútro skrýva aj ďalšie prekvapenia. Od tematických poťahov, farby svetlej a temnej strany, upravenej elektroniky až po svetelné meče v rukách letušiek si tu fanúšik užije mnohého. Jedná sa o skvelú reklamu pre Disney a Star Wars ale taktiež pre leteckú spoločnosť, ktorá sa snaží získať viac pasažierov na svoje paluby.

 

Lietadlo lietalo už v domácom Japonsku ale aj medzinárodne. Obrázky nižšie sú z prvého letu a Cosplay udalosti organizovanej s fanúšikmi (Tí stormtrooperi snáď trafia do dverí)

 

 

 

Čo by boli za fanúšikov, keby to nevzali vážne. Na takú príležitosť sa treba správne – formálne obliecť!

 

Dievčatá, lietadlo už odlieta…

 

Prvý let absolvovalo lietadlo 18. októbra z Tokya do Vancouveru

 

 

 

 

 

Poďme sa pozrieť na ten interiér.

 

 

 

 

Yoda nemôže chýbať.

 

 

 

Túto inováciu by mali adaptovať v každej spoločnosti.

 

 

zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)