Populárna aplikácia Tinder sa stala na určitú dobu najziskovejšou aplikáciou v App Store

Nastasia Andrejkovičová / 10. septembra 2017 / Tech a inovácie

zdroj: gotinder.com

Aplikácií, ktoré ti dokážu dohodnúť rande alebo nájsť spriaznenú dušu nielen na písanie existuje mnoho. Medzi tie najpopulárnejšie v našich končinách patrí Badoo alebo Tinder. Práve druhej spomínanej sa v uplynulých dňoch podarilo dosiahnuť výrazný míľnik, ktorý jej už nikto nikdy nevezme.

Je to oficiálne, Tinder bol najziskovejšou aplikáciou v App Store, ktorá predbehla populárne aplikácie ako Candy Crush Netflix.

Vzostup aplikácie na vrchol rebríčka z minulého utorka nastal v dôsledku globálneho zavedenia Tinder Gold“.

Je to naozaj impozantné, vzhľadom na tuhú konkurenciu, ktorej musí Tinder čeliť na trhu s aplikáciami pre spoznanie nových ľudí, ako Happn, Badoo Bumble, The League a mnoho ďalších.

Tinder Gold ti umožní zistiť, kto si ťa obľúbil, bez toho, aby si musel stráviť hodiny prechádzaním profilov ľudí. Nová funkcia „Páčiš sa mi“, ktorá je súčasťou Tinder Gold, má za cieľ urýchliť proces vytvárania zhody tým, že používateľom umožní vidieť, kto sa preklikol na ich profil.

Tinder je po dlhšiu dobu zadarmo, ale v roku 2015 zaviedol verziu Tinder Plus, ktorá ti umožní prezerať si profily ľudí v iných lokalitách a ponúka ti možnosť „vrátiť sa späť“, ak si náhodou preskočil/a niekoho, kto sa ti páčil. Tinder Plus stojí 8 € v USA, zatiaľ čo Tinder Gold stojí 12,50 €.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: blogspot.com

Spoločnosť so sídlom v Los Angeles zaviedla reklamy pre zvýšenie svojich výnosov. Tinder v júni oznámil, že pred globálnym uvedením do prevádzky bude v Argentíne, Austrálií, Kanade a Mexiku skúšať Tinder Gold.

„Poznáme ťa. Žiješ vo svete, kde sa počíta každý moment – kde rýchlosť sa rovná úspechu. Vždy ste na cestách a nemôžete si nič nechať ujsť, ani Tinder.“  hovorca spoločnosti Tinder

„Preto sme vytvorili službu Tinder Gold, ktorá ponúka naše exkluzívne funkcie: Passport, Rewind, UInlimited Likes, päť „super Like-ov“ denne, jeden Boost mesačne a ďalšie ovládacie prvky profilu – rovnako ako naše nové potešenie, aby ste moli vidieť, komu sa páčite. Predstavte si to ako svoj osobný 24/7 sluhu, ktorý vám ponúkne všetky zhody. Teraz si môžete vychutnávať svoj drink a pokojne prehliadať svoj profil,“ dodal  hovorca spoločnosti.

Zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)