Simpsonovcom sa opäť podarila predpoveď. To, čo sa stalo v Kanade vedeli už pred 13-timi rokmi

  • Tím, ktorý stojí za seriálom Simpsonovci pozostáva pravdepodobne z hviezdneho tímu veštcov
  • Simpsonovci si opäť pripísali jednu úspešnú predpoveď týkajúcu sa Kanady, ktorá zlegalizovala používanie marihuany
simpsonovci
Youtube The Simpsons
  • Tím, ktorý stojí za seriálom Simpsonovci pozostáva pravdepodobne z hviezdneho tímu veštcov
  • Simpsonovci si opäť pripísali jednu úspešnú predpoveď týkajúcu sa Kanady, ktorá zlegalizovala používanie marihuany

Simpsonovci nie sú len najznámejším kresleným seriálom sveta, ale zároveň sa pýšia schopnosťou predpovedať situácie, ktoré ešte vo svete nenastali. Produkčný tím pravdepodobne pozostáva zo samých veštcov.

Obyvatelia Springfieldu predpovedali obrovské množstvo situácií, ktoré nastali v budúcnosti. Najnovšie sa im podarilo predpovedať to, že Kanada povolí užívanie marihuany. Táto predpoveď sa objavila už pred trinástimi rokmi. Jednalo sa o epizódu s názvom Midnight Rx z roku 2005.

Tvorcovia seriálu si môžu urobiť ďalší zárez

Všetko začal pán Burns, ktorý chcel dosiahnuť to, aby boli lieky na predpis prístupné v Springfielde. Táto snaha rozpútala reťazovú reakciu. Homer a jeho starý otec začali pašovať lacnejšie lieky z Kanady. Vďaka tomuto činu sa stali hrdinami.

Následne sa k nim pridala dvojica Ned Flanders a Apu Nahasapeemapetilon. Počas ďalšej pašeráckej cesty do Kanady tu Ned stretol svojho dvojníka, ktorý sa líšil len obrovským afro účesom. Ten mu ponúkol balený joint s tým, že v Kanade je fajčenie marihuany úplne legálne. Nie je to prvýkrát, čo Simpsonovci predpovedali budúcnosť ešte predtým, než sa skutočne stala. Podarilo sa to aj v prípade súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorému nepriamo predpovedali prezidentské kreslo.

V epizóde, kde sa to stalo, získal Bart možnosť nazrieť do budúcnosti. Na základe toho zistil, že krajina padla na kolená práve kvôli Donaldovi Trumpovi. Jednalo sa o epizódu s názvom Bart to the Future z roku 2000. Kanada sa v stredu stala prvou rozvinutou krajinou, ktorá kompletne legalizovala marihuanu po takmer storočí zákazov a obmedzení.

Konzumácia marihuany v súčasnosti vzrastá obrovským tempom. Jedná sa o neskutočne výnosný biznis. Bolo tak len otázkou času, kedy tomuto tlaku podľahne aj Kanada. Fanúšikovia lekárskej marihuany sú nadšení. Na druhej strane producenti využili túto situáciu a zvýšili ceny za 1 gram zeleného zázraku. Cena tak poriadne kolíše. V jednej časti krajiny si môžeš zaobstarať gram za 5,25 kanadského dolára, ale v inej časti krajiny stojí rovnaké množstvo takmer 19 kanadských dolárov.

zdroj: dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech