Thank you very much, dear PornHub…

  • …za toľko zábavy, iterácií a príležitostí v rámci tohto gigantického online fieldu.
  • …za toľko zábavy, iterácií a príležitostí v rámci tohto gigantického online fieldu.

Nie že by som sa snažila o entry do tohto priemyslu, ale nedávne aktivity tých čo tam už sú ma veľmi pobavili a oceňujem smart komunikáciu porno-marketérov. Post kreatívneho riaditeľa pre PornHub je voľný…stačí cez Tumblr navrhnúť svoju verziu kampane na tento portál. Možno nabudúce by mohol PornHub použiť slovenské InHiro, anyways na linku je prehliadka finalistov a stoja za pozretie.

http://pornhubcampaign.tumblr.com/tagged/finalist#finalists

Ale toto nie je všetko s čím PornHub vyšiel, teda pre upresnenie podľa môjho researchu nie je celkom jasné, či sa pod novú  krypto menu naozaj podpísal PornHub alebo niekto len pekne využil momentálny buzz okolo nich.

Vlna krypto-mien sa len nedávno dostala do širokej publicity. Bitcoiny si užili slávu typu „Love it, or Hate it“ a aj keď som nič nevyminovala ostávam fanúšikom (napriek neistej budúcnosti). Proste sa mi to zdá sexy a keď som pri tom, nová mena prišla na trh: TITCOINS.

 

 

Na základe Titcoinov má vzniknúť najväčši user generated archív amatérskych záberov, ktoré sú základom premennej pre Titcoiny. Ešte stále neviem nájsť partnerov alebo podniky, ktoré by niekde vo svete ponúkali túto formu platby, dokonca ani Titcoin wallet ešte nie je prístupná, čiže stále sa nedá s určitosťou povedať ako real toto celé bude. Myslím, že základná idea je geniálna, marketingový ťah ešte lepší, uvidíme či to nezlyhá celé na userkách, keďže práve len slečny budú mať možnosť tejto platby. Celé je to veľmi zábavné a video stojí zato. Pekný víkend

 

 

Zdroj: pornhub.com, vimeo.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK