TOP 9 najlepších wireless slúchadiel na trhu

Timotej Vančo / 15. augusta 2016 / Tech a inovácie

Vadí ti kábel a nekonečné rozmýšľanie nad tým, ako sa ti znova mohli zamotať slúchadlá vo vrecku? V tomto výbere najlepších wireless slúchadiel určite nájdeš riešenie svojho problému.

Vyzerá to tak, že nie každá spoločnosť má záujem zrušiť 3.5 mm jack a zaviesť nový Lighting alebo USB-C port pre slúchadlá. Toto možno bude problém pre budúcich majiteľov iPhonu 7, do ktorého už obyčajný jack ani nestrčíte.

Ak ale máš bezdrôtové, čiže Bluetooth slúchadlá, nemal by si mať najmenší problém s akýmkoľvek mobilom. No aj takéto slúchadlá majú svoje plusy a mínusy. Negatívny bod pri týchto slúchadlách je rozhodne vyššia cena a niekedy slabší výkon v porovnaní so slúchadlami s káblom.

Očividnou výhodou bezdrôtových slúchadiel ale je, že sa nemôžu zamotať, roztrhnúť alebo nejako inak porušiť ich spojenie s mobilom alebo iným zariadením.

Vyzerá to tak, že budúcnosť slúchadiel je v bezdrôtovosti. Preto denník Business Insider dal dokopy tento zoznam momentálne najlepších bezdrôtových slúchadiel.

Creative Sound Blaster Jam

the-creative-sound-blaster-jam-is-one-of-the-few-respectable-bluetooth-headphones-available-for-less-than-50 (1)

Saound Blaster Jam sú jedny z najrešpektovanejších slúchadiel v ich kategórii a zároveň stoja menej ako 50€. Za nízku cenu majú veľmi dobrý výkon, sú ľahké a ich zvuk je čistejší a silnejší, ako v tejto cenovej kategórii zvykne byť. Naopak, ak nastavíš hlasitosť priveľmi vysoko, to čo počúvaš bude počuť aj tvoj kamarát.

Jabra Move Wireless

the-jabra-move-wireless-is-a-fun-listen-and-not-terribly-expensive-to-boot (1)

Za Jabra Move Wireless zaplatíš približne 30 dolárov. Sú taktiež veľmi komfortné a pohodlné na ušiach. Naopak, výkon nemajú príliš kvalitný a preto ich neodporúčam hudobníkom alebo iným, ktorí potrebujú počuť veľmi kvalitnú hudbu, basy a výšky atď. Pre nás obyčajných ľudí by mali stačiť a cena je taktiež veľmi priaznivá.

Skullcandy Grind Wireless

the-skullcandy-grind-wireless-has-a-dynamic-sound-that-belies-its-low-price-point (1)

Skullcandy ti sadnú na hlavu ako keby boli robené na mieru. Výdrž batérie majú veľmi solídnu, 10 až 12 hodín. Výkon a zvuk majú kvalitnejší ako konkurencia. Suma 90 dolárov je adekvátna k parametrom, ktoré ponúka.

Plantronics Backbeat Sense SE

the-plantronics-backbeat-sense-se-is-lightweight-water-resistant-and-natural-sounding (1)

Nízka hmotnosť, vode odolnosť a prirodzený zvuk. Tieto vlastnosti charakterizujú tieto vysoko komfortné, krásne slúchadlá, ktoré môžeš s kľudom nosiť aj v daždi alebo počas kúpania v lete. Taktiež snímajú, kedy ich máš na hlave a po zložení z hlavy automaticky zastavia pesničku. Batéria ti pri plnom nabití vydrží niečo cez 15 hodín. S týmito super parametrami ťa Backbeat Sense SE vyjdú 160 dolárov.

V-Moda Crossfade Wireless

the-v-moda-crossfade-wireless-are-super-sturdy-and-great-for-bass-lovers (1)

Ak si veľkým fanúšikom Hip-Hopu, elektro hudby alebo miluješ dunenie bás, tieto sluchátka sú určite pre teba a pre tých ozajstných milovníkov kvalitnej hudby nebude ani 300 dolárov zbytočne vyhodený peniaz. V-Moda sú taktiež veľmi komfortné a spĺňajú armádne špecifikácie pre dlhú životnosť. Takže sa nemusíš báť ich len tak hodiť do tašky medzi rôzne iné veci.

Sony MDR-1ABT

the-sony-mdr-1abt-are-a-superlatively-comfortable-pair-that-dont-get-much-wrong (1)

Tieto slúchadlá sú primárne robené pre tvoje pohodlie. Síce ťa vyjdú 400 dolárov, ale to, že ich budeš mať na hlave, si skoro ani neuvedomíš. Životnosť batérie majú cez 30 hodín a podľa recenzií sú to slúchadlá, pri ktorých je vysoká cena primeraná kvalite.

Bose QuietComfort 35

the-bose-quietcomfort-35-are-the-most-effective-noise-cancelling-bluetooth-headphones-on-the-market

QC35 sa zameriavajú na čo najlepšie odfiltrovanie okolitého zvuku. To ťa dostane do trochu inej reality, kde si nebudeš všímať nebezpečenstvo na cestách, čo môže byť niekedy veľmi nebezpečné. Slúchadlá tiež ponúkajú živé výšky a silné basy, ktoré robia z počúvania doslova zážitok. QS35 ti budú pripadať na hlave veľmi vznešene, ľahko a pohodlne. Ak hľadáš kvalitu a odstránenie okolitého šumu, musia byť tvojou prvou voľbou.

Sennheiser PXC 550 Wireless

the-sennheiser-pxc-550-wireless-arent-quite-as-strong-from-a-noise-cancelling-standpoint-but-they-have-the-superior-sound

Sennheiser PXC 550 sú ďalšie sluchátka, ktorých prioritou je potlačenie okolitého šumu. Robia to trochu kvalitnejšie ako vyššie spomenuté QC35 a zároveň prinášajú viac vyvážený zvuk medzi výškami a basami. Bohužiaľ stoja ešte o ďalších 50 dolárov viac.

Plantronics Backbeat Fit

the-plantronics-backbeat-fit-are-well-rounded-and-convenient-for-runners (1)

Ak si milovník športu a rád chodíš behávať, Backbeat Fit ti ponúka kvalitné sluchátka s čistým zvukom bez skreslenia. Sú robené konkrétne na šport, preto sa nemusíš báť, že by ti pri behu padali z hlavy. Cena sa pri nich vyšplhala na 130 dolárov.

zdroj článku: businessinsider.com,  zdroj fotografií: businessinsider.com,  zdroj titulnej fotografie: businessinsider.com

Pridať komentár (0)