Toto sú najlepšie seriály, ktoré sa vo februári vracajú s novými sériami

  • Aj ty môžeš byť tento mesiac svedkom návratu niektorých skvelých seriálov
  • Toto je výber tých najlepších titulov, o ktorých sa bude celý február ešte veľa rozprávať
 srcset
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Aj ty môžeš byť tento mesiac svedkom návratu niektorých skvelých seriálov
  • Toto je výber tých najlepších titulov, o ktorých sa bude celý február ešte veľa rozprávať

Žijeme dobu, kedy nielen televízia ale aj streamingové platformy prinášajú veľké množstvo nových a skvelých seriálov. Len z niektorých sa však po čase stane pojem. Ten si potom získa svoju stálu fanúšikovskú základňu a každá nová séria je akýmsi malým sviatkom.

Tento mesiac sa päť takýchto seriálov vracia na obrazovky s novými sériami. Toto sú ony:

The Sinner – 3. séria (7. február 2020)

The Sinner je seriálom o detektívovi Harrym Ambrosovi. Ten rieši prípady, ktoré majú od začiatku úplne jasného vinníka, no chýba im motív. Prvé dve série tohto seriálu s lákavým konceptom zožali medzi fanúšikmi obrovský úspech.

Pochopiteľne sa tak všetci tešia na tretiu sériu s Harrym Ambrosom, ktorého stvárňuje Bill Pullman. V nej detektív začne pracovať na vyšetrovaní tragickej dopravnej nehody, z ktorej sa na konci stane najnebezpečnejší prípad jeho doterajšej kariéry.

Brooklyn Nine – Nine – 7. séria ( 7. február)

Skvelý komediálny seriál Brooklyn 99 z policajného prostredia sa vracia už so svojou siedmou sériou. Aj v nej sa môžeš tešiť na riešenie rôznych kriminálnych prípadov s veľkou dávkou humoru.

O tú sa samozrejme postarajú herci ako Andy Samberg v podobe Jakea Peraltu či víťaz cien Emmy skvelý Andre Braugher ako Raymond Holt.

Homeland – 8. séria (9. február)

Seriál Homeland je senzáciou na televíznych obrazovkách už niekoľko rokov. V ôsmej sérii, ktorá bude zároveň aj poslednou, sa pozrieme na poslednú misiu agentky CIA Carrie Mathison, kde sa spoločne s jej mentorom Saulom Berensonom pokúsia zmierniť napätie na Blízkom východe.

Podľa oficiálnych informácií a zverejnených trailerov sa zdá, že 8. séria bude dôstojným zakončením tohto skvelého seriálu.

Narcos: Mexico – 2. séria (13. február 2020)

Spin – off k seriálu Narcos s názvom Narcos: Mexico prijali diváci a fanúšikovia mimoriadne kladne. Dokonca sa hovorilo, že seriál sa kvalitatívne najviac približuje k legendárnej prvej sérii o Pablovi Escobarovi.

Ohlásenie druhej série preto nenechalo nikoho chladným. V nej sa pozrieme na pokračovanie príbehu o vzostupe kartelu z Guadalajari.

 

Better Call Saul – 5. séria (23. február 2020)

Seriál Better Call Saul je prequel spin – offom ku jednému z najlepších seriálov vôbec – Breaking Bad. V seriáli sledujeme príbeh právnika Jamesa McGilla, z ktorého sa postupom času pomaly stáva Saul Goodman.

Pochybný právnik s množstvom známych, ochotný riskovať všetko, ak mu dobre zaplatíte. No a zastupuje samozrejme aj Waltera Whitea. V piatej sérii Better Call Saul sa podľa slov tvorcov vrátia aj známe postavy zo seriálu Breaking Bad a dočkáme sa aj väčšej dávky napätia.

Zdroje: metacritic.com, businessinsider.com, edna.cz, csfd.cz

Najnovšie video