Užitočné Appky pre iPhone, ktoré musíš skúsiť

Tatiana Rumanovská / 19. novembra 2015 / Business

O aplikáciách sa toho už tiež dosť popísalo. Jedna lepšia ako druhá, tá je najvychytanejšia, tamtá zasa najobľúbenejšia.

 

1Password

V dnešnom svete nedôverčivej e-reality sú bezpečné heslá na ochranu súkromných dát nevyhnutné ako soľ. Problémom ale častokrát býva práve ľudská zábudlivosť. 1Password je jednoznačne najvhodnejšou aplikáciou na riadenie webových prihlásení. Disponuje user-friendly rozhraním a je dostupný na akomkoľvek zariadení od počítačovej obrazovky po Apple Watch. Správca hesiel funguje na princípe generovania, ktorá uľahčuje prihlasovanie do rôznych služieb a čo je najdôležitejšie, robí to bezpečne.

 

 

Scanner Pro

Scanner Pro je presne to čo potrebuješ, ak sa chceš zbaviť papierov. Vďaka využitiu iPhone fotoaparátu skenuje dokumenty a vytvára z nich čisté a editovateľné PDFká. Tie sa dajú potom pekne uložiť alebo zdieľať prostredníctvom ďalších appiek ako napríklad Dropbox. Prenosný skener je ale spoplatnený, vyjde ťa na necelé 3 €.

 

Wunderlist

Napriek tomu, že na trhu je veľa podobných „to-do“ aplikácii, Wunderlist sa radí medzi najobľúbenejšie. Ľahko sa používa, ponúka široké spektrum úprav podľa požiadaviek zákazníka a zvládne aj náročnejšiu úlohu v podobe spolupráce s inými kolegami alebo priateľmi. Naj správca úloh je dostupný na väčšine platforiem a čo je na ňom najpríťažlivejšie, je zadarmo. Na výber je ale aj platená pro verzia, vhodná najmä pre náročnejších biznismenov.

  

  

Dark Sky

Poetický názov prezrádza čo to aj o ďalšej obľúbenej appke. Dark Sky je na rozdiel od ostatných predpovedí o krok vpred špeciálnou funkciou. Dokáže predpovedať dážď alebo sneh pre konkrétne miesto, na ktorom sa práve nachádzaš. A to všetko podľa najaktuálnejších meteorologických správ. Poteší aj milovníkov dizajnu svojim štýlovým minimalistickým vkusom.  Jej cena sa ale pohybuje do roviny 4 €.

 

Day One

Day One patrí medzi aplikácie s krásnou myšlienkou.  Umožní ti zapísať si všetky významné spomienky pomocou fotiek, videí, linkov a čohokoľvek ďaľšieho. Synchronizácia s i Cloud a Dropboxom ti zabezpečí možnosť zdieľať ich so svojimi blízkymi. Všetko pekné ale niečo stojí, v prípade Day One sa priprav na sumu okolo 5 €.

 

 

Paper

Aplikácia Paper od FiftyThree je dnes žiadanou appkou na tvorbu ilustrácii. Od začiatku roka je novinkou aj free verzia, ktorej súčasťou sú aj Draw, Outline, Sketch a Color a Write nástroje pre každého. Tvorba vizuálnych poznámok, zápiskov a spontánnych náčrtov, ich zdieľanie a následný feedback od kamarátov, ktorí Paper tiež vlastnia. Rozhodne ťa s ňou čaká veľa tvorivej zábavy.

 

iTranslate

Áno, v dnešnom svete sa bez znalosti cudzieho jazyka nezaobídeš. iTranslate je záchranou aj pre menej zdatných, pričom rúca jazykové bariéry. Stačí len zadať žiadanú vetu alebo slovo a iTranslate ti vyhodí rýchly a správny výsledok vo vyše ako 90tich jazykoch sveta.  

 

 

Gallery Doctor

S Gallery Doctorom budeš mať vždy dostatok priestoru pre svoje dáta. Postará sa o to, aby všetky nevydarené a nekvalitné súbory boli zmazané a nezaberali tým možné voľné miesto ostatným.

 

Workflow

Doménou Workflow je jednoznačne to, že ti dovoľuje robiť na iOS všetko to, čo na individuálnych appkách nie je možné. Spájanie akcii na princípe „drag ’n drop“ vedie k výslednej kreatívnej spolupráci viacerých aplikácii. Chceš si z vydarených záberov urobiť animované GIFko? Podobných príkladov je veľa no odpoveď je jednoduchá. Workflow je presne to, čo k potrebuješ.

 

zdroj: businessinsider.com

Pridať komentár (0)