Prídu Slováci kvôli korone o prácu? Takto sa vysporiadaš so strachom a nastavíš si homeoffice

Hosťom rozhovoru je Ján Menkyna, CEO a zakladateľ konzultačnej spoločnosti Menkyna&Partners. Ján Menkyna je headhunterom – coachom v jednej osobe a jeho firma sa špecializuje na hľadanie tých správnych ľudí na tie správne miesta.

V rozhovore prezradil, ako sa ku kríze postavili slovenské firmy a ako by mali fungovať dobrí lídri a manažéri v ťažkých časoch koronakrízy. Mnohí z nás pracujú z domu a nevedia, či si prácu udržia. Menkyna ponúka širokú paletu tipov, ako sa vysporiadať s negatívnymi emóciami ako hnev, strach, nervozita či depresia. Veľa z nich človek neukazuje navonok, no vnútorne mu narúšajú sústredenie a pozitívne myslenie. Pritom je celkom jednoduché sa takého trápenia zbaviť.

Ján Menkyna naznačil, že niektorí ľudia o svoju prácu prídu. Po skončení koronakrízy by sa však trh mal opäť obnoviť a prirodzene rásť. Dobrý líder je človek, ktorý nás najmä v zamestnaní, ale aj v rodine, touto krízou prevedie. Patríš medzi lídrov aj ty? Akými vlastnosťami sa vyznačuje sa dozvieš v rozhovore. Toto video vzniklo v spolupráci s Menkyna&Partners

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní