Za slovenský plat dovolenka lepšia ako all inclusive. Katka zmenila život mnohým Slovákom

Ďalší diel podcsatového seriálu zmUPované ťa zavedie to Indie, rodiska najstaršej liečebnej metódy – Ajurvédy. Katarínu Masri k ajurvéde priviedol zdravotný problém, ktorý sa jej podarilo vyriešiť až v ďalekej Indii. Rozhodla sa tak, že svoje dlhoročné skúsenosti z cestovného ruchu a svoje zážitky z Indie pretaví do ponuky ajurvédnych pobytov.

Ajurvédu netreba brať ako módny výstrelok a treba si vedieť vybrať ten správny pobyt. Ako sama hovorí, ide o dovolenku s pridanou hodnotou. All inclusive však nečakaj. V čom je iná ako tá, na ktorú sme mnohí zvyknutí? Koľko stojí takáto dovolenka? Dozvieš sa, čo je ajurvéda a ako ti môže pomôcť naučiť sa relaxovať v dnešnom uponáhľanom svete.

Katarína odporúča, aby si tento pobyt absolvoval sám. S dovolenkou kratšou ako dva týždne však nerátaj. Ako vyzerá takýto pobyt a aký program treba očakávať? Majú Slováci záujem o tento druh relaxu a prevencie? Ktoré zdravotné problémy ľudia na pobytoch najčastejšie riešia? Dozvieš sa, kedy najbližšie si pravdepodobne budeš môcť dopriať takýto výlet.

Všetko dôležité si vypočuješ v tomto podcaste.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní