Zámok ako z rozprávky hľadá kuchára. Ponúka plat 1 600 eur a množstvo benefitov

  • Oceňovaný zámok hľadá posilu do tímu
  • Ponúka atraktívny plat a množstvo benefitov
Šéfkuchár Martin Novák
Kávičkari/Ondrej Bobek
  • Oceňovaný zámok hľadá posilu do tímu
  • Ponúka atraktívny plat a množstvo benefitov

Gastrosektor je vo veľkom probléme nedostatku kvalifikovaného personálu. Naozaj kvalitné reštaurácie tiež mali problém si udržať zamestnancov, a preto ostala veľká diera na trhu. Na portáli Profesia sa objavil jeden inzerát, kde oceňovaný Kaštieľ Pálffy ponúka zaujímavú ponuku na prácu. 

Šimák Zámok však nie je len tak hocijaký zámok. Jeho charakter a atmosféra ťa dokáže absolútne pohltiť a vnesie ťa do dôb dávno minulých. Naozaj charakteristický interiér dopĺňajú už len famózne nastavené služby a ešte lepšie zážitky v samotnej kuchyni. 

Oceňovaná reštaurácia

Doteraz v kuchyni tohto zámku figurovalo teraz už celkom známe meno. Šéfkuchár Martin Novák, ktorého môžeš poznať z televíznej obrazovky, nastavil latku naozaj vysoko. Vďaka jeho skúsenostiam sa dokonca reštaurácia dostala na prvé miesto v prestížnom ocenení bedekru Gurmán Awards.

šimák zámok
zdroj: Kávičkari/Ondrej Bobek

Cenu za najlepšiu hotelovú reštauráciu si neprevzali raz, ani dvakrát, ale dokonca hneď trikrát po sebe. Treba ale povedať, že čo sa týka hotelových reštaurácií, tak máme na Slovensku skutočne silné kalibre. 

Zaujímavý plat a množstvo benefitov

Ako sme už spomínali, tak na portáli Profesia uverejnili ponuku práce, ktorá by mohla zaujať nejedného kuchára. Tvojou náplňou práce bude, samozrejme, príprava teplých aj studených jedál. Budeš sa podieľať na tvorbe menu spolu so šéfkuchárom. Okrem toho nesmie chýbať zodpovednosť za poriadok a celkový chod kuchyne

Pracovná doba je vyhradená na 12-hodinovú smenu formou dlhý-krátky týždeň. Je možné pritom striedať aj rôzne pracoviská v rámci pracovného rozvrhu reštaurácie Pálffy a banketová kuchyne.

Za toto ti ponúkajú plat 1 600 eur a množstvo benefitov. Medzi tie najhlavnejšie patrí prostredie, ktoré sa chce stále posúvať vpred a kariérny rast je neodmysliteľnou súčasťou. Pozícia je vhodná aj pre absolventov, vzdelanie v obore hotelierstva a gastronómie je výhodou.

Pre niekoho najzaujímavejšie sú rôzne výhody a zľavy. Najväčšou je 50 % z každej položky zo štandardného jedálneho lístka jedenkrát štvrťročne v Pálffy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii pre maximálne 5 hostí. Raz za štvrťrok vieš využiť zľavu 25 % na túto istú položku. Lístky na koncerty pre teba a tvoje plus jeden sú rovnako samozrejmosťou.

Opýtali sme sa umelej inteligencie na to, ktoré hotelové reštaurácie považuje za najlepšie na Slovensku, a takúto sme dostali odpoveď:

Grandhotel Starý Smokovec – Bellevue Restaurant (Vysoké Tatry): Tento hotel v krásnom prostredí Vysokých Tatier má reštauráciu s výhľadom na okolité hory.

Grand Hotel River Park – River Bank Restaurant (Bratislava): Nachádza sa pri brehu rieky Dunaj a ponúka luxusné prostredie a kulinárske zážitky.

Kempinski Hotel River Park – Restaurant Le Grill (Bratislava): Hotelová reštaurácia s dôrazom na kvalitné suroviny a prémiový servis.

Château Béla – Château Restaurant (Belá): Nádherný zámok s reštauráciou, ktorá ponúka tradičné a medzinárodné jedlá.

Zdroje: Profesia, AI

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá