Zaslúži si Donald Trump Nobelovu cenu za mier? Reakcia Elona Muska stojí za to

  • Bulvárni reportéri z TMZ dostali do úzkych šéfa Tesly Elona Muska
  • Nepripravenému Muskovi totiž položili zákernú otázku
  • Zaslúži si Donald Trump Nobelovu cenu mieru? Ako by si odpovedal?
musk
flickr
  • Bulvárni reportéri z TMZ dostali do úzkych šéfa Tesly Elona Muska
  • Nepripravenému Muskovi totiž položili zákernú otázku
  • Zaslúži si Donald Trump Nobelovu cenu mieru? Ako by si odpovedal?

Známy bulvárny online magazín TMZ má reportérov takmer všade, kde sa niečo deje. Ako dokážu byť v správnom čase na správnom mieste nevie jednoducho nikto, ale robia to dokonale. Možno práve preto popularita TMZ raketovo narástla. Priznajme si, ľudia milujú bulvár bez ohľadu na to, aký majú niektorí jedinci názor.

Popularita ich online YouTube kanála jednoducho prekvitá. Každý reportér TMZ musí byť ochotný čakať hodiny na tu správnu chvíľku, aby zaistil zaujímavý obsah. Na to, že sú reportéri niekedy až príliš otravní si musia známe osobnosti jednoducho zvyknúť.


To je daň za slávu. Treba si však uvedomiť, že tak ako šokujúce novinky živia TMZ, tak celebrity zostanú v centre záujmu práve vďaka tomu, že sa objavujú v článkoch a videách pravdepodobne najpopulárnejšieho bulvárneho magazínu v celej Amerike. Pred objektívmi reportérov TMZ sa v jeden teplý večer objavil aj veľký vizionár a propagátor elektromobilov Elon Musk. Ten sa spoločensky unavený presúval do svojho automobilu, keď jeden z reportérov vyriekol otázku, na ktorú musel zareagovať.

Otázka šéfa Tesly prekvapila

Mnohé celebrity totiž na otázky reportérov zvyknú reagovať mlčaním. Otázka týkajúca sa prezidenta Donalda Trumpa, ktorý by sa podľa reportérov TMZ mohol stať nositeľom Nobelovej ceny za mier, pretože prispieva k odzbrojeniu Severnej Kórey jednoducho prekvapila aj samotného šéfa Tesly. Ten vie väčšinou pohotovo odpovedať takmer na každú otázku. „Nie som ten, čo by to mal posúdiť,“ povedal. Táto otázka nebola šialeným výplodom z hláv reportérov po prehýrenej noci.

Donald Trump bol tento mesiac nominovaný na Nobelovu cenu za mier. Republikáni, ktorí sa rozhodli kontroverzného prezidenta nominovať si totiž myslia, že to bol práve Donald Trump, ktorý prispel, k tomu, že Severná Kórea upustila od provokácií a zvolila diplomatickú cestu.

Trump sa totiž provokácií nezľakol a bol dokonca pripravený vymazať Severnú Kóreu z mapy sveta, ak by to bolo potrebné. Aj to je pravdepodobne jedným z dôvodov súčasného pozitívneho vývoja situácie medzi oboma krajinami.

zdroj: businessinsider.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech