Značka Heinz predstavila špeciálnu novinku, ktorou pobláznila svet

  • Február sa blíži neskutočnou rýchlosťou a čoskoro tu máme sviatok zamilovaných
  • Ochutiť Valentína sa rozhodla zaľúbeným spoločnosť Heinz, ktorá prináša novinku Ketchup Caviar
kečup
heinz
  • Február sa blíži neskutočnou rýchlosťou a čoskoro tu máme sviatok zamilovaných
  • Ochutiť Valentína sa rozhodla zaľúbeným spoločnosť Heinz, ktorá prináša novinku Ketchup Caviar

Valentín klope na dvere a milióny zaľúbených dvojíc po celom svete ho oslávia vo veľkom štýle. Tento sviatok je dňom, keď sa najlepšie žehlia rôzne nedorozumenia. Muži sú galantnejší a ženy nosia na rukách. Ženy môžu na oplátku svojmu milému niečo dobré uvariť a obaja budú spokojní. Chutné jedlo sa dá spestriť rôznymi spôsobmi a punc výnimočnosti mu môže dodať aj novinka od spoločnosti Heinz, ktorá sa rozhodla priniesť kečup s luxusným názvom Caviar.

Každého určite hneď napadne niečo také, že sa bude jednať o kombináciu kečupu s kaviárom. Nie je to však úplne tak. Tento produkt má spoločný s kaviárom iba názov a pripomína ho vzhľadom. V sklenenej fľaške totiž nájdeš oranžové guľôčky, ale po kečupe ani chýru ani slychu. Je to však klam, ak sa do guľôčky zahryzneš, na jazyku sa ti rozplynie nefalšovaná chuť kečupu.

Kečup v limitovanej edícii

O tom, že sa pripravuje špeciálna verzia kečupu dala vedieť spoločnosť Heinz včera na svojom Twitteri. A svojich fanúšikov poriadne prekvapila. Oranžové guľôčky priam lákajú zahryznúť sa. Ak sa tešíš na to, že si novinku kúpiš na pultoch predajní, tak máš smolu. Tento produkt je totiž limitovanou edíciou a na pultoch obchodov ho nenájdeš. Vyrobilo sa iba 150 kusov. Tieto budú rozdané 150-tim fanúšikom na Twitteri . Stačí odpovedať na tweet a do odpovede zahrnúť tag #HeinzKetchupCaviar.

Po vyhlásení súťaže začali odpovede pribúdať extrémnou rýchlosťou. Ľudí totiž novinka poriadne prekvapila. Dnes sa pod tweetom nachádza viac ako 5 300 odpovedí. Šanca na víťazstvo sa tak postupne znižuje. Súťaž pritom trvá až do 28. januára, takže je isté, že počet odpovedí sa minimálne zdvojnásobí.

Spoločnosť Heinz vznikla v roku 1869 v meste Pittsburgh. Založil ju Henry John Heinz. Značka sa stala v Spojených štátoch najobľúbenejším výrobcom kečupu. Pokrýva 50 % trhu. V roku 2015 sa zlúčila zo spoločnosťou Kraft a vznikla Kraft Heinz Company, ktorá je piatym najväčším výrobcom potravín na svete.

zdroj: delish.com, wikipedia.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech