Známy youtuber Casey Neistat padol na dno, teraz prichádza s novým projektom

  • Casey Neistat, známa vysmiata postavička, ktorá sa preslávila na YouTube
  • Po fatálnom konci jeho biznisu sa rozhodol vrátiť ešte silnejší a ešte nerozumnejší
casey neistat
youtube.com
  • Casey Neistat, známa vysmiata postavička, ktorá sa preslávila na YouTube
  • Po fatálnom konci jeho biznisu sa rozhodol vrátiť ešte silnejší a ešte nerozumnejší

Casey Neistat je svetovo známym youtuberom. Viac ako rok budoval úspešný biznis Beme, ktorý odkúpila televízia CNN. Pod krídlami televízie následne vo svojich aktivitách pokračoval. Nefungovalo to však, a tak sa obe strany rozhodli pre ukončenie spolupráce. Jeho život sa ocitol na križovatke. Prišlo prehodnocovanie. Na takejto križovatke stojí párkrát v živote každý z nás. Casey sa neutápal v slzách, ale po páde na dno sa od neho narozdiel od mnohých ľudí odrazil a plánuje veľkolepý návrat. Kúpil trojposchodovú starú ošarpanú budovu, aby presvedčil každého skeptika, že nerozumní ľudia budujú tento svet!

Stará budova vyzerá zvonku pomerne nevábne. Obrovské priestory zívajú prázdnotou. Je to však iba začiatok novej cesty, pre ktorú sa Casey rozhodol. Doteraz disponoval iba malým štúdiom, v ktorom mal všetko potrebné na vytváranie bohatého obsahu, ktorý spracovával úplne sám. Láska k vlogom však opadla a zistil, že toto nie je jeho cesta do budúcna.

Jeho veľkou vášňou je video, konkrétne natáčanie filmov. Ak si spojíš obrovské priestory, ktoré kúpil, s jeho vášňou, tak pravdepodobne tušíš, že z prázdnych priestorov chce vybudovať plnohodnotné filmové štúdio, kde sa bude môcť kreatívne vyblázniť a spolupracovať s podobne naladenými ľuďmi. Nový startup má jednoduchý názov 368. Láska k filmu mu ukázala cestu, ktorou sa chce uberať. Bude z youtubera veľký filmový tvorca? Nechajme sa prekvapiť.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK