AKTUÁLNE: V Petržalke našli muža s viacerými bodnými zraneniami brucha. Polícia prípad prešetruje
- Muža s vážnymi zraneniami objavili v byte v Petržalke
- Záchranári ho transportovali do nemocnice
- Na mieste zasahuje polícia
- Muža s vážnymi zraneniami objavili v byte v Petržalke
- Záchranári ho transportovali do nemocnice
- Na mieste zasahuje polícia
Zraneného muža, ktorého našli v jednom z bytov v bratislavskej Petržalke, previezli do nemocnice. Potvrdil to hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR Richard Bolješik.
Muž utrpel vážne poranenia
„Po prvotnom ošetrení záchranári transportovali 59-ročného muža s otvorenou ranou brucha do Univerzitnej nemocnice Bratislava na Kramároch,“ spresnil. Zásah na mieste a zisťovanie okolností prípadu potvrdila aj polícia.
„Okolnosťami sa aktuálne zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V, ktorí vykonávajú potrebné úkony s cieľom jeho náležitého objasnenia,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Katarína Bartošová. O prípade informoval portál tvnoviny.sk, podľa jeho zdrojov mal mať muž viacero bodných zranení.
O prípade informoval portál tvnoviny.sk, podľa jeho zdrojov mal mať muž viacero bodných zranení.
Správu budeme aktualizovať.
Čítaj viac z kategórie: Hlavné správy a aktuality