Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Prihlás sa na odber notifikácií a dostávaj najlepšie články zo Startitup.
Zapnúť notifikácie

Redakcia

Vladimír Mičuda

Šéfeditor

Zaujímam sa o všetko zo sveta biznisu a podnikania. Vyštudoval som žurnalistiku v Bratislave, pracoval som v denníku Pravda a Refresheri.

Ivana Sladkovská

Senior editorka

Ako editorka sa starám o to, aby boli všetky články čerstvé a zaujímavé. Pracovala som pre Hospodárske noviny, Aktuality.sk a Webnoviny.

Matej Krajčovič

Editor

Niekoľko rokov som písal pre slovenský technologický web Fony.sk a portál Refresher. Na starosti mám technológie, autá a elektromobilitu.

Zuzana Janíková

Editorka/Redaktorka

Feministka a extrovertka. Pracovala som v Pluske aj v Zozname, v Startitupe píšem najmä politiku a komentáre.

Rebeka Jakubová

Editorka/Redaktorka

V Startitupe zastrešujem aktuálne dianie s presahom do biznisu. V minulosti som participovala na projektoch portálov SME a Fičí.

Linda Cebrová

Redaktorka

Mojou srdcovkou je gastro biznis a všetky mladé podnikateľské talenty, o ktorých sa oplatí vedieť a môžu našu krajinu posunúť vpred.

Eva Niňajová

Redaktorka

Zaujímam sa o dianie vo svete, riešim zahraničné spravodajstvo. Písala som pre viacero médií ako MY Liptov či Aktuality.

Alexandra Kubalová

Redaktorka

Držím sa kréda, že žiaden novinár nemôže dať toľko informácií človeku ako novinár človeku. Venujem sa primárne spravodajstvu.

František Kekely

Redaktor

Práca v Hospodárskych novinách a následne roky v Afrike a na Blízkom východe. Zaujíma ma všetko, čo sa deje/kedysi dialo u nás i vo svete.

Laura Bednárová

Redaktorka

Z kancelárie pani prezidentky som prišla do Startitupu písať o dianí na Slovensku. Zaujímam sa o témy rodovej rovnosti a ekológiu.

Karin Daráková

Redaktor

Architektúra je v Startitupe moja srdcovka, no nepohrdnem ani profilovými a športovými článkami. V minulosti som pôsobila v Novom Čase.

Júlia Jamrichová

Redaktorka

Som človek, ktorý neustále zvádza boj s technológiami. Inšpiráciu k témam preto radšej hľadám priamo v uliciach.

Adam Sipos

Redaktor

V Startitupe píšem o biznise a startupoch, popritom som PR Manager GLOBSEC-u. V minulosti som pracoval ako redaktor týždenníka TREND.

Katarína Chovančáková

Redaktorka

V Startitupe pripravujem rozhovory, okrem toho sa zaujímam o inovácie, ekológiu a ľudské práva.

Natália Stašíková

Redaktorka

Inšpirujú ma šikovní Slováci, ktorí prerazili s vlastným biznisom či uspeli v zahraničí. V minulosti som pracovala pre Zoznam.

Simona Krauszová

Redaktorka

Do Startitupu ma zaviedla moja vášeň pre šport a žurnalistiku. Predtým som písala napríklad aj pre HC Košice, no baví ma písať o čomkoľvek.

Peter Sabo

redaktor

S písmenkami pracujem už 15 rokov, pre Startitup pripravujem rozhovory so zaujímavými ľuďmi. Žijem na striedačku v Európe, Karibiku a Ázii.

Lucia Jesenská

Redaktorka

V Startitupe sa venujem lifestyleovým témam či ikonickým príbehom značiek, ktoré by mal na Slovensku spoznať každý.

Alexandra Murajdová

Redaktorka

Zaujíma ma najmä aktuálne dianie na Slovensku a cestovanie, čomu sa v Startitupe primárne aj venujem. V minulosti som písala pre Refresher.

Vanessa Teluchová

Redaktorka

Som zástankyňou transparentnosti. V Startitupe sa venujem magazínovým témam a spravodajstvu.

Lucia Zubková

Redaktorka

Po práci pre jednu z najväčších cestovných agentúr Kiwi.com som našla svoje miesto v redakcii Startitup. Zaujíma ma cestovanie a politika.

Špeciálna ponuka

GOLEM PASS na 1x mesiac zadarmo
(v hodnote 39 €)

Golem Pass

S ročným predplatným Startitup tiež získaš Golem Pass s platnosťou 1 mesiac v ktoromkoľvek Goleme na Slovensku (okrem Golem Club Relaxx) v hodnote 39 €.