Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované

Redakcia

Zuzana Janíková

Šéfeditorka

Baví ma objavovať šikovných ľudí a dávať im priestor rásť. Písala som pre Zoznam aj Plusku, vyštudovala som žurnalistiku.

Ivana Sladkovská

Senior editorka

Ako editorka sa starám o to, aby boli všetky články čerstvé a zaujímavé. Pracovala som pre Hospodárske noviny, Aktuality.sk a Webnoviny.

Rebeka Jakubová

Editorka

V Startitupe zastrešujem aktuálne dianie s presahom do biznisu. V minulosti som participovala na projektoch portálov SME a Fičí.

Vanessa Teluchová

Redaktorka

Som zástankyňou transparentnosti. V Startitupe sa venujem domácemu spravodajstvu a zaujímavým rozhovorom. Stále študujem, áno, žurnalistiku.

Dominika Jelínková

Korektorka

Po vyštudovaní editorstva som začala pôsobiť v redakcii Startitupu, kde sa starám o gramatickú korektnosť textov.

Karina Daráková

Vedúca domácich udalostí

Architektúra je mojou primárnou témou, no nepohrdnem ani profilovými a športovými článkami. V minulosti som pôsobila v Novom Čase.

Eva Niňajová

Vedúca zahraničného spravodajstva

Zaujímam sa o dianie vo svete, v Startitupe vediem zahraničné spravodajstvo. Písala som pre viacero médií ako MY Liptov či Aktuality.

Pavel Knapko

Vedúci politického oddelenia

Ako novinár pracujem 7 rokov. Pôsobil som v Hospodárskych novinách či Plus 7 Dní. Hrabem sa vo verejných registroch, venujem sa politike.

Ivan Mego

Vedúci krimi oddelenia

Všetko začalo v roku 2006. Pracoval som v TA3, PLUS 7DNÍ, TV Markíza a pre Zoznam. Špecializujem sa na násilnú kriminalitu a investigatívu.

Linda Cebrová

Redaktorka domácich udalostí

Mojou srdcovkou je gastro biznis a všetky mladé podnikateľské talenty, o ktorých sa oplatí vedieť a môžu našu krajinu posunúť vpred.

František Kekely

Redaktor

Práca v Hospodárskych novinách a následne roky v Afrike a na Blízkom východe. Zaujíma ma všetko, čo sa deje/dialo u nás i vo svete.

Jana Bačová

Redaktorka

Zaujímajú ma spoločensky dôležité témy, pre SIU pripravujem nezvyčajné príbehy a rozhovory. V minulosti som pracovala v Intereze a rádiu.

Lukáš Kovalčík

Politický redaktor

Rád píšem o politike, živote na Slovensku a o inšpirujúcich ľuďoch. Písal som pre Brainee a tiež som externe pôsobil ako copywriter.

Tomáš Kolár

Redaktor zahraničného spravodajstva

Vyštudoval som Medzinárodné vzťahy a Európske štúdia na Masarykovej univerzite v Brne. Okrem písania sa tiež venujem prekladaniu.

Natanael Leo Poloha

Redaktor

Pracoval som ako prekladateľ, cestoval som po Európe, bol som na Blízkom východe. Zaujímam sa o zahraničnopolitické dianie.

Šimon Kéry

Redaktor

Zaujímam sa o všetko, čo hýbe Slovenskom aj svetom. Primárne sa preto v SIU venujem aktuálnemu dianiu.

Adam Kršiak

Redaktor

Zaujímajú ma úspechy, zážitky a skúsenosti úspešných Slovákov. Píšem o všetkom, no primárne sa zaujímam o svet hudby a športu.

Vanessa Massayová

Redaktorka

Rada približujem ľuďom svet umenia, kultúry, histórie a vedy. Písala som pre Pravdu, publikujem aj v Kapitáli a píšem vlastnú monografiu.

Marco Németh

Redaktor zahraničného spravodajstva

Zaujíma ma zahraničná politika, predovšetkým európske témy. Moje články boli publikované v prestížnych novinách v strednej Európe.

Enrico Favero

Redaktor

V redakcii Startitup sa venujem rôznym aktuálnym témam, pričom najviac sa zaujímam o sebarozvoj, psychológiu a kultúru.

Adam Sipos

Moderátor a redaktor

V Startitupe moderujem Let's Talk Business, popritom som PR Manager GLOBSEC-u. V minulosti som pracoval ako redaktor v Trende.

Čiližrút

Gastro recenzent

Volám sa Čiližrút. Teda reálne som Mišo a Čiližrút je meno, ktoré používam na sociálnych sieťach, kde už cca 5 rokov píšem o gastre.

Zakúpené články

Zatiaľ nemáš zakúpený žiadny článok