Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované

Redakcia

Zuzana Janíková

Šéfeditorka

Baví ma objavovať šikovných ľudí a dávať im priestor rásť. Písala som pre Zoznam aj Plusku, vyštudovala som žurnalistiku.

Ivana Sladkovská

Senior editorka

Ako editorka sa starám o to, aby boli všetky články čerstvé a zaujímavé. Pracovala som pre Hospodárske noviny, Aktuality.sk a Webnoviny.

Rebeka Jakubová

Editorka

V Startitupe zastrešujem aktuálne dianie s presahom do biznisu. V minulosti som participovala na projektoch portálov SME a Fičí.

Dominika Jelínková

Korektorka

Po vyštudovaní editorstva som začala pôsobiť v redakcii Startitupu, kde sa starám o gramatickú korektnosť textov.

Karina Daráková

Vedúca domácich udalostí

Architektúra je mojou primárnou témou, no nepohrdnem ani profilovými a športovými článkami. V minulosti som pôsobila v Novom Čase.

Eva Niňajová

Vedúca zahraničného spravodajstva

Zaujímam sa o dianie vo svete, v Startitupe vediem zahraničné spravodajstvo. Písala som pre viacero médií ako MY Liptov či Aktuality.

Pavel Knapko

Vedúci politického oddelenia

Ako novinár pracujem 7 rokov. Pôsobil som v Hospodárskych novinách či Plus 7 Dní. Hrabem sa vo verejných registroch, venujem sa politike.

Ivan Mego

Vedúci krimi oddelenia

Všetko začalo v roku 2006. Pracoval som v TA3, PLUS 7DNÍ, TV Markíza a pre Zoznam. Špecializujem sa na násilnú kriminalitu a investigatívu.

Linda Cebrová

Redaktorka domácich udalostí

Mojou srdcovkou je gastro biznis a všetky mladé podnikateľské talenty, o ktorých sa oplatí vedieť a môžu našu krajinu posunúť vpred.

Jana Bačová

Redaktorka

Zaujímajú ma spoločensky dôležité témy, pre SIU pripravujem nezvyčajné príbehy a rozhovory. V minulosti som pracovala v Intereze a rádiu.

Branislav Petrus

Redaktor biznis a tech tém

Fascinuje ma všetko, čo posúva ľudstvo vpred. Rovnako to mám s písaním. V Startitupe sa preto primárne venujem biznisu a inováciám.

Martin Papai

Redaktor pre food biznis

Som študentom na FMK-UCM. Začal som ako externý redaktor pre Kavičkari.sk, spolupracoval som s Deutsche Welle. Venujem sa gastro témam.

Barbora Plávalová

Barbora Plávalová - redaktorka pre krimi

Venujem sa krimi spravodajstvu a investigatívnej žurnalistike. Píšem články o vraždách, mafii či kauzách. Skúsenosti som nabrala v Zozname.

Jana Kristeková

Redaktorka

Cestovala som po svete loďou a teraz nielen o tom píšem. Okrem cestovania ma zaujíma história, inšpiratívni ľudia či netradičné tradície.

Tomáš Kolár

Redaktor zahraničného spravodajstva

Vyštudoval som Medzinárodné vzťahy a Európske štúdia na Masarykovej univerzite v Brne. Okrem písania sa tiež venujem prekladaniu.

Laura Bednárová

Redaktorka

V Startitupe pravidelne pripravujem denný newsletter. Dočítaš sa v ňom to najdôležitejšie zo sveta biznisu, politiky i lifestyle oblasti.

Natanael Leo Poloha

Redaktor

Pracoval som ako prekladateľ, cestoval som po Európe, bol som na Blízkom východe. Zaujímam sa o zahraničnopolitické dianie.

Lucia Jesenská

Redaktorka

V Startitupe sa venujem lifestyleovým témam či ikonickým príbehom značiek, ktoré by mal na Slovensku spoznať každý.

Šimon Kéry

Redaktor

Zaujímam sa o všetko, čo hýbe Slovenskom aj svetom. Primárne sa preto v SIU venujem aktuálnemu dianiu.

Lenka Šamajová

Redaktorka

Primárne sa zaujímam o spoločenské témy, najmä o medziľudské vzťahy. Rada sa ale venujem aj článkom o biznise a inšpiratívnych osobách.

Sandra Csóková

Redaktorka

Pre Startitup píšem biznisové a startupové témy, venujem sa tiež profilom úspešných ľudí zo Slovenska i celého sveta.

Adam Sipos

Moderátor a redaktor

V Startitupe moderujem Let's Talk Business, popritom som PR Manager GLOBSEC-u. V minulosti som pracoval ako redaktor v Trende.

Jakub Pohle

Externý prispievateľ

Prekladateľ, externý prispievateľ SIU a administrátor FB stránky Málo Cynizmu na toto mesto. A cynik. Venujem sa zahraničným témam.