Ochutnávka: Ako z obchodného stretnutia vyťažiť maximum

12705238_1686667764952497_8316238321784894076_n
Popis udalosti

Ak práve začínate podnikať, skôr či neskôr sa so svojím zákazníkom či partnerom stretnete tvárou v tvár. A zvládnuť na jednotku takéto obchodné jednanie a predať svoj tovar či službu je základom úspechu každého biznisu. Aby bol predajný rozhovor odvedený profesionálne, musí mať jednoznačnú štruktúru podporenú zručnosťou úspešne zvládať námietky.

René Barvirčák z Akadémie vzdelávania a bojových umení vo svojich kurzoch kombinuje prvky sebaobrany pochádzajúce z Wing Tsun a prvky biznisových teórií tak, aby človek dokázal pochopiť, zamyslieť sa a rozvíjať svoje predajné zručnosti a kompetencie. Na ochutnávke vás prevedie základnou štruktúrou obchodného stretnutia a ukáže cestu ako prekonať počiatočný strach a napätie.

Na druhý deň pre záujemcov prebehne aj dlhší, cca štvorhodinový workshop. Počas neho budete prechádzať všetkými fázami konfliktu, ktoré sú identické so štruktúrou predajného rozhovoru. Naučíte sa počúvať a vyhodnocovať všetky signály Vášho protivníka, aby ste vedeli vhodne zareagovať a použiť najefektívnejšiu obranu pre momentálnu situáciu.

Prostredníctvom zážitkov a precítením reakcií a pohybu vlastného tela si oveľa výraznejšie a detailnejšie uvedomíte všetky fázy komunikácie a budete ľahšie hľadať efektívne alternatívy, ktoré Vás privedú k vytýčenému cieľu. Celá ochutnávka aj workshop bud zážitkové, nie len teoretické – všetko čo sa naučíte, si aj vyskúšate.

Naučíte sa:

– poznať štruktúru obchodného stretnutia
– samostatne viesť predajnú návštevu
– používať základné predajné techniky v jednotlivých fázach predajného rozhovoru
– rozumieť celému predajnému procesu
– sebavedome a efektívne zvládať námietky

Vstupné na 90 minutovú ochutnávku v stredu je dobrovoľné. Určite si ale rezervujte miesto na [email protected], počet miest je vzhľadom na pohybový charakter ochutnávky obmedzený na 15 ľudí. Bez rezervácie vám miesto nemôžeme zaručiť.

Poplatok za workshop, ktorý sa uskutoční na druhý deň, je 40 €. Prihlasovanie prebehne na ochutnávke. Účasť na nej však nie je podmienkou, v tom prípade píšte na [email protected]

Lektor odkazuje: „Bude to interaktívne, budeme počúvať, brániť sa, argumentovať, útočiť, vnímať…“ Tešíme sa na vás!