ČLÁNKY EVENTYLIVE VIDEÁ

Eventy

dnes / 17:00 / Banská Bystrica

Startup Weekend Banská Bystrica

Close

Startup Weekend Banská Bystrica

Banská Bystrica

 • Faculty of Political Science and International Relations, Matej Bel University Kuzmányho 1, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia
 • 23.02.2018

Popis

NAJKRAJŠIE CELOSVETOVÉ PODUJATIE UŽ AJ V BANSKEJ BYSTRICI
Čaká nás víkend plný motivácie, projektov, nápadov, súťaženia a talentov. Máme pre vás mnoho prekvapení, motivačných spíkrov a kopec dobrého občerstvenia, či kvalitných priestorov. Všetky informácie budeme dopĺňať v priebehu na nástenke udalosti.

Kto, čo, kedy, kde?

Tím organizátorov z Banskej Bystrice sa pustil do ambicióznej organizácie druhého ročníka Startup Weekend Banská Bystrica, ktorý sa uskutoční v dňoch od 23. februára do 25. februára 2018. Podujatie sa uskutoční v priestoroch Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB Banská Bystrica.

Kto sa môže zúčastniť?

Startup Weekend Banská Bystrica je otvorený pre všetkých. Hlavnou cieľovou skupinou sú aktívni, podnikaví jednotlivci alebo skupiny, ktorí majú záujem overiť si svoje zručnosti, resp. získať nové a spolu s nimi aj skúsenosti a kontakty s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Zaregistrovať sa môžu profesionáli aj študenti z rôznych oblastí, dizajnéri, vývojári, projektoví manažéri, právnici, účtovníci, marketingoví odborníci … ak chcú inovovať a uspieť, musia sa spojiť, vytvoriť tímy a spolupracovať.

Koncept

V piatok večer sa účastníci stretnú a na základe krátkych prezentácií sa pokúsia vytvoriť tímy. Správne zvolené a namiešané skupiny by mali mať ambiciózny nápad a členov zameraných na rôzne oblasti – od vývojárov, cez finančníkov, až po marketérov. Takto poskladaný tím má veľkú šancu na úspešnú prípravu a realizáciu projektu.
V sobotu budú tímy pracovať na projektoch. Pomocnú ruku im podajú mentori – odborníci z praxe, s ktorými jednotlivé tímu budú môcť konzultovať rôzne aspekty ich projektu a ktorí ich môžu nasmerovať správnym smerom a urobiť správne rozhodnutia. Priestory školy budú pre tímy otvorené 24 hodín, takže pokračovať v práci bude možné aj v noci a až do nedeľného rána. V nedeľu budú mať tímy čas do 14h na prípravu finálnej prezentácie – pitch. Záverečná časť sa uskutoční v priestoroch auly univerzity, kde tímy budú mať 5 minút na prezentáciu svojho projektu a pokúsia sa presvedčiť porotu odborníkov. Porota je zložená z business angels, vedúcich pracovníkov, riaditeľov škôl a odborníkov z rôznych oblastí.

Ako sa zúčastniť?

Registrácia priebeha na webových stránkach Startup Weekend Banská Bystrica,https://www.eventbrite.com/e/techstars-startup-weekend-banska-bystrica-0218-tickets-41464972850. V cene budú mať účastníci zahrnuté jedlo od piatkového večera do nedeľného večera (raňajky, obed a večera). Taktiež dostanú tričká s logom podujatia a rôzne darčeky od našich sponzorov.

Cieľom podujatia je počas víkendu vytvoriť komunitu záujmu a nadšenia pre podnikanie, kde emócie a vzťahy sú silným nástrojom spolupráce medzi profesionálmi a študentmi zo všetkých oblastí.

Startup Weekend Banská Bystrica – zábava a práca na jednom mieste

Zábava a dobrá nálada sú kľúčom k úspechu. Partnerstvo s kľúčovými firmami a organizáciami prispeje k hladkému priebehu podujatia.

Celosvetové hnutie

Startup Weekend je globálne celosvetové hnutie aktívnych a podnikavých ľudí, ktorí sa neboja výziev a pustia sa do úspešného podnikania prostredníctvom hry, ktorá sa však môže zmeniť na realitu. Máme do činenia s najväčšou komunitou tohto druhu na svete, s viac ako 1300 podujatí vo viac než 110 krajinách po celom svete v roku 2015. celosvetovo sú tieto podujatia podporované gigantmi ako Google, Microsoft, Coca-Cola a Kauffman Foundation. Hlavné sídlo tejto neziskovej organizácie je v Seattli (USA), ale organizátorov a facilitátorov Startup Weekend možno nájsť vo viac ako 200 mestách po celom svete. Od Mongolska po Južnú Afriku, od Londýna cez Brazíliu, všade tam sa stretávajú podobne naladení ľudia, aby počas jedného víkendu vytvorili niečo výnimočné. Chceme toto unikátne podujatie organizovať v Banskej Bystrici a podporiť ľudí v ich tvorivosti, inovatívnosti a podnikavosti.

Close

Ako vytvoriť úspešný Business Case vo svete internetu vecí

Bratislava

Vstupné 3 €

 • SATORI STAGE Mickiewiczova 9, 811 07 Bratislava, Slovakia
 • 26.02.2018

Popis

Hľadáte odpoveď na otázku, ako vytvoriť úspešný business case? Chcete vedieť kde začať a ako postupovať pri jeho tvorbe a implementácii? O svoje know-how, strasti a slasti z biznisu sa s vami podelia ľudia, ktorí o tom vedia viac ako dosť.

František Vašek, manažér inovácií v českom Innogy, ktorý ozrejmí, ako český energetický distribútor úspešne aplikoval Sigfox technológiu, aby ľudí neprekvapili faktúry a mohli si pohodlne kontrolovať spotrebu plynu v mobilnej apke. Porozpráva nám ako vznikajú inovačné aplikácie a aká je ich cesta v prostredí veľkej energetickej spoločnosti.

Jaroslav Ľupták, investičný manažér z Neulogy Ventures, sa s vami podelí o kopec dôležitých informácií o tom, kde a ako osloviť potenciálnych investorov s vlastným nápadom. Jaro sa financovaniu startupov venuje už takmer 10 rokov. Je spoluzakladateľom súťaže StartupAwards.SK a najväčšieho slovenského VC fondu Neulogy Ventures. Medzi firmami v jeho portfóliu nájdete napríklad Piano Media, Staffino či Vectary.

Na akcii bude vyhodnotená naša prvá verejná výzva, tzv. Sigfox Challenge, na vývoj konkrétnych IoT riešení. Prvá challenge bola vyhlásená na vytvorenie zariadenia pre diaľkový odpočet stavu elektromerov, aby si mohli zákazníci energetických spoločností priebežne kontrolovať spotrebu. Druhá bola zameraná na vývoj seizmického snímača určeného pre bezpečnostné riešenia na súkromných pozemkoch.

Už teraz sme veľmi zvedaví, s čím účastníci prídu na trh a aké inovatívne riešenia na meetupe predstavia. Určite buďte pri tom.

Zároveň bude na Sigfox IoT Meetupe vyhlásená aj ďalšia challenge, tentokrát zameraná na oblasť asistovaného žitia.

Vstupenku si zabezpečte čím skôr, prvý meetup bol vypredaný a kapacita je obmedzená.

Vstupenky ➡️ https://tickpo.sk/detail/uspesny-business-case

Program:
18:00 Vstup a úvodný drink
18:15 Predstavenie a panelová diskusia
19:30 Prezentácia projektov prihlásených do Sigfox Challenge
20:30 Vyhlásenie víťazov a voľná diskusia

Mediálni partneri
Startitup
PC REVUE

28.02.2018 / 18:00 / Bratislava

Ty na to máš! Potenciál z rôzneho uhlu pohľadu

Close

Ty na to máš! Potenciál z rôzneho uhlu pohľadu

Bratislava

 • Impact Hub Bratislava Hviezdoslavovo námestie 20, 81102 Bratislava, Slovakia
 • 28.02.2018

Popis

Ak chcete lepšie vnímať svoj potenciál, naplánovať si jeho rozvoj, potom neváhajte a zúčastnite sa workshopu, ktorým pod vedením koučky Tatiany Trebatickej tiež pochopíte, na čo si dať pri ceste za úspechom pozor…

Obsah workshopu:
Ochutnáte testy rôznej inteligencie
Naučíte sa, na čo sa v súčasnosti sústrediť
Dozviete sa viac, ako na blokátory
Zapracujeme na vašich kariérnych cieľoch
…a NAVIAC pre každého účastníka workshopu 1 hodina individuálneho koučingu zdarma!

Prečo sa workshopu zúčastniť: veľa ľudí nenachádza vo svojom zamestnaní pocit sebarealizácie – často to súvisí s ich nevyužitým či zatiaľ neobjaveným potenciálom.

Pre koho je workshop určený: možno aj vy rozmýšľate, ktorou cestou sa vydať na svojej kariérnej dráhe… Líder? Špecialista? Nezávislá pracovná dráha? Príďte, ak sa zaujímate o to, čo ďalej a na čom stavať. Ste samozrejme vítaní aj tí z vás, ktorí pracujú na ĽZ a s témou potenciálu len začínate a hľadáte inšpiráciu ako na to.

Ciele workshopu: podpora pri identifikácii možností ďalšieho pracovného/kariérneho rozvoja účastníkov workshopu.

Ako bude workshop prebiehať: interaktívnou formou.

Čas: 18:00-20:00

Miesto konania: Impact Hub Bratislava

Kapacita workshopu: kapacita je obmedzená na 12 miest.

Lektorka workshopu: Tatiana Trebatická
Koučka a lektorka.
Tatiana Trebatická, MSc, ACC (ICF), osobný life kouč. Koučingom sa zaoberá od roku 2009, je spoločnosťou International Coach Federation medzinárodne certifikovaný kouč a spoločnosťou The Society of NLP medzinárodne certifikovaný NLP Master. Je tiež členom Slovenskej asociácie koučov.
Tatiana má viac ako 20 rokov pracovných skúseností na manažérskych pozíciách v oblasti riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach. Veľmi dobre preto rozumie svojim klientom, ktorí prichádzajú ku nej na koučing a hľadajú riešenia v oblastiach súvisiacich s kariérnym rozvojom, sebarealizáciou, vedením ľudí a ich motiváciou, resp. motiváciou vlastnou.
Osobným krédom Tatiany je, že ľudia už majú v sebe všetky zdroje, ktoré potrebujú, aby dosiahli úspech. Svoju rolu kouča vníma ako podporu klienta tieto zdroje objaviť, uvedomiť si ich, posilniť alebo lepšie využiť.

topcoach.sk: tento workshop je súčasť konceptu topcoach.sk, ktorého cieľom je uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom LeTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi.

Tešíme sa na vás, tím topcoach.sk ([email protected], 0914 703 900).

Mediálni partneri: startitup.sk, meeto.info

01.03.2018 / 18:00 / Bratislava

Hlasujte za tému, o ktorú máte záujem

Close

Hlasujte za tému, o ktorú máte záujem

Bratislava

Vstupné 18 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 01.03.2018

Popis

Milí priatelia Power Coachingu,

zbožňujeme naše večerné workshopy, na ktorých sa s Vami môžeme stretávať. Našim prianím je, aby ste sa mohli zapojiť i Vy a mali možnosť zvoliť si sami tému workshopu. Nakoľko sú pre nás Vaše názory veľmi dôležité, sme za ne vďační a veľmi sa na ne tešíme :)

Hlasovať môžete do komentára za nasledovné témy:
1) Mobbing a bossing na pracovisku
2) Ako nájsť tú pravú osobu pre mňa
3) Kariérne poradenstvo
4) Ako sa vedieť rozhodnúť
5) Kreatívne myslenie

Workshop bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsenej koučky a lektorky S. Langermann

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na [email protected] a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

Close

O. Landa – Český Banát, japonský Zen a návrat (nejen) k přírodě

Bratislava

 • Nervosa Restaurant Zámocká 30, 811 01 Bratislava, Slovakia
 • 01.03.2018

Popis

Jedinečná prezentácia Ondřeja Landu, ktorý akurát pôjde cez Slovensko. Jeho prezentáciu sme o putovaní rumunskými Karpatami na koni so ženou a dieťaťom sme mali možnosť počuť pred 2-3 rokmi vo Zvolene. Bola to krásna kombinácia prezentácie, čítania básní z vlastnej tvorby i hranie na gitare. Sme zvedaví, čo si Ondřej pripraví tentokrát. Veľmi sa tešíme. :)

19:10 Ondřej Landa – Český Banát, japonský Zen a návrat (nejen) k přírodě
O alternativním životě v Rumunsku a v Japonsku, o přínosech a úzkalích soběstačnosti a o tom, jak umění samoty a samostatnosti souvisí s ekologií a s meditační praxí.

Ondřej Landa žije v malé pastýřské salaši v české vesnici v jižním Rumunsku, kde se věnuje převážně soběstačnosti, umění a zenové meditaci. Na VŠ studoval antropologii, pohybové divadlo a environmentalistiku, aby však po několika letech akademický svět opustil a přistoupil k praktickému sebe-vzdělávání v oblasti přírody, náboženství a lidské kultury. Žil s domorodými Maory na Novém Zélandu, v budhistických klášterech v Japonsku a Indočíně a v tradiční islámské komunitě na malajském venkově. Studoval také hinduismus v Indii, pravoslavné křesťanství ve východní Evropě a nakonec i kořeny české kultury v rumunském Banátu. Jako ekofarmář žil v Japonsku a v roce 2014 přešel s koněm 400 km vyšších Karpat i s manželkou a ročním miminkem.

Více informací na youtubovém kanále Ondřeje Landy nebo na www.duokerlek.com

Vstupné:
– 5 € prvých 10 lístkov v predpredaji
– 6 € ďalšie lístky v predpredaji
– 7 € na mieste
Lístky na: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/bratislava-2018-03-01/?utm_source=facebook&utm_medium=event

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Frontend Masters Košice vol.7 – Backend nie je tvoj nepriateľ

Košice

 • Aston Building Werferova 1, 04011 Kosice, Slovakia
 • 06.03.2018

Popis

Siedme pokračovanie akcie Frontend Masters Košice s názvom „Backend nie je tvoj nepriateľ“ sa uskutoční prvý utorok v mesiaci marec. Pozývame všetkých frontenďákov. Začínajúcich aj pokročilých.

PROGRAM
1. Lukáš Grochoľ – Kvalitné API pre každého frontenďáka (OpenAPI, Swagger, NodeJS, Express, integračné testovanie)
2. Martin Čuchta – Ako postaviť frontend nad kvalitným API (Swagger, (nielen) React)
3. Prestávka pri dobrej káve/networking
4. Michal Hricišín – Autentifikácia kvalitného API (OAuth 2.0, RBAC – Role-based access control)

Odprezentujeme vám koncept tvorby jednoduchej aplikácie od tvorby API až po vytvorenie frontendu a následne na workshope o týždeň neskôr si túto aplikáciu aj spoločnými silami naprogramujeme.

Event je ZADARMO!
Medzi prednáškami bude priestor na networking pri dobrej káve

NOVINKA
Na prednášku bude nadväzovať aj pripravovaný workshop, vedený skúsenými lektormi. Worshop sa uskutoční cca týždeň po prednáške Frontend Masters Košice vol.7. Termín a obsah workshopu upresníme.

Registrácia je povinná: https://goo.gl/mzXgK7

MEDIÁLNI PARTNERI
startitup.sk
Eastcubator
Technická univerzita v Košiciach
Univerzita Pavla Jozefa šafárika
Košice IT Valley

Ďalšie informácie o evente budeme priebežne aktualizovať.
Tešíme sa na tvoju účasť!

Close

Cestovateľské kino: Škótsko (pridané premietanie) @KC Dunaj~

Bratislava

Vstupné 5 €

 • KC Dunaj Nedbalova 3, 81101 Bratislava, Slovakia
 • 06.03.2018

Popis

Lochnesská príšera, James Bond, Statočné srdce, škola Harryho Pottera… Škótsko však znamená omnoho viac, než len tieto populárne príbehy. Mystická krajina na severe Britských ostrovov ponúka cestovateľom všetko, po čom túžia: od mierne zvlnenej krajiny až po majestátne štíty, vetrom ošľahané ostrovy, rozľahlé jazerá, divoké severné a západné pobrežie, rozprávkové a temné hrady, príťažlivé mestá i príjemné ospalé dedinky, chalúpky, v ktorých sa kúri rašelinou, milých a pohostinných ľudí, ktorí vyvracajú povery o lakomých a šporovlivých Škótoch. Pre veľký záujem je tu ešte jedna šanca vypočuť si o nekonečných možnostiach tejto krajiny od cestovateľky Mirky Badinskej.

Mirka Badinská
vyštudovala cestovný ruch a živí sa ním už viac ako 15 rokov. Cestovať začala po bývalých britských kolóniách od indického Kašmíru až po južnú Afriku. “Všade je niečo zaujímavé, či ste v rušnej metropole, alebo na myse na konci sveta,” hovorí Mirka, ktorá napríklad zbiera fotografie záchodov a po svete roznáša petrogramy od slovenského maliara Petra Rollera.

6. 3. (utorok)
Štart: 17:00 hod.
Lístky: bit.ly/CKSkotsko

Partneri: InterezGEODobré novinyCestovanie po sveteStartitupRadio_FMokocasopisCITYLIFE.SKkamdomestain.baZdolahoreKultúra v BratislavePřednáškomat, Cafe news, BratislavaDen.sk – Bratislavský internetový denník

09.03.2018 / 09:00 / Bratislava

PyCon SK

Close

PyCon SK

Bratislava

 • FIIT STU Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava, Slovakia
 • 09.03.2018

Popis

Pripravujeme pre vás dva dni zaujímavých prednášok s rečníkmi z celej Európy. Piatok budeme mať (česko)slovenský deň, hlavný deň v sobotu bude anglický. V nedeľu budú prebiehať workshopy.

Pre pedagógov organizujeme aj špeciálnu sekciu EduTrack, zameranú na implementáciu Pythonu do vyučovania.

Viac informácií nájde na oficiálnej stránke: https://2018.pycon.sk/sk/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Bratislave

Bratislava

Vstupné 26 €

 • Dom kultúry Ružinov Ružinovská 28, 82103 Bratislava, Slovakia
 • 09.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou s viac ako 30 inšpirujúcimi prezentáciami po 11. krát v Bratislave.
Tešiť sa môžete na:
– Lada svetom (cesta do Ázie i Afriky)
– Severná Kórea, Himaláje, Karibik, Patagónia, Nórsko, Japonsko a mnoho ďalšieho.

Predbežný program je dostupný na: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/bratislava-09-11-03-2018/

Každý deň uverejňujeme profil jedného prezentujúceho.

VSTUPNÉ:
– 3-dňový lístok*: 20 € prvých 10 lístkov v predpredaji / 22 € ďalšie lístky v predpredaji / 24 € na mieste
– piatok: 7 € predpredaj / 9 € na mieste / 6 € na mieste po 19:45
– sobota alebo nedeľa: 11 € predpredaj / 13 € na mieste / 8 € na mieste po 16:00 / 7 € na mieste po 18:00
Deti do 12 rokov v sprievode rodičov zdarma.
*Návštevníci s 3-dňovou vstupenkou budú mať možnosť kúpiť si festivalové tričko Cestou necestou v dostupnej farbe a veľkosti za 4 € na mieste podujatia (max. 2 tričká na jednu vstupenku).

Predpredaj na: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/bratislava-09-11-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

10.03.2018 / 08:00 / Bratislava

Time a stress Management

Close

Time a stress Management

Bratislava

Vstupné 170 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 10.03.2018

Popis

Neignorujte varovné signály vyhorenia! Naučte sa žiť so stresom v nerušenom súlade

Stres z nášho života nevieme vymazať. Vieme sa ho však naučiť zvládať, ak porozumieme, odkiaľ plynie.

Zistite, ako:
Identifikovať rizikové faktory, ktoré stres vyvolávajú
Rozoznať príznaky stresu u seba aj u druhých
Zvládať stresové a záťažové situácie v súkromí aj na pracovisku
Predísť syndrómu vyhorenia
Využiť stres vo svoj prospech
Kurz je ideálny pre:

Manažérov
Profesie vyžadujúce častý kontakt s ľuďmi (customer service, call centrum, telemarketing…)
Personalistov
Asistentov a profesie vyžadujúce veľkú mieru organizovanosti
Ľudí s viacerými zamestnaniami
Ľudí pracujúcich na voľnej nohe – obchodníci, realitní makléri, virtuálne asistentky, kreatívci, freelanceri pracujúci z domu
Pracujúce mamy (v kancelárii alebo z domu)
Mamy na materskej dovolenke

Kurz sa uskutoční 10.3. 2018 na Mierovej 56 v Ružinove. Cena kurzu je 170,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na [email protected] a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

Close

Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí – Jarná edícia

Malacky

 • Event hall Malacky Priemyselná 5863, 90101 Malacky
 • 10.03.2018

Popis

Srdečne Vás pozývame na pokračovanie dizajnových trhov Šikovné ruky slovenských ludzí. Táto výnimočná udalosť v sebe spája šikovných slovenských výrobcov, kvalitné produkty, nádych tradície i inovácie a lahodné gastronomické menu.

Môžete sa tešiť na kreatívnych slovenských dizajnérov, tradičné pokrmy v modernej slovenskej gastronómii a na príjemnú atmosféru. Výrobky pre dospelých i pre deti, do domácnosti i na skrášľovanie… čaká Vás pestrý kolorit predajcov, ktorí používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby.

Vychutnajte si dva víkendové dni v našej spoločnosti, inšpirujte sa, nakúpte si krásne veci, potešte sa dobrým jedlom.

Informácie a fotografie z minulého roku môžete nájsť aj na: https://www.facebook.com/events/1926953160887255/ alebo na našej stránke https://www.facebook.com/pg/mmevent.sk/photos/?tab=album&album_id=1886604151354611 .

Tešiť sa môžete na:

Tete-Art
VAN KUSHE
dareceknamiru.cz – hosť z ČR s veľkým množstvom slovenských priaznivcov
Vymydli si
LUKA – handmade
Porniky
Champeriko
Handmade with love by Matushka
ArtPottery
Radosť vo vlasoch
Kúzlostvory LOTA
Ateliér Keralaka
MANA elegance
Zannia Módne štúdio
Localhand
SEPIA Art Jewelry
Paverpol obrazy- Maťka Hanková
RIVICA
DagGlasS
Made by Mopslick
MiliMi – zákazkové šitie a úprava odevov
Povedz to inak
Emília Šimčeková – Ľudové kroje z Liptovských Sliačov
Rencissa
Ťuli a Ťuli – prírodná kozmetika
FIA Tvorené so srdcom
Štrbské Presso – unikátna káva
LYRA Chocolate
Mellow
Miškine domáce džemy
Remix kabelky
Dana Kasardová – bylinky
CrazyStep
MH Slovakia style
2SIS cosmetics
Andrea Beličková – dekorácie s použitím pytografie
Habesh Coffee
Fairy tale
Miaro Szaszu
Bambooska
Medáreň
Anad

Jednotlivých predajcov Vám budeme postupne predstavovať na stránke udalosti aj s krátkou vizitkou ku každému z nich.

Vstup je pre všetkých zdarma! Tešíme sa na Vás.

14.03.2018 / 17:30 / Bratislava

Night of Chances Technology 2018

Close

Night of Chances Technology 2018

Bratislava

 • FIIT STU Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava, Slovakia
 • 14.03.2018

Popis

VEČER, POČAS KTORÉHO SÚ TVOJIMI PROFESORMI RIADITELIA TECHNOLOGICKÝCH FIRIEM.

—–
LÍSTKY: http://bit.ly/2Cp8Hfm

WEB: http://bit.ly/2nmTxRk

SMS registrácia: Pošli SMS v tvare: TICKET TECHBA meno priezvisko email , na číslo: 8866

S novým rokom prichádzajú nové výzvy a príležitosti. Aktualizuj sa na rok 2018 spolu s nami.

Ak aj ty patríš k študentom, ktorým nestačia vedomosti naučené zo skrípt, NOC ti ako na podnose naservíruje príležitosti, ktoré ti ušetria čas pri kariérnych rozhodnutiach a zbúrajú neisté predstavy o tom, “čo po škole”.

Počas 6 hodín na evente môžeš…

→ osobne diskutovať s riaditeľmi najvýznamnejších IT firiem,
ktorí prídu na pôdu školy, aby ti odovzdali svoje skúsenosti

→ vyskúšať si riešenie reálnych problémov z praxe firiem
na interaktívnych workshopoch vedených expertmi

→ rozšíriť si vedomosti na rôznych formátoch prednášok,
rozhovorov a diskusií o aktuálnych témach

→ zistiť, aké pracovné pozície sú vo firmách žiadané,
či dokonca získať pracovnú ponuku

→ zažiť neformálnu atmosféru,
spoznať zamestnancov a kultúru firiem z úplne iného uhla

Rastieme spolu s vami!

Naším predsavzatím na 2018 je pripraviť pre teba podujatie, ktoré bude mať medzinárodný rozmer. Pokiaľ na NOC prídeš prvýkrát, čaká ťa večer, ktorý ti pomôže lepšie sa zorientovať v príležitostiach a témach, ktoré sú momentálne horúce a žiadané. Pokiaľ už NOC poznáš, Night of Chances Technology 2018 bude prvá, na ktorej predstavíme nové formáty, zahraničných rečníkov a organizáciu v novom vylepšenom štýle!

We have challenged ourselves, will you?

—–
LÍSTKY:

Eventbrite: http://bit.ly/2Cp8Hfm

SMS registrácia: Pošli SMS v tvare: TICKET TECHBA meno priezvisko email , na číslo: 8866

——
POTVRDENÉ FIRMY:

ESET
AT&T
Swiss Re
Tatra banka
Accenture
Telekom
QBSW
VUB
ERNI
Resco
Unicorn Systems
Innovatrics
PWC
IBL
Adastra
Capco
I.S.D.D.

14.03.2018 / 18:00 / Bratislava

Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne

Bratislava

 • Bombura NKP Nám. M. R. Štefánika 16, 97701 Brezno
 • 14.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v Bombure.
Navštívime Južnú Ameriku, za skialpom sa dopravíme až na Island a pre odvážlivcov štvorkolesových tátošov je pripravená cesta na 30 ročnom busíku až do Sýrie.

18:00 Marián Vidra – Best of Južná Amerika
Prierez našou cestou cez Južnú Ameriku. Brazília,presun do Peru a následne do Bolívie. Výlet s plážami, turistikou, poznávaním miest, vynikajúcim jedlom a super zážitkami.
https://lowbudgettraveling.com/cestovatelsky-blog/

19:00 – 19:15 prestávka

19:15 Ivana Sikulová – Kade tade Islandom, ale hlavne na lyžiach.
Island je pre každého synonymom pre krajinu plnú gejzírov, sopiek, geotermálnych prameňov, ľadovcov, vodopádov a my sme sa vybrali spoznávať časť tejto krajiny práve z pohľadu skialpinistu. Uskutočnili sme 6 skialpinistických výprav v rôznych častiach ostrova, ktoré Vám predstavím v tejto prezentácii
www.ivafilova.weebly.com

20:15 – 20:30 prestávka

20:30 Michal Mihál – Sýria a Turecko 30-ročným karavanom
O tom, ako a prečo sme sa vybrali cez Turecko do Sýrie na starom VW… Aká bola Sýria pred vojnou, čo hovorili ľudia na diktatúru a či nás tam chceli všetci pozabíjať (nechceli ;) ). Ako bolo v púšti a ako vyzerali pamiatky, ktoré už dnes nestoja…

Vstupné:
– v predpredaji: 6 € https://goo.gl/ey7Cwp
– na mieste: 6 € (podľa kapacity)

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Trenčíne

Trenčín

 • Stejdž Námestie SNP 9, 91101 Trencin, Slovakia
 • 15.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v trenčiasnkom klube Stejdž.

Vôňou kávy a jedinečnými scenériami nás prekvapí Etiópia. Kto by si myslel, že v monzúmovom období je Barma nedostupná, bude prekvapený. A na záver nás čaká špecialitka v podobe hry na indickú sitar spolu s prienikom modernej elektronickej hudby.

18:00 Roman Lipták – Etiópia – vlasť kávy a kráľovnej zo Sáby
Prednáška o jednej z najzaujímavejších a zároveň najnedocenejších krajín čierneho kontinentu. Biblická história Etiópie a jedinečné kultúrne pamiatky tejto krajiny sú nám len málo známe. Prírodné scenérie náhornej plošiny s bohatou faunov a flórou sa zvážajú do Danakilskej preliatčiny, soľnej púšte so sírnymi prameňmi, ktorých krikľavé farby pôsobia ako vytvorené počítačom a nie prírodou. Putovanie po krajine spríjemňujú usmiati Etiópčania, všade rozvoniava káva a kadidlo, ktoré priniesla ako dar kráľovná zo Sáby Šalamúnovi. Roman sprevádza aj pre CK Victory travel.

19:00 – 19:15 prestávka

19:15 Anna Maršová – Naprieč Barmou v dažďovej sezóne
Barma je často označovaná za krajinu úsmevov, zlata a budhizmu, prirovnávaná je k susednému Thajsku pred dvadsiatimi rokmi, teda v časoch, keď ešte nebolo preplnené turistami. V Barme ich dnes mnoho nestretnete, problém bude aj s angličtinou domácich, ťažko sa tu dostanete k inej strave ako tej tradičnej, mjanmarskej – ale o to bude váš zážitok z cestovania naprieč ňou silnejší! V našich končinách túto prekrásnu a exotickú krajinu vnímame, bohužiaľ, väčšinou len „vďaka“ konfliktom a nešťastnej politickej situácií – my sme sa však nenechali odradiť a stálo to za to :) .

20:15 – 20:30 prestávka

20:30 Jozef Hnidzik – Malá ochutnávka Indickej sitar
(krátka prednáška / koncert)
Juju Planet Dub alias Jozef Hnidzik sa predstaví s krátkou prezentáciou o pobyte v Indii v meste Bengalure,kde sa učil hru na sitar od svetoznámeho hudobníka, s ktorým vytvoril aj unikátny projekt. Jeho talent vám predstaví hrou na na tento unikátny nástroj a taktiež si budete môcť vypočuť aj jeho „multi culti ethno world music, dub and psychedelic electronics, deep bass vibe“. Kto nevie, čo tento pojem znamená sú k dsipozícii úryvky jeho tvorby na https://soundcloud.com/juju-planet-dub .

https://www.facebook.com/Juju-Planet-Dub-64968454277/?ref=br_rs

Vstupné:
– 6€ v predpredaji na
https://www.cestounecestou.sk/podujatia/trencin-15-03-2018/
– 7€ na mieste
– 3€ na posledný koncert podľa kapacity

Viac info: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/prievidza-18-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

15.03.2018 / 19:00 / Bratislava

ShareTechsummit Bratislava 2018

Close

ShareTechsummit Bratislava 2018

Bratislava

 • Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava Hviezdoslavovo námestie 3, 811 02 Bratislava, Slovakia
 • 15.03.2018

Popis

STREDOEURÓPSKA PLATFORMA KU NOVEJ EKONOMIKE

Prvý ročník konferencie ShareTechsummit Vám prinesie príležitosť byť súčasťou otvorenej diskusie na európskej úrovni. Predstavitelia samospráv, štátov a európskej únie budú diskutovať na témy rezonujúce v oblasti zdieľanej ekonomiky. S podporou Európskej komisie vytvárame vôbec prvú konferenciu takéhoto charakteru v Európe. V rámci nej bude vytvorený priestor pre networking a aktívne prepojenie partnerov a investorov, resp. prepojenie start-upov a firiem s verejným sektorom.

HLAVNÉ TÉMY:

Kolaboratívna ekonomika | Ochrana práva | Technológie

SPEAKRI

Medzi pozvanými speakrami nebudú chýbať zástupcovia Európskeho parlamentu, Európskej komisie, verejného i súkromného sektora. V diskusii budú mať zastúpenie
prednášajúci a diskutujúci zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska, Taiwanu, Francúzska, Estónska, Dánska a iných krajín.

FORMÁT

Okrúhle stoly, konferencie, B2B matching

17.03.2018 / 09:00 / Bratislava

Akreditovaný kurz KOUČ 104

Close

Akreditovaný kurz KOUČ 104

Bratislava

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 17.03.2018

Popis

AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ 104
17.3. – 27.3 .2018 v Bratislave
Využite 25% zľavu z ceny kurzu pri prihlásení sa do 31.12.2017.

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Číslo vydanej akreditácie: POA:3390/2014/93/1.

Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/.

Spoločnosť Power Coaching s.r.o. Vám prináša 11-dňový Kurz KOUČ v rozsahu 104 hodín, jediný akreditovaný kurz tohto druhu na Slovensku.

CERTIFIKÁCIA
Kurz KOUČ 104 hodín je Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/ a jediným kurzom na Slovensku tohto druhu s udelenou akreditáciouMinisterstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Po absolvovaní kurzu získate Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania, platné na celom území Slovenskej republiky a oprávňujúce držiteľa ku koučovaniu. Zároveň získate Certifikát ICF/International Coach Federation, predstavujúci medzinárodnú akceptáciu výcviku v koučingu, na základe ktorej môžete získať ďalšie medzinárodné certifikáty ICF.

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ
Kurz je okrem profesie kouča (interní aj externí, súčasní aj budúci), vhodný taktiež pre tých, ktorí majú záujem získať odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon svojho povolania, napr. manažéri, osoby vedúce tím ľudí, špecialisti ľudských zdrojov, personalisti, tréneri, poradcovia, odborníci v profesiách zameraných na pomoc iným (fyzioterapeuti, psychoterapeuti, psychológovia, zdravotníci, sociálni pracovníci), učitelia a pod.

OBSAH KURZU
70% kurzu tvorí prax, 30% teória. S poukazom na primárne praktické zameranie kurzu získate koučovacie kompetencie veľmi rýchlo a hneď po jeho absolvovaní môžete začať koučovať.
História koučingu / VIP- Timothy Gallwey / GROW- John Whitmore / Definícia koučingu / Rozdielne školy koučingu / Brief coaching- Peter Szabó / Solution focuse koučing / Self koučing / RESULTS COACHING AnthonyRobbins / Ostatné školy koučingu / Cieľ- pozitívny, aktívny, etický / Kouč a iné profesie / Kľúčové kompetencie profesionálneho kouča podľa ICF / Etické princípy / Vytvorenie zmluvy o koučovaní / Koučingový rozhovor / Štruktúra koučovacieho rozhovoru / Aktívny a pasívny jazyk / Komunikačné kanály / Mapa Klienta / Jednoduché i pokročilé metódy na individuálny koučing / Základné metódy pre biznis koučing / Praktické ukážky koučingu / Viktor Frankl / Claude Steiner / Vzťah, partnerstvo kouča a klienta/ Úloha a zodpovednosť kouča / Úloha a zodpovednosť klienta / Samotné koučovanie – prítomnosť kouča / Kľúčové charakteristiky kouča / Osobnosť kouča / Osobnosť klienta

Cena kurzu: 4100,- Eur s DPH
Zľava:
– pri prihlásení sa do 31.12.17 zľava 25% – 3075,- Eur s DPH
– pri prihlásení sa do 31.01.18 zľava 15% – 3485,- Eur s DPH
– pre študentov psychológie cena 2870,- Eur s DPH
– pre uchádzačov evidovaných v čase kurzu na úrade práce 1260,48 Eur s DPH
– uchádzači evidovaní na úrade práce majú možnosť preplatenia kurzu cez program REPAS, REPAS+, KOMPAS+ alebo možnosť získania finančného príspevku z úradu práce / odporúčame podávať predmetné žiadosti na úrad práce najneskôr mesiac pred začatím kurzu

Organizátor: Power Coaching s.r.o., www.coaching-poradna.sk,
Prihlasovanie: [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Lektori: Mgr. Silvia Langermann, ACC
Mgr. Ján Dubnička, PCC
Mgr. Silvia Gallová, PCC
VIAC INFORMÁCIÍ O KURZE : na [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) Meeto
foto: www.pexels.sk

17.03.2018 / 09:00 / Bratislava

Akreditovaný kurz KOUČ 104

Close

Akreditovaný kurz KOUČ 104

Bratislava

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 17.03.2018

Popis

AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ 104
17.3. – 27.3 .2018 v Bratislave
Využite 15% zľavu z ceny kurzu pri prihlásení sa do 31.01.2018.

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Číslo vydanej akreditácie: POA:3390/2014/93/1.

Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/.

Spoločnosť Power Coaching s.r.o. Vám prináša 11-dňový Kurz KOUČ v rozsahu 104 hodín, jediný akreditovaný kurz tohto druhu na Slovensku.

CERTIFIKÁCIA
Kurz KOUČ 104 hodín je Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/ a jediným kurzom na Slovensku tohto druhu s udelenou akreditáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Po absolvovaní kurzu získate Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania, platné na celom území Slovenskej republiky a oprávňujúce držiteľa ku koučovaniu. Zároveň získate Certifikát ICF/International Coach Federation, predstavujúci medzinárodnú akceptáciu výcviku v koučingu, na základe ktorej môžete získať ďalšie medzinárodné certifikáty ICF.

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ
Kurz je okrem profesie kouča (interní aj externí, súčasní aj budúci), vhodný taktiež pre tých, ktorí majú záujem získať odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon svojho povolania, napr. manažéri, osoby vedúce tím ľudí, špecialisti ľudských zdrojov, personalisti, tréneri, poradcovia, odborníci v profesiách zameraných na pomoc iným (fyzioterapeuti, psychoterapeuti, psychológovia, zdravotníci, sociálni pracovníci), učitelia a pod.

OBSAH KURZU
70% kurzu tvorí prax, 30% teória. S poukazom na primárne praktické zameranie kurzu získate koučovacie kompetencie veľmi rýchlo a hneď po jeho absolvovaní môžete začať koučovať.
História koučingu / VIP- Timothy Gallwey / GROW- John Whitmore / Definícia koučingu / Rozdielne školy koučingu / Brief coaching- Peter Szabó / Solution focuse koučing / Self koučing / RESULTS COACHING AnthonyRobbins / Ostatné školy koučingu / Cieľ- pozitívny, aktívny, etický / Kouč a iné profesie / Kľúčové kompetencie profesionálneho kouča podľa ICF / Etické princípy / Vytvorenie zmluvy o koučovaní / Koučingový rozhovor / Štruktúra koučovacieho rozhovoru / Aktívny a pasívny jazyk / Komunikačné kanály / Mapa Klienta / Jednoduché i pokročilé metódy na individuálny koučing / Základné metódy pre biznis koučing / Praktické ukážky koučingu / Viktor Frankl / Claude Steiner / Vzťah, partnerstvo kouča a klienta/ Úloha a zodpovednosť kouča / Úloha a zodpovednosť klienta / Samotné koučovanie – prítomnosť kouča / Kľúčové charakteristiky kouča / Osobnosť kouča / Osobnosť klienta

Cena kurzu: 4100,- Eur s DPH
Zľava:
– pri prihlásení sa do 31.01.18 zľava 15% – 3485,- Eur s DPH
– pre študentov psychológie cena 2870,- Eur s DPH
– pre uchádzačov evidovaných v čase kurzu na úrade práce 1260,48 Eur s DPH
– uchádzači evidovaní na úrade práce majú možnosť preplatenia kurzu cez program REPAS, REPAS+, KOMPAS+ alebo možnosť získania finančného príspevku z úradu práce / odporúčame podávať predmetné žiadosti na úrad práce najneskôr mesiac pred začatím kurzu

Organizátor: Power Coaching s.r.o., www.coaching-poradna.sk,
Prihlasovanie: [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Lektori: Mgr. Silvia Langermann, ACC
Mgr. Ján Dubnička, PCC
Mgr. Silvia Gallová, PCC
VIAC INFORMÁCIÍ O KURZE : na [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) Meeto
foto: www.pexels.sk

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Martine

Martin

 • Barmuseum Malá Hora 2, 03601 Martin, Slovakia
 • 17.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v martinskom Barmuseu.

Prejdeme krížom cez Juhovýchodnú Áziu, kde nás prekvapí kultúrne, prírodné a historické dedičstvo. Čaká nás surfovanie, objavovanie skrytých pláží a ročný pobyt na filipínskom ostrove –
Siargao. Na záver si vychutnáme dažďový prales, indiánske kmene a svet plný kontrastov – Panamu.

18:00 Juhovýchodná Ázia – V tieni minulosti – Milan Hano
Útek z komerčného Thajska. Koraly, fosforeskujúci planktón a šokujúce zverstvá Červených Kmérov v Kambodži, v budhistickom komunizme menom Laos sa stratíme v džungli bez sprievodcu, 8 hodinová plavba po Mekongu môže byť tak šialene dlhá a skoro ma zašlapí slonia mamina, keď jej fotím potomka na miestnom festivale. Vietnam – poriadne silná ľadová káva! Ho Či minova horská cesta zo Saigonu do Hanoja na poddimenzovanej motorke vo dvoch a plne naložení – zvládne to motorka, alebo my? A na záver? Kto by si nevychutnal národný park Cat Ba aj s malou plavbou na kajaku cez plávajúce rybárske dediny na otvorenom mori…len pozor na vlny!
MILAN JE SPOLUORGANIZÁTOROM FESTIVALU CESTOU NECESTOU A S PREDNÁŠKOU V MARTINE SA PREDSTAVÍ PO PRVÝKRÁT.

19:20 – 19:30 prestávka

19:30 Michal Hertlík – Panama
Cestovateľská prezentácia o krajine mnohých tvárí . Množstvo prírodných krás, malebné miesta, nádych exotiky, nečakané dobrodružstvá, mix všetkých kultúr, indiánske kmene, panenská príroda a tropický dažďový prales. Určite Vás nadchla aspoň jedna z týchto vecí, tak príďte na prednášku o tejto stredoamerickej perle a dozviete sa omnoho viac od cestovateľa a fotografa Michala Hertlíka. Sprevádza aj pre CK VICTORY TRAVEL. www.victorytravel.sk

20:30 – 20:45 prestávka

20:45 Dáša Devečková a Martin Chomo – Rok života na tichomorskom ostrove
Nádherná príroda, ostrovný život vysmiatych ľudí, raj surférov a domov tých najlepšách tuniakov tzv „Bali spred 30 rokov“ … Flipínsky ostrov Siargao.
www.hybajcestovat.sk

Vstupné:
– 6€ v predpredaji (čoskoro)
– 6€ na mieste

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk,

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Prievidzi

Prievidza

 • Art point M.R.Štefánika 1, 971 01 Prievidza
 • 18.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v prievidzkom Artpointe.

Vydáme sa za rytmom tanga do Argentíny a nahliadneme aj do Čile, na čiernom kontinente prebádame prírodné scenérie a zmyslami nás opojí Etiópia a na záver si vychutnáme dažďový prales, indiánske kmene a svet plný kontrastov – Panamu.

18:00 Roman Lipták – Etiópia – vlasť kávy a kráľovnej zo Sáby
Prednáška o jednej z najzaujímavejších a zároveň najnedocenitejších krajín čierneho kontinentu. Biblická história Etiópie a jedinečné kultúrne pamiatky tejto krajiny sú nám len málo známe. Prírodné scenérie náhornej plošiny s bohatou faunov a flórou sa zvážajú do Danakilskej preliatčiny, soľnej púšte so sírnymi prameňmi, ktorých krikľavé farby pôsobia ako vytvorené počítačom a nie prírodou. Putovanie po krajine spríjemňujú usmiati Etiópčania, všade rozvoniava káva a kadidlo, ktoré priniesla ako dar kráľovná zo Sáby Šalamúnovi. Roman sprevádza aj pre CK Victory travel.

19:00 prestávka

19:15 Lubica Kormaňáková – Argentína a Čile
Mesačný pobyt v oboch štátoch. Cestovanie, turistika,výstup na 5000m vrchol, ale aj príbehy v panenskej prírode Kordiler, život v malebnom meste Mendoza,kde na uliciach znie tango a ľudia tancujú. Ako sa cestuje obyčajnými spojmi a čo všetko tak človeka stretne pri mesačnom putovaní,autobusom, taxíkom, stopmi a aký sú ľudia pohostinní. Čaká vás kopec zážitkov, ako aj vystúp na sopku v Čile podľa mapy ako z filmu Indián Joe. Rozprávanie, ktoré nemá koniec a každá veta je nabitá zážitkom a tajomnosťou.

20:15 prestávka

20:30 Michal Hertlík – Panama
Cestovateľská prezentácia o krajine mnohých tvárí. Množstvo prírodných krás, malebné miesta, nádych exotiky, nečakané dobrodružstvá, mix všetkých kultúr, indiánske kmene, panenská príroda a tropický dažďový prales. Určite Vás nadchla aspoň jedna z týchto vecí, tak príďte na prednášku o tejto stredoamerickej perle a dozviete sa omnoho viac od cestovateľa a fotografa Michala Hertlíka, ktorý sprevádza aj pre CK Victory travel.
https://www.facebook.com/michalhertliktravellerphotographer/

Vstupné:
– 6€ v predpredaji na mieste
– 7€ na mieste v deň podujatia

Viac info: https://www.cestounecestou.sk/podujatia/prievidza-18-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

19.03.2018 / 18:00 / Bratislava

Techniky osobnostnej diagnostiky

Close

Techniky osobnostnej diagnostiky

Bratislava

Vstupné 170 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 19.03.2018

Popis

Viete o tom, že dokážete do pár minút diagnostikovať pri konverzácii osobu, na základe toho upraviť štýl reči a vyhnúť sa konfliktom a vypätým situáciám? Na kurze Techniky osobnostnej diagnostiky Vás naučíme niekoľko jednoduchých techník porozumenia.

Na kurze budeme prepájať teóriu s praxou a dozviete sa:
– definícia osobnosti
– kedy sa osobnosť vyvija, čo na ňu vplýva, ako ju diagnostikovať
– koľko zdedím, koľko dostanem výchovou,
– Freudova diagnostika
– Statusový model
– Friedmann-Schulz diagnostika
– profesionálne psychologicke diagnostiky a i.

Príďte 19.3.2018 ma kurz Techniky osobnostnej diagnostiky, ktorý bude viesť Mgr. Silvia Langermann, ACC.

Kurz bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov). Cena 170,- EUR s DPH.

Píšte nám na [email protected] a radi sa s Vami aj porozprávame na tel. čísle 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

19.03.2018 / 18:00 / Bratislava

Cestovateľský festival Cestou necestou v Prešove

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Prešove

Presov

Vstupné 6 €

 • Wave centrum nezávislej kultúry hlavna 121, 08001 Presov
 • 19.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v prešovskom klube Wave.

Vyberieme sa spolu do krajiny prastarých kultúr, drogovej minulosti, salsy a poriadnej tequily – Mexika. Partia Košičanov porozpráva o svojom 14 500km „roadtripe“ skrz postsovietske krajiny na starom mercedese a na záver si vypočujeme splnený sen o Novom Zélande.

18:00 Zuzana Hermanová – Mexiko
Mexiko je krajina, ktorá z hlavných večerných správ môže vyznieť priam negatívne. Ničivé zemetrasenia, drogová mafia, nebezpeční mexickí muži, pred ktorými USA na svojej južnej hranici stavia múr. Opak je však pravdou. Krajina sa vďaka spolupatričnosti obyvateľov aj po tragických zemetraseniach rýchlo spamätáva, väčšina miest, ktoré sú turisticky zaujímavé, zemetrasenia nezaznamenali. Takže Mexiko naďalej zostáva krajinou, kde sa miešajú vône čili korenia, smogu, limetiek, tequily a zmyselnej salsy. Moderná globalizácia, tradičný španielsky vplyv, katolicizmus verzus pár zachovaných prastarých šamanských rituálov. Sprevádza aj pre CK Victory travel.
www.vicotrytravel.sk

19:00 – 19:15 prestávka

19:15 Matej Biľ, Štefan Pirčák, Zoltán Ďurčík – Košice – Pamír a spať
Skupinka známych aj trošku menej známych si osvojila starý avtomobiľ s miliónom stočených kilometrov a vydala sa na cestu naprieč centrálnou Áziou až do srdca Tadžikistanu z metropoly východu, Košíc. Prebehla pár postsovietskych krajín, aby sa pokúsila zdolať aj hlavný cieľ výpravy, Pamír Highway. Podarilo sa a tak: „Rýchlo späť, v pondelok treba ísť do práce!“, zahlásil kardinál skorých odchodov.
https://www.facebook.com/narocni

20:15 – 20:30 prestávka

20:30 Kristína Poperníková – Sama na cestách dole hlavou – Nový Zéland
Splnený sen o Novom Zélande prevýšil všetky očakávania. Nie len nádhernou prírodnou scenériou ale aj priateľskými domácimi. Rozprávanie nie len o turistike, ale aj o hľadaní si práce, či o roku na opačnej strane sveta v krajine zázrakov.

Vstupné:
– v predpredaji: 6 € na https://goo.gl/akZReT
– na mieste: 6 € (podľa kapacity)

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Poprade

Poprad

 • Kino Tatran Námestie Sv. Egídia 43, 058 01 Poprad
 • 21.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v popradskom Kine Tatran.

Zablúdime do chladnej tajgy a spoznáme autentické Rusko. Čaká nás splnený sen o Novom Zélande a všetko, čo k tmou patrí. Na záver budeme skúšať šťastie na požičanom aute v Indii, no oddýchneme si aj na Andamandských ostrovoch.

18:00 Lenka Siváková – 1000 km od Moskvy a ďalej
Lenku teší, keď je prostredie plné kontrastov a kultúrne rozdiely citeľné. Precestovala vyspelý západ, ale za najkrajší považuje tradičný východ. Spoznávanie je dlhodobý proces a preto sa Lenka rozhodla stráviť 9 mesiacov učením angličtiny v malom meste uprostred Ruskej tajgy, kde zima trvá pol roka a cesta do najbližšieho veľkomesta 14 hodín. Ako sa žije v skutočnom Rusku a ako prejsť Transibírsku magistrálu čo najlepšie a lacno sa dozviete na jej prednáške.
http://packandgo.org/

19:00 – 19:15 prestávka

19:15 Kristína Poperníková – Sama na cestách dole hlavou: Nový Zéland
Splnený sen o Novom Zélande prevýšil všetky očakávania. Nie len nádhernou prírodnou scenériou ale aj priateľskými domácimi. Rozprávanie nie len o turistike, ale aj o hľadaní si práce, či o roku na opačnej strane sveta v krajine zázrakov.

20:15 – 20:30 prestávka

20:30 Michal Mihál – Dva týždne autom po severnej Indii a Andamanské ostrovy
Ako za málo času stihnúť čo najviac v Indii… Požičaným autom a šialenou premávkou z Dilí, cez púšte Radžastánu, až po vstupnú bránu do Himalájí a ešte ďalej… O tom, či je India úžasná krajina, alebo jedno veľké preľudnené smetisko, prečo sa chcel každý s nami fotiť a ako sa dá oddýchnuť si na Andamanoch…

Vstupné:
– v predpredaji: 5 € (čoskoro)
– na mieste: 6 € (podľa kapacity)

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

Žilina

Vstupné 6 €

 • Stanica Žilina-Záriečie Závodská cesta 3, 01001 Zilina
 • 23.03.2018

Popis

Festival cestou necestou v žilinskej Stanici.

Slávek z Česka nám porozpráva o jeho ceste cez 14krajín Afriky, uvidíme najkrajšie miesta Čína, splnené vysokohorské sny Kysučana po celom svete, krásne scenérie Nového Zélandu, alebo poklad hneď za hranicami – Podkarpadskú rus. Prejdeme 6500km na motorke cez Indiu, znova zavítame na čierny kontinent – do Sudánu a Eritrei a na záver so vstýčeným palcom prestopujeme celú Európu až do Lisabonu.

23.3.2018 Program
18:00 Milan Hano – Náš „Ombre“ – na dvoch kolesách v Indii
India – buď ju nenávidíš alebo miluješ! Odlišný svet, kde čas nie je mernou veličinou. Obrovská rozmanitosť národa, ktorý je doslova všade! Našu očistnú kúru sme začali trekmi cez Himaláje a návštevou Dalajlámu. Lenže, čo môže priniesť rozhodnutie kúpiť legendárny Royal Enfield a vyraziť tisícky kilometrov smerom na juh naprieč krajinou, kde doprava nesie meno chaos? Vydaní na pospas osudu s vierou, že človek môže popierať fyzikálne zákony, ale taktiež návšteva miest, pri ktorých sme sa nevedeli rozhodnúť, či sa nachádzame v realite, alebo snívame.
Aj o tom bude 3 a pol mesačné putovanie, no hlavne, ako sa zmieriť s touto krajinou a sebou samím.

MILAN JE SPOLUORGANIZÁTOROM FESTIVALU CESTOU NECESTOU A S PREDNÁŠKOU V ŽILINE SA PREDSTAVÍ PO PRVÝKRÁT.

19:20 – 19:40 prestávka

19:40 Katarína Mišúnová – Sudán a Eritrea
Takmer žiadni turisti a pritom toľko kultúrnych a prírodných krás. Pri plánovaní cesty do Afriky len málokomu napadne pozrieť sa do Sudánu či Eritrei. V mojej prezentácii Vám ukážem, prečo práve tieto krajiny stoja za návštevu.
Spolu navštívime Chartúm, mesto na sútoku Modrého a Bieleho Nílu, ukážeme si pyramídy inak, ako ich poznáme z egyptskej Gizy, prejdeme sa po orientálnych trhoviskách a ochladíme sa na pobreží Červeného mora. Povieme si o tom, ako nám cesta do Eritrei takmer nebola súdená, no o to viac nás táto krajina prekvapila a očarila. Prezývaná tiež Severná Kórea Afriky, Eritrea je vďaka súčasnej politickej situácii len ťažko dostupná zvyšku sveta, avšak návštevníkom má rozhodne čo ponúknuť. Hlavné mesto Asmara so svojou koloniálnou a Art Deco architektúrou a s kaviarničkami ponúkajúcimi dokonalé Macchiato nás na chvíľu presvedčia, že nie sme v Afrike. Nekonečné kaňony nás zase zavedú do miest, kde sa zoznámime s láskavými a pohostinnými ľuďmi, ochutnáme tradičné eritrejské pokrmy a zažijeme každodenný kávový rituál. Prijmite pozvanie na moju prezentáciu a presvedčte sa sami.

http://wanderlustinthedress.com/

20:50 Adrián Palotáš a Rasťo Sász- Ulicou do Lisabonu
Adrián Palotáš – Ulicou do Lisabonu
40 dňová cesta do portugalského Lisabonu cez Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Luxemburgsko, Švajčiarsko a Španielsko.

Cestovali stopom, spoznávali miestnych ľudí a prijímali pozvania k nim domov. Na živobytie si zarábali na ulici hraním na gitare, spevom a jednoduchým žonglovaním.
Slečna žijúca v dodávke, 19 ročné dievča ktoré stratilo pamäť, manželský pár ktorý všetko predal a začal nový život na vidieku, komunita voľnomyšlienkarov žijúcich v opustenom dome.

Príďte si vypočuť rozprávanie a spoznať ľudí, ktorí nám na tomto šialenom dobrodružstve skrížili cestu.
https://www.facebook.com/ulicouposvete/

24.3.2018 Program
14:30 Dušan Urgela – Podkarpatská rus – exotika za humnami
Chcete vidieť ako vyzerali dedinky u nás pred päťdesiatimi rokmi? Stačí sa vybrať kúsok za hranice a zažijete niečo, čo na Slovensku už nenájdete. V dedinkách pastieri ráno vyháňajú kravičky na pašu a domáci sa vydávajú na polia. Turistika na poloninách ponúka krásne výhľady na zachovalé lesy, na hrebeňoch hôr nájdete staré drevené salaše zo šindľovou strechou, prívetiví domáci si s Vami veľmi radi pokecajú a aj vypijú a najlepšie na tom je, že pri turistike sa môže stať, že nestretnete za celý deň nikoho iného, proste balzam na dušu. Po prvej návšteve Vám Podkarpatská rus určite prirastie k srdcu. Predstavíme si turisticky atraktívne oblasti v okolí dedinky Jasiňa nachádzajúcej sa medzi dvoma najvyššími pohoriami Ukrajiny a to Poloninou Svidovec a Čiernou horou, povieme si o turistike v okolí dedinky Volovec ležicej pod svahmi Poloniny Boržavy a tiež si predstavíme turistiku v okolí veľmi známej Koločavy v pohoriach Polonina Krasna a pohoria Horhany.

http://turistickystvorcek.sk/

15:30 Pavel Dvořák – Najkrajšie miesta Číny
Všetci poznájú Hodvábnu cestu, najslávnejšiu obchodnú cestu Číny. Málokto ale vie, že „cesta čaju a koní“ bola rovnako slávna a bohatá obchodná cesta Ríše stredu. Vydáme sa fotografiami a krátkymi cestovateľskými videami Pavla Dvořáka po tejto ceste, ktorá spájala Tibet, Čínu a juhovýchodnú Áziu. Zastavíme sa v najznámejších obchodných historických mestách a dedinách na jej trase, ktoré dodnes existujú, a spoznáme miestne obyvateľstvo bohaté na rôzne národnostné menšiny.

16:30 – 16:50 prestávka

16:50 Kristína Poperníková – Sama na cestách dole hlavou – Nový Zéland
Splnený sen o Novom Zélande prevýšil všetky očakávania. Nie len nádhernou prírodnou scenériou ale aj priateľskými domácimi. Rozprávanie nie len o turistike, ale aj o hľadaní si práce, či o roku na opačnej strane sveta v krajine zázrakov.

17:50 – 18:00 prestávka

18:00 Slávek Král (CZ) – Afrika jinak – zažijte Afriku jak ji neznáte!
Půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaky to je když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročný může být objet Mauritius na kole? Dobrovolničení na 7mi různých místech, spaní u Masajů, malárie a brutal lowcost cestování z důvodu poznání místních kultur zažijete přes video-přednášku, která vás namotivuje vyjet hned teď a poznat Svět.

http://www.slavekkral.cz/
http://www.fb.me/slavektravelblog

19:30 – 19:50 prestávka

19:50 Michal Tlelka – Vysokohorské sny
Príbeh obyčajného chalana z Kysúc, ktorý si plní sen o navštívení všetkých najvyšších pohorí na svete. Občas i s pivkom v ruke. Tešiť sa môžete na zážitky z Ánd, Pamíru, Kaukazu a Álp.
https://www.facebook.com/TlelkaMadventure-1917837385156014/

Vstupné:
– 23.3. 6€ v predpredaji na https://www.cestounecestou.sk/podujatia/zilina-23-24-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

– 7€ na mieste
– po 19:20 5€ (podľa kapacity)

– 24.3. 8€ v predpredaji na https://www.cestounecestou.sk/podujatia/zilina-23-24-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

– 10€ na mieste
– po 18:00 6€ (podľa kapacity)

23-24.3 na dva dni 12€ v predpredaji na
https://www.cestounecestou.sk/podujatia/zilina-23-24-03-2018/?utm_source=facebook&utm_medium=event

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk,

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

Close

Cestovateľský festival Cestou necestou v Košiciach

Košice

Vstupné 6 €

 • Tabačka Kulturfabrik Gorkého 2, 040 01 Kosice, Slovakia
 • 26.03.2018

Popis

Cestovateľský festival Cestou necestou v košickej tabačke.

Počas dvoch dní si môžete vychutnať nabitý program, v ktorýh sa vám predstaví Slávek z Česka, ktorý prestopoval, dobrovolníčil a pobudol pol roka v 14 krajinách Afriky, pre nadšencov extrémov je pripravený 4000km cyklo-ultramaratón, alebo výlet Košičanov cez postsoviecke krajiny až do Pamíru na starom mercedese, v Afrike ešte zostaneme a predstavíme si ťažké osudy detí ulice v Keňskej Nairobi. Fajnšmekry poriadnej tequily, alebo salsy poteší Mexiko. A na záver cez hľadáčik zrkadlovky prebrázdime celý svet.

26.3.2018
18:00 Slávek Král (CZ) – Afrika jinak – zažijte Afriku jak ji neznáte!
Půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaky to je když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročný může být objet Mauritius na kole? Dobrovolničení na 7mi různých místech, spaní u Masajů, malárie a brutal lowcost cestování z důvodu poznání místních kultur zažijete přes video-přednášku, která vás namotivuje vyjet hned teď a poznat Svět.

www.slavekkral.cz
www.fb.me/slavektravelblog

19:30 – 19:45 prestávka

19:45 Jan Kostaa – Cyklistický ultramaratón NC4K
Jeden kontinent, sedem krajín, 4000 km sólo jazdy bez podpory, cieľ 700 km za polárnym kruhom. To je ultramaratón NorthCape 4000. Jan Kostaa z Banskej Bystrice je finisher tejto masochistickej udalosti. Dal to za 15 dní, 10 hodín a 42 minút.
https://kostaablog.wordpress.com/

20:45- 21:00 prestávka

21:00 Maroš Matoušek – Fotenie na cestách
O úskaliach, ale aj o neočakávaných a nezabudnuteľných momentoch, ktoré som zažil počas mojich ciest po Ázii s fotoaparátom v ruke. Predstavené budú fotogenické miesta Ázie (Bromo, Borobodur, Angkor Wat, Taj Mahal, Rajastan, Bagan, Sigyria, Kjóto, Sapa a pod.), ktoré som navštívil počas posledných piatich rokov. Predstavím osobnú skúsenosť s tým, ako som sa snažil zachytiť ich krásu svojím objektívom v posledných piatich rokoch, počas ktorých som sa učil ako samouk na vlastných chybách. Spomeniem nielen ťažkosti spojené s fotením, ktorým som počas cestovania čelil, ale aj nepredvídané momenty, ktoré som mohol zažiť.
______________________________________________________

27.3.20.18
18:00 Maroš Matoušek – Keňa
Rozprávanie o netradičnej dovolenke v Keni zameranej na dokumentovanie Slovenskej zahriničnej spolupráce s touto Africkou krajinou, kde takmer polovica obyvateľov žije pod hranicou chudoby.

Spoločne zavítame do ulíc Nairobi, kde žije bez domova takmer 80 tisíc detí. Nahliadneme za oponu najhorších slamov a najväčšieho smetiska v krajine. Navštívime aj vidiek, kde sa pozrieme ako bežne žijú roľnícke rodiny tejto krajiny.
Na záver sa pozrieme do školy, kde vďaka Slovenským sponzorom študujú bývalé deti ulice a nachádzajú tu nádej na nový život.
K tejto prezentacii bude pripojený aj 30 minútovy film.

19:30 – 19:45 prestávka

19:45 Zuzana Hermanová – Mexiko
Mexiko je krajina, ktorá z hlavných večerných správ môže vyznieť priam negatívne. Ničivé zemetrasenia, drogová mafia, nebezpeční mexickí muži, pred ktorými USA na svojej južnej hranici stavia múr. Opak je však pravdou. Krajina sa vďaka spolupatričnosti obyvateľov aj po tragických zemetraseniach rýchlo spamätáva, väčšina miest, ktoré sú turisticky zaujímavé, zemetrasenia nezaznamenali. Takže Mexiko naďalej zostáva krajinou, kde sa miešajú vône čili korenia, smogu, limetiek, tequily a zmyselnej salsy. Moderná globalizácia, tradičný španielsky vplyv, katolicizmus verzus pár zachovaných prastarých šamanských rituálov. Sprevádza aj pre CK Victory travel.
www.vicotrytravel.sk

20:45- 21:00 prestávka

21:00 Matej Biľ, Štefan Pirčák, Zoltán Ďurčík – Košice – Pamír a spať
Skupinka známych aj trošku menej známych si osvojila starý avtomobiľ s miliónom stočených kilometrov a vydala sa na cestu naprieč centrálnou Áziou až do srdca Tadžikistanu z metropoly východu, Košíc. Prebehla pár postsovietskych krajín, aby sa pokúsila zdolať aj hlavný cieľ výpravy, Pamír Highway. Podarilo sa a tak: „Rýchlo späť, v pondelok treba ísť do práce!“, zahlásil kardinál skorých odchodov.
https://www.facebook.com/narocni

Vstupné:
– v predpredaji: 6 € na 1deň na https://goo.gl/djfF5g
– na mieste: 6 € na 1deň (podľa kapacity)
– v predpredaji na 2dni: 10€ na https://goo.gl/djfF5g
– Po 19:45: 4€ na mieste

PARTNERI PODUJATIA:
– Hlavný partner: www.victorytravel.sk
– Hlavní medialni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.skwww.dnes24.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 10 expedícií sumou takmer 1500€. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2% alebo ľubovoľným darom Epedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk

—————————————————————————-
ODPORÚČAME OD NAŠICH PARTNEROV A PREZENTUJÚCICH Z MINULOSTI (kúpou podporíš naše aktivity)
– Kniha/ebook Cestuj bez miliónov (Janka Schweighoferová): http://www.cestujbezmilionov.sk/?a_box=4wh7jugk
– Ebook Travelhackerský sprievodca na Island (Janka Schweighoferová): https://cestujbezmilionov.sk/travelhackersky-sprievodca-na-island/?a_box=4wh7jugk
– Kniha/ebook Láska k Aziatkám – Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá: https://kurzy.samsebepan.sk/laska-k-aziatkam/?ref=25805
– Kniha “Okolo sveta s palcom hore“: https://elist.sk/obchod/okolo-sveta-s-palcom-hore/?ref=3487
– Zarábaj Ako Pán (online kurz Luba Juríka o zarábaní cez internet): https://kurzy.samsebepan.sk/chcem/zarabaj-ako-pan/?ref=25805
– Stieracia mapa Slovenska: https://www.zamenej.sk/zlava/info/stieracia-mapa-slovenska?utm_source=cestounecestou.sk&utm_campaign=ebanner&utm_medium=banner&odporuc=48defc6f2aa8e24c5461eaa83d478be3
– Eshop Moderného pračloveka (knihy, výživové suplementy): https://modernypraclovek.sk/obchod/ref/11/ a Powerlogy: https://powerlogy.com/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=525d02cc5a34c&a_bid=6f4ea7f8&data1=2fe1b48f-2cc2-480b-8507-e69115eac6a2_294e5572-6a6b-4f31-973e-44dd42bdf045&vrf

Kompletný program našich affiliate programov nájdeš na: http://www.michalknitl.com/2018/01/cestovatelske-affiliate-odkazy/

Okrem toho knihy a ebooky zakladateľa OZ Cestou necestou nájdeš na: http://www.cestounecestou.sk/obchod/

04.04.2018 / 17:30 / Bratislava

Night of Chances Engineering 2018

Close

Night of Chances Engineering 2018

Bratislava

 • Strojnícka fakulta STU v Bratislave Námestie slobody 17, 812 31 Bratislava, Slovakia
 • 04.04.2018

Popis

VEČER, POČAS KTORÉHO SÚ TVOJIMI PROFESORMI RIADITELIA STROJÁRSKYCH FIRIEM.

—–
LÍSTKY: http://bit.ly/2mjMOrK (Lístok s darčekom len do 31.1.2018)

WEB: http://bit.ly/2EhYWkK

Ak aj ty patríš k študentom, ktorým nestačia vedomosti naučené zo skrípt, Night of Chances Engineering ti ako na podnose naservíruje príležitosti, ktoré ti ušetria čas pri kariérnych rozhodnutiach a zbúrajú neisté predstavy o tom, “čo po škole”.

Počas 6 hodín na evente môžeš…

– osobne diskutovať s riaditeľmi najvýznamnejších strojárských firiem, ktorí prídu na pôdu školy, aby ti odovzdali svoje skúsenosti, či porozprávali o najnovších trendoch

– vyskúšať si riešenie reálnych problémov z praxe firiem na interaktívnych workshopoch vedených expertmi

– rozšíriť si vedomosti na rôznych formátoch prednášok, rozhovorov a diskusií o aktuálnych témach

– zistiť, aké pracovné pozície sú vo firmách žiadané, či dokonca získať pracovnú ponuku

– zažiť neformálnu atmosféru, spoznať zamestnancov a kultúru firiem z úplne iného uhla

Naším predsavzatím na 2018 je pripraviť pre teba podujatie, ktoré bude mať medzinárodný rozmer. Pokiaľ na NOC prídeš prvýkrát, čaká ťa večer, ktorý ti pomôže lepšie sa zorientovať v príležitostiach a témach, ktoré sú momentálne horúce a žiadané. Pokiaľ už NOC poznáš, na Night of Chances Engineering 2018 predstavíme nové formáty, zahraničných rečníkov a organizáciu v novom vylepšenom štýle!

POZOR! Ak si svoj First Call lístok za 5 Eur kúpiš do 31.1.2018, pribalíme ti k nemu aj naše vlastné Night of Chances pivo, ktoré si budeš môcť prezviať na NOCi.

We have challenged ourselves, will you?

—–
LÍSTKY:

First call tickets s darčekom len do 31.1.2018!

Eventbrite: http://bit.ly/2mjMOrK

SMS registrácia: Pošli SMS v tvare: TICKET ENG meno priezvisko email , na číslo: 8866

——
POTVRDENÉ FIRMY:

Volkswagen Slovakia
Jaguar Land Rover
MANZ
ZF
TRW

05.04.2018 / 18:00 / Bratislava

Konštelácie

Close

Konštelácie

Bratislava

Vstupné 18 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 05.04.2018

Popis

Systémové konštelácie patria v súčasnosti k najefektívnejším metódam, ktoré pomáhajú odkryť príčiny našich problémov a nájsť vyhovujúce riešenia. A to vo všetkých oblastiach života – zdravotný problém, práca, finančné záležitosti, rodinné vzťahy, partnerské vzťahy a.i. Pomocou konštelácií sa častokrát vyrieši problém, ktorým sa človek trápil roky.

Workshop bude primárne praktický, vhodný aj pre začínajúcich, ako aj skúsených v tejto oblasti, ktorí sa chcú posúvať ďalej aj v samotnom používaní metód.

Všetko, čo dokážeme pomocou konštelácie zistiť, dokážeme aj pokojnou cestou napraviť tak, aby bol v poriadku celý systém.
Konštelovať sa dá aj zdravotný problém, práca, či finančné záležitosti. Aj v takýchto prípadoch je totiž možné pozrieť sa na časti systému, ktoré daný problém ovplyvňujú a uvoľniť existujúce blokády.

Hellinger neobjavil niečo neexistujúce, ale priniesol nový prístup v práci so systémami. Základy pre jeho prácu položila rodinná terapeutka Virginia Satirová, ktorá sa venovala rodinným systémom. Bert Hellinger jej prácu ďalej rozvinul, postupne objavoval pravidlá, ktoré systémy ovplyvňujú a vytvoril systémové konštelácie, techniku ktorých doviedol takmer k dokonalosti.

workshop Konštelácie bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvii Langermann, ACC.

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na [email protected]oaching-poradna.sk a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)

Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

07.04.2018 / 08:00 / Banská Bystrica

Akreditovaný kurz KOUČ 104 v Banskej Bystrici

Close

Akreditovaný kurz KOUČ 104 v Banskej Bystrici

Banská Bystrica

 • 07.04.2018

Popis

AKREDITOVANÝ KURZ KOUČ 104
7.4. – 17.4 .2018 v Banskej Bystrici
Využite 15% zľavu z ceny kurzu pri prihlásení sa do 31.01.2018.

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Číslo vydanej akreditácie: POA:3390/2014/93/1.

Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/.

Spoločnosť Power Coaching s.r.o. Vám prináša 11-dňový Kurz KOUČ v rozsahu 104 hodín, jediný akreditovaný kurz tohto druhu na Slovensku.

CERTIFIKÁCIA
Kurz KOUČ 104 hodín je Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/ a jediným kurzom na Slovensku tohto druhu s udelenou akreditáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Po absolvovaní kurzu získate Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania, platné na celom území Slovenskej republiky a oprávňujúce držiteľa ku koučovaniu. Zároveň získate Certifikát ICF/International Coach Federation, predstavujúci medzinárodnú akceptáciu výcviku v koučingu, na základe ktorej môžete získať ďalšie medzinárodné certifikáty ICF.

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ
Kurz je okrem profesie kouča (interní aj externí, súčasní aj budúci), vhodný taktiež pre tých, ktorí majú záujem získať odborné vedomosti a zručnosti potrebné pre výkon svojho povolania, napr. manažéri, osoby vedúce tím ľudí, špecialisti ľudských zdrojov, personalisti, tréneri, poradcovia, odborníci v profesiách zameraných na pomoc iným (fyzioterapeuti, psychoterapeuti, psychológovia, zdravotníci, sociálni pracovníci), učitelia a pod.

OBSAH KURZU
70% kurzu tvorí prax, 30% teória. S poukazom na primárne praktické zameranie kurzu získate koučovacie kompetencie veľmi rýchlo a hneď po jeho absolvovaní môžete začať koučovať.
História koučingu / VIP- Timothy Gallwey / GROW- John Whitmore / Definícia koučingu / Rozdielne školy koučingu / Brief coaching- Peter Szabó / Solution focuse koučing / Self koučing / RESULTS COACHING AnthonyRobbins / Ostatné školy koučingu / Cieľ- pozitívny, aktívny, etický / Kouč a iné profesie / Kľúčové kompetencie profesionálneho kouča podľa ICF / Etické princípy / Vytvorenie zmluvy o koučovaní / Koučingový rozhovor / Štruktúra koučovacieho rozhovoru / Aktívny a pasívny jazyk / Komunikačné kanály / Mapa Klienta / Jednoduché i pokročilé metódy na individuálny koučing / Základné metódy pre biznis koučing / Praktické ukážky koučingu / Viktor Frankl / Claude Steiner / Vzťah, partnerstvo kouča a klienta/ Úloha a zodpovednosť kouča / Úloha a zodpovednosť klienta / Samotné koučovanie – prítomnosť kouča / Kľúčové charakteristiky kouča / Osobnosť kouča / Osobnosť klienta

Cena kurzu: 4100,- Eur s DPH
Zľava:
– pri prihlásení sa do 31.01.18 zľava 15% – 3485,- Eur s DPH
– pre študentov psychológie cena 2870,- Eur s DPH
– pre uchádzačov evidovaných v čase kurzu na úrade práce 1260,48 Eur s DPH
– uchádzači evidovaní na úrade práce majú možnosť preplatenia kurzu cez program REPAS, REPAS+, KOMPAS+ alebo možnosť získania finančného príspevku z úradu práce / odporúčame podávať predmetné žiadosti na úrad práce najneskôr mesiac pred začatím kurzu

Organizátor: Power Coaching s.r.o., www.coaching-poradna.sk,
Prihlasovanie: [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Lektori: Mgr. Silvia Langermann, ACC
Mgr. Ján Dubnička, PCC

VIAC INFORMÁCIÍ O KURZE : na [email protected], 0911 467 629, 0948 168 011
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) Meeto
foto: www.pexels.sk

19.04.2018 / 18:00 / Bratislava

Tréning pamäte

Close

Tréning pamäte

Bratislava

Vstupné 18 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 19.04.2018

Popis

Pamäť je ako svaly. Ak ju prestaneme používať, postupne začne ochabovať. Veľmi dobrou správou je, že pamäť dokážeme trénovať. Príďte na workshop Tréning pamäte, kde sa budeme rozprávať o:
– základnom fungovaní pamäte
– Stroopovom teste
– mnemotechnických pomôckach a i.

Naučíme Vás jednoduché techniky, ako pamäť trénovať a ako si zlepšiť pamäť v dlhodobom horizonte.

Príďte 19.4. 2018 na workshop Tréning pamäte, ktorý bude viesť Mgr. Silvia Langermann, ACC.

Workshop bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov). Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.

Píšte nám na [email protected] a volajte na tel. čísle 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

20.04.2018 / 09:00 / Bratislava

Tímové koučovanie

Close

Tímové koučovanie

Bratislava

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 20.04.2018

Popis

AKCIA!!! Cena kurzu je 450,- Eur s DPH
zľava: 30% do 15.2.2018
20% pri prihlásenie 2-3 osôb
30% pri prihlásení 4 a viac osôb

Cieľom tímového koučingu je zvýšiť efektivitu spolupráce a prehĺbenie pracovných vzťahov. Počas procesu kouč poukáže na slabé stránky a vďaka cvičeniam posilní talenty tímu. Tréning je vhodné využiť pri rozvoji kreativity tímu a pri prehĺbení medziľudských vzťahov. Jedna z podmienok tímového koučovania, je vysoká miera otvorenosti komunikácie v tíme a zároveň motivácia členov tímu spolupracovať.

Príďte sa ku nám naučiť
– princípy a kompetencie tímového kouča
– viesť víťazny tím
– ako podporovať jeho kreativitu
– formy a techniky tímového koučovania
– a mnoho ďalších…

Tešíme sa na Vás 20.-21.4. 2018, 9-17 hod., na ulici Mierová 56.
Lektori: Mgr. Silvia Langermann, ACC a Mgr. Ján Dubnička, PCC

Cena kurzu je 450,- EUR s DPH. Preto využite zľavu 20-30%
Nahlasujte sa na [email protected] a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

26.04.2018 / 18:00 / Bratislava

Manipulácia a jej prejavy

Close

Manipulácia a jej prejavy

Bratislava

Vstupné 18 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 26.04.2018

Popis

Ako riešiť manipuláciu? Ako odhalíme taktiku a slabé miesta manipulátora? Ak to dokážeme, budeme sa mu vedieť brániť.

Čakať a dúfať, že sa práve manipulátor zmení a prestane sa snažiť ovládať druhých, nie je riešením. Riešenie je zmena postoja manipulovaného – uvedomiť si vlastnú hodnotu a naučiť sa byť asertívny v medziľudských vzťahoch.
Pre niektorých sa manipulácia stala častým a prirodzeným spôsobom dosahovania cieľov, avšak rizikom je znekvalitnenie medziľudských vzťahov. Človeku, ktorý má tendenciu manipulovať druhých, sa ľudia skôr či neskôr začnú vyhýbať a prestanú mu dôverovať. Manipulácia je súčasťou nášho každodenného života, či už v práci, doma, alebo pri riešených bežných situácií. Stáva sa problémom, ktorý dokáže vzťahy úplne zničiť. Znižuje kvalitu života a zvyšuje pocit menejcennosti.
Príďte na náš workshop a dozviete sa:

• Ako rozpoznať, odhaliť manipuláciu
• Ako sa nestať jej obeťou
• Ako sa voči nej ubrániť

Príďte 26.4. 2018 na workshop Manipulácia a jej prejavy, ktorý bude viesť Mgr. Silvia Langermann, ACC.

Workshop bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov). Cena 18,- EUR s DPH.

Píšte nám na [email protected] a radi sa s Vami aj porozprávame na tel. čísle 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

Close

Kurz Asertivity a riešenia konfliktných situácií

Bratislava

Vstupné 170 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 26.05.2018

Popis

Chcete sa naučiť vyhnúť konfliktným situáciám a hravo ich zvládať? Poznáte vo svojom okolí ľudí, ktorí dokážu suverénne vyjadriť svoj postoj? Pôsobia na Vás sebavedomo a produktívne?

Za ich úspechom je asertivita. Tajomstvo je v sebaistom spôsobe komunikácie a sebapresadenia.
Asertívni ľudia zažívajú viac pozitívnych emócií, menej stresu a napätých situácií. Konštruktívne vyjadrujú svoj názor a pocity, čím sa dostávajú bližšie k svojim cieľom. Asertivita zahŕňa v sebe schopnosť komunikovať, súhlasiť, nesúhlasiť, žiadať, ale aj kritizovať bez manipulácie, agresivity alebo pasivity. Asertívny človek dokáže vyjadriť svoj názor a akceptovať názory ostatných, žije slobodne, a pritom neobmedzuje slobodu iných. Vďaka týmto vlastnostiam sa vie pohybovať aj v nie najpríjemnejších situáciách. Takejto komunikácii sa dá naučiť. My Vás naučíme:

• zvýšiť svoju psychickú odolnosť a vyrovnanosť
• ako vhodne komunikovať
• vyjadrovať svoj názor
• nenechať sa zastrašiť
• vyrovnať sa s kritikou, vedieť vyjadriť uznanie a vedieť prijať
kompliment
• vyhnúť sa konfliktným situáciám

Kurz Asertivity a riešenia konfliktných situácií bude prebiehať 26.5. 2018 na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvii Langermann, ACC.

Cena kurzu je 170,- EUR s DPH.
Prihlášky posielajte na [email protected] a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

Close

Ochutnaj, čo je Koučing

Bratislava

Vstupné 18 €

 • Coaching-poradna Mierová 56, 81105 Bratislava, Slovakia
 • 15.02.2018

Popis

„PSYCHOLÓGIA SA SÚSTREĎUJE NA MINULOSŤ ČLOVEKA. KOUČING VŠAK POZERÁ DO BUDÚCNOSTI.“
–SILVIALANGERMANN

Ak Vás zaujíma, čo sa pod slovom koučing naozaj skrýva, čo všetko koučovanie obnáša a ako sa koučuje, tak je workshop Ochutnaj, čo je koučing vhodný práve pre Vás.
Predstavíme Vám základné nástroje koučingu, ktoré budete schopní použiť pri koučovaní seba aj iných. Tak, ako budete vďaka tomu viac vidieť do druhých, budete viac vidieť aj do seba samého. Lepšie spoznáte svoju osobnosť, motívy a ciele. Tiež sa naučíte efektívne riešiť problémy, ale aj správne a efektívne komunikovať.
Všetky získané informácie Vám pomôžu v osobnom aj profesijnom živote, dokonca Vás môžu ovplyvniť natoľko, že sa rozhodnete svoj doterajší život od základov zmeniť v pozitívnom a obohacujúcom smere.

Čo sa na workshope dozviete:
• predstavíme Vám čo je koučing
• ako funguje koučovanie
• lepšie odhadnúť seba, svojich zamestnancov a podriadených
• rozoznať rozdiel medzi rôznymi inými metódami a koučingom

Workshop Ochutnak, čo je koučing bude prebiehať 15.2. 2018 o 18:00 hod.,na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsenej koučky a lektorky Mgr. Silvie Langermann, ACC.

Cena workshopu je 18,- EUR s DPH.
Nahlasujte sa na [email protected] a volajte 0948 168 011, 0911 467 629 :)
Tešíme sa na Vás!
Partner podujatia je StartitUP :) a Meeto
foto: www.pexels.com

Chceš tie najlepšie infošky zo sveta Startitup?