Luxusné vily, v ktorých môžeš aj s partiou bývať za pár drobných

  • Plánuješ cestovať vo veľkom štýle, ale za prijateľný budget? Vo Francúzsku, Portugalsku alebo USA si môžeš urobiť kráľovskú dovolenku. Stačí spojiť peňaženky s priateľmi alebo rodinou a budete môcť za cenu jednej noci v bežnom hoteli, bývať vo vile s bazénom a mini chladničkami.
vila_cover
  • Plánuješ cestovať vo veľkom štýle, ale za prijateľný budget? Vo Francúzsku, Portugalsku alebo USA si môžeš urobiť kráľovskú dovolenku. Stačí spojiť peňaženky s priateľmi alebo rodinou a budete môcť za cenu jednej noci v bežnom hoteli, bývať vo vile s bazénom a mini chladničkami.

Pri výbere ubytovania na cestách sa nemusíš obmedziť len na ponuku hostelov, hotelov a airbnb. USA, ale aj Európa ponúkajú zopár neobyčajných domov, ktoré sú stvorené na okupovanie veľkou partiou. Zažiť aspoň jeden predĺžený víkend v jednom z nich je zážitok, ktorý sa oplatí zažiť aspoň jedenkrát za život.

Nižšie uvedené ceny sú rozdelené podľa celkovej kapacity ľudí, ktorí môžu v danej nehnuteľnosti prenocovať. Ak si to dobre zmenežujete, môžete sa dostať na veľmi zaujímavé ceny aj bez toho, aby ste naplnili celkovú kapacitu.

Beaver Mountain Lodge v Utahu

1

10 kúpeľní, 12 obývacích miestností plus pozemok s rozlohou 40 akrov. V tomto dvojposchodovom dome nájdeš basketbalové aj tenisové ihrisko, vonkajší plavecký bazén a záhrada môže poslúžiť ako golfové ihrisko. Ak sa ti nebude chcieť chodiť po schodoch, nevadí, je tam šmykľavka.

Kapacita: 64 ľudí

Cena: $11 osoba / noc

11

 

111

 

Blue Ridge Mountains v Severnej Karolíne

blu

Tento super dom je obkolesený divokou prírodou a je v blízkosti niekoľkých vodopádov. Avšak dať zabrať môže aj prechádzka po pozemku, ktorý má vyše 400 akrov. K výbave domu patrí niekoľko kuchýň, domáca kinosála, knižnica s biliardom ale aj vlastné kúpele.

Kapacita: 40 ľudí

Cena: $37 osoba / noc

 

blu2

 

Mansion Belle Oasis v Las Vegas

vegas

Las Vegas je vždy dobrý nápad. Perfektná vila pre partiu ľudí, hľadajúcich súkromné párty miesto v meste neobmedzených možností. V prípade potreby, sa do garáže zmestí okolo 30 áut. Vnútro domu je elegantné a zároveň moderné. Nájdeš tu herňu, bazény, jacuzzi a niekoľko obrazoviek na hranie hier alebo profesionálny stôl na poker.

Kapacita: 32 ľudí

Cena: $42 osoba / noc

 

vegasss

 Mansion In The Sky v Tennessee

sky

Ak preferuješ chaty a drevené domy určite sa ti tu zapáči. Panoramatická trojposchodová vila s rozlohou 7200 m2 ponúka krásne výhľady na štíty hôr, keďže je vzdialená len 10 minút od národného parku Smoky Mountains. Na blízku je mesto Gatlinburg, kde sa dá výhodne nakupovať. Je tu aj jacuzzi, herňa a útulná kinosála.

Kapacita: 40 ľudí

Cena: $31 osoba / noc

 

sky1

 

Breckenridge v Colorade

col

Výhľad na hory z každej jednej miestnosti. Dom, v ktorom sa dajú naplno užiť zimné, ale aj letné prázdniny. Mohol by to byť tvoj vlastný mini rezort. V lete si užiješ jazdu na koňoch po okolitých lesoch, turistiku alebo golf. V zime je na blízku prestížne lyžiarske stredisko a bobová dráha.

Kapacita: 30 ľudí

Cena: $50 osoba / noc

 

col2

 

The Château de la Canière vo Francúzsku

f

V tomto paláci sa budeš cítiť, ako by si sa vrátili do minulosti (ale do tej kráľovskej). Nehnuteľnosť stvorená na princeznovskú svadbu alebo pohodový víkend s priateľmi. V tejto vile si užiješ Francúzsko aj napriek tomu, že Eiffelovku vôbec nenavštíviš. Nájdeš tu 26 miestností, bar, tenisový kurt a veľa iných prekvapení.

Kapacita: 60 ľudí

Cena: 28€ osoba / noc

 

ffvila

 

Grandola Villa v Portugalsku

2j

Plážová vila s moderným dizajnom a len 200 metrov od mora. V Portugalsku pritom môžeš nájsť tie najkrajšie piesočnaté pláže a zátoky, takže nemusíš cestovať až do ďalekého Thajska. „All-white“ interiér môže byť na prvý pohľad výzva, ale veľká záhrada s palmami a bazénom stoja za preskúmanie.

Kapacita: 32 ľudí

Cena: $36 osoba/noc

 

2jj

zdroj:simplemost.com zdroj všetkých fotografií: pinterest.com

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá